Zavolejte nám (Po 9-17, Út 8-16, St 10-18, Čt-Pá 7-15)

Litter Robot III - jak zapnout nebo vypnout noční osvětlení

Kočky mají obecně vynikající zrak, ale stárnutí a nemoc mohou snížit jejich schopnost vidět za zhoršených světelných podmínek. Litter-Robot je vybaven automatickým nočním osvětlením, které kočce napomáhá se špatnou viditelností. 

Litter-Robot přichází s funkcí automatického nočního světla, světelný senzor umístěný nad tlačítkem Cycle automaticky zapíná a vypíná noční světlo. Když světelný senzor detekuje špatnou viditelnost, zapne se noční světlo.

Zkontrolujte funkci nočního světla zakrytím světelného senzoru (umístěného nad tlačítkem Cycle na ovládacím panelu) a zkontrolujte, zda se noční světlo rozsvítí nebo ne.

Chcete-li funkci Night Light vypnout, stiskněte a podržte tlačítko Napájení po dobu asi 5 sekund. Noční světlo se rozsvítí a poté zhasne.

Chcete-li funkci Night Light zapnout, stiskněte a podržte tlačítko Napájení po dobu asi 5 sekund. Noční světlo bude blikat a v závislosti na okolním světle bude noční světlo buď svítit (pokud je slabé světlo), nebo zhasne (pokud je jasné světlo).


Související produkty

Neplatí 30 dní na vyzkoušení

Litter-Robot III Connect samočistící toaleta

Skladem, v úterý 21. 5. u vás
28 990 Kč

Porovnat