Zavolejte nám (Po-Út 7-17, St 7-18, Čt-Pá 7-17)

Služby

 

Půjčovna obojků

Nejste si jisti vhodným výběrem? Nebo se obáváte, že zařízení nebude na Vašeho psa fungovat? Nevadí. Jakýkoliv produkt z naší nabídky si můžete vyzkoušet a bez udání důvodů vrátit do 30 dnů. 30 denní lhůta pro vyzkoušení běží od obdržení balíku do vašich rukou.

Pokud si nebudete vědět rady prosím kontaktujte nás na infolince +420 216 216 106, nebo emailem na info@reedog.cz

 

 

Bazarové zboží

Hledáte bazarový elektronický obojek či bazarový ohradník pro psy? V této kategorii najdete zboží, které bylo pouze vystaveno na naši prodejně, tudíž zboží je jen rozbalené, nebo vráceno nepoškozené našimi zákazníky. Najdete zde bazarové výcvikové a protištěkací obojky, ohradníky, fotopasti, gps obojky a mnoho dalšího. 

 

 

 

Servis obojků

Zabýváme se záručním i pozáručním servisem elektronických obojků všech značek zakoupených v našem e-shopu, nebo servisem automatických toalet značky Litter Robot. Nejčastější opravou je výměna akumulátoru, nebo výměna opotřebovaných komponentů.

V případě zájmu o orientační cenu, nás prosím kontaktujte emailem: info@reedog.cz, nebo telefonicky: +420 216 216 106

 

 

Velkoobchod

Nabízíme velkoobchodní odběr, dropshipping, nebo affiiliate program pro všechny naše produkty. Staňte se našim partnerem a odebírejte od nás veškeré zboží, které u nás na e-shopu najdete.

V případě zájmu nás proosím kontaktujte emailem: valerie@reedog.cz, nebo telefonicky: +420 216 216 106