Zavolejte nám (Po 9-17, Út 8-16, St 10-18, Čt-Pá 7-15)

Všechny výcvikové obojky pečlivě testujeme!

Rádi bychom vám představili naši nabídku výcvikových obojků pro psy. Jako odpovědný prodejce a milovníci psů, jsme si vědomi, že výcvik a bezpečnost vašeho čtyřnohého kamaráda je pro vás na prvním místě. Proto jsme si dali za úkol nabízet pouze ty nejkvalitnější a nejbezpečnější výcvikové obojky na trhu.

Osobní testování pro maximální bezpečnost

Na rozdíl od mnoha jiných prodejců, všechny naše výcvikové obojky testujeme na sobě. Ano, slyšíte správně! Každý obojek prochází důkladným testováním našimi odborníky, kteří zajišťují, že obojky jsou nejen účinné, ale také stoprocentně bezpečné. Chceme, aby naši zákazníci měli jistotu, že jejich mazlíčci budou v naprostém pořádku.

Kvalita a spolehlivost

Naše obojky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a jsou navrženy tak, aby vydržely i ty nejnáročnější podmínky. Díky tomu si můžete být jisti, že obojek vydrží dlouho a bude plnit svou funkci bezchybně.

Různorodé možnosti výcviku

Nabízíme širokou škálu obojků pro různé typy výcviku. Ať už potřebujete obojek pro základní poslušnost, náročnější výcvik, nebo speciální GPS obojek, u nás najdete přesně to, co hledáte. Každý obojek je navíc navržen tak, aby byl pohodlný a respektoval fyziologii psa.

Jak naše obojky fungují?

Naše výcvikové obojky fungují na principu pozitivního posilování a jemné korekce. Jsou vybaveny různými funkcemi, jako jsou vibrace, zvukové signály nebo jemné impulzy, které pomáhají pejskovi pochopit, jaké chování je správné. Díky tomu je výcvik efektivní a zároveň humánní.

Zkušenosti našich zákazníků

Nesmíme opomenout zkušenosti našich spokojených zákazníků. Mnoho z nich nám zasílá pozitivní ohlasy a příběhy o tom, jak naše obojky pomohly jejich pejskům k lepšímu chování a větší poslušnosti. Jsme hrdí na to, že můžeme přispět k harmonickému soužití mezi vámi a vašimi mazlíčky.

Pokud hledáte výcvikový obojek, který je bezpečný, efektivní a pečlivě testovaný, naše produkty jsou tou správnou volbou. Investujte do kvality a bezpečnosti svého psa s naší ověřenou a důvěryhodnou nabídkou. Navštivte naši prodejnu nebo e-shop a objevte, jak vám naše výcvikové obojky mohou pomoci dosáhnout skvělých výsledků při výcviku vašeho pejska.


Související produkty

Rukojeť k bráně elektrického ohradníku

10 dní, v úterý 30. 7. u vás
49 Kč

Porovnat

Spojka pásky, 5ks kovová pozinkovaná, do 20mm

10 dní, v úterý 30. 7. u vás
79 Kč

Porovnat

Spojka lanka, 5ks kovová pozinkovaná, do 6 mm

Skladem, zítra 19. 7. u vás
79 Kč

Porovnat

Kabel zemnící pro elektrický ohradník - 150 cm

10 dní, v úterý 30. 7. u vás
129 Kč

Porovnat

Kabel připojovací pro elektrický ohradník - 100 cm

10 dní, v úterý 30. 7. u vás
129 Kč

Porovnat

Kabel spojovací pro elektrický ohradník - 60 cm

10 dní, v úterý 30. 7. u vás
149 Kč

Porovnat