Chcete zaručeně obdržet vaši objednávku před Štědrým dnem? Objednávejte skladem dostupné zboží nejpozději 18.12.2023 do 17:00 a zvolte platbu dobírkou nebo online kartou.
Zavolejte nám (Po-Út 7-17, St 7-18, Čt-Pá 7-17)

Litter Robot III - jak zapnout nebo vypnout noční osvětlení

Kočky mají obecně vynikající zrak, ale stárnutí a nemoc mohou snížit jejich schopnost vidět za zhoršených světelných podmínek. Litter-Robot je vybaven automatickým nočním osvětlením, které kočce napomáhá se špatnou viditelností. 

Litter-Robot přichází s funkcí automatického nočního světla, světelný senzor umístěný nad tlačítkem Cycle automaticky zapíná a vypíná noční světlo. Když světelný senzor detekuje špatnou viditelnost, zapne se noční světlo.

Zkontrolujte funkci nočního světla zakrytím světelného senzoru (umístěného nad tlačítkem Cycle na ovládacím panelu) a zkontrolujte, zda se noční světlo rozsvítí nebo ne.

Chcete-li funkci Night Light vypnout, stiskněte a podržte tlačítko Napájení po dobu asi 5 sekund. Noční světlo se rozsvítí a poté zhasne.

Chcete-li funkci Night Light zapnout, stiskněte a podržte tlačítko Napájení po dobu asi 5 sekund. Noční světlo bude blikat a v závislosti na okolním světle bude noční světlo buď svítit (pokud je slabé světlo), nebo zhasne (pokud je jasné světlo).


Související produkty

Sleva -10%
Neplatí 30 dní na vyzkoušení

Litter-Robot III Connect samočistící toaleta

Na cestě 5 kusů, ve středu 13. 12. u vás
28 990 Kč
26 091 Kč

Porovnat