Dvířka Cat Mate Elite s mikročipem a časovačem

Mikročipová dvířka pro kočky s časovým ovladačem Cat Mate Elite umožňují vstup do vaší nemovitosti až 9 kočkám. Také vám umožňují ovládat výstup všech vašich domácích mazlíčků s použitím časovače nebo 4 směrného zámku. Dále vám umožní monitorovat pohyb až 3 jednotlivých koček - ukazuje, kdy naposledy vaše kočka vstoupila nebo opustila dům a kolik hodin uplynulo od doby, kdy naposledy kočka dvířka použila.

 

5 990 Kč 4 950 Kč bez DPH
10 dní
Kdy zboží dostanu?
v pondělí 19. 12. u Vás
+ - ks
zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Dvířka Cat Mate Elite s mikročipem a časovačem

Dvířka Cat Mate Elite je ideální způsob, jak dát vaší kočce svobodu přicházet a odcházet, jak se jí zlíbí. Tato dvířka pro kočky udrží váš dům jako zakázanou zónu pro sousední kočky nebo v noci pro lišky a kuny, které si to mylně považují za pozvání dovnitř, a ušetří vám starosti s otevíráním dveří nebo okna sami, kdykoli vaše kočka bude chtít. Dvířka rozpoznají mikročip jedinečný pro vaši vlastní kočku a otevřou se, aby mohl vstoupit dovnitř. Rozpoznávání mikročipů se používá pouze k povolení vstupu zvenčí dovnitř vašeho domova. Vaše kočka může opustit dům přes dvířka bez rozpoznání mikročipu. Většina koček již má mikročip implantovaný, nebo můžete použít ID přívěšek připojený k obojku vaší kočky. Dvířka pro kočky se extrémně snadno programují a používají jednoduchý čtyřsměrný uzamykací systém: odemčeno, pouze dovnitř, pouze ven a zamčeno. Kromě toho je k dispozici inovativní, snadno viditelný LCD displej, který vám umožňuje nastavit konkrétní časy pro příchod a odchod vaší kočky. Panel také zobrazuje indikátory polohy až pro 3 vybrané kočky, takže můžete vidět, zda je vaše kočka právě doma nebo venku. Můžete také vidět, kdy vaše kočka naposledy prošla klapkou. Klapka pro kočky je odolná proti průvanu a povětrnostním vlivům díky stabilnímu, vysoce kvalitnímu polymeru a chlopni utěsněné štětcem. Cat Mate dvířka s mikročipem lze naprogramovat až pro 9 koček a lze je namontovat do dveří o tloušťce až 10 cm.

 

Hlavní funkce:

 • Udržuje neznámé návštěvníky, jako jsou neznáme kočky a jiná zvířata mimo domov
 • Snadno programovatelný čtyřcestný zámek
 • Čas posledního použití, aktuální místo pobytu, čas posledního použití dvířek (až 3 kočky)
 • Časovač: umožňuje nastavit konkrétní časové úseky, ve kterých může kočka dvířka použít
 • Odolný proti průvanu a povětrnostním vlivům, díky těsnícímu štětci a magnetickému uzávěru
 • Vhodné až pro 9 koček
 • Vhodné pro instalaci do dřeva, skla, cihlové stěny, PVC, kovu
 • Kompatibilní s mikročipy nebo s ID přívěškem připojený k obojku
 • K opuštění domu dvířky není nutný žádný čip
 • Dveřní rám, nebo stěna o tloušťce do 10 cm (u silnějších dveří, nebo stěn je zapotřebí adaptér)
 • Funguje na 4x AA baterie, výdrž 12 měsíců
 • Celkové rozměry: d.24,8 x š.26,5 x v.10 cm,  Rozměr vstupu: š.14,5 x v.14,5 cm 

 
Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Týká se to veškoré elektroniky a nespotřebního zboží (například granule vrátit nelze). Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Produkt může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 14:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra, Zásilkovnu, Express kurýr po Praze, nebo Geis. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.