Zavolejte nám (Po 9-17, Út 8-16, St 10-18, Čt-Pá 7-15)

Pelíšky od Reedog: Pro sladké spaní vašeho psa

Udělali jste opravdu vše pro zdraví svého psa? Vybrali jste mu nejlepší psí jídlo a pravidelně s ním chodíte na procházky. Ale kde váš mazlíček spí? Jen tak na zemi? Nebo jste mu na podlahu rozprostřeli starou vyřazenou deku? A víte, že kvalitní pelíšek rozhoduje nejen o pohodlí psa, ale také o jeho kondici?

Záleží na tom, kde a jak pejskovi ustelete. Je to podobné jako u nás, lidí. Naštěstí dnes už je z čeho vybírat! Vyrábí se propracované pelíšky, deky, boudy do interiéru i populární psí iglú. K jejich předním výrobcům patří především značka Reedog, která připravila celou kolekci psích pelíšků.

Pes a jeho místo

Je důležité vyčlenit pejskovi místo, které bude jen jeho. Nejen proto, že ho čas od času můžete na jeho pelíšek nasměrovat povelem „na místo“. Pes instinktivně touží po svém vlastním zázemí, které si jeho předkové vytvářeli ve volné přírodě. Místo, které pejskovi vyčleníte, by mu mělo poskytovat nerušenou možnost odpočinku, měl by se zde cítit v bezpečí, ale současně mít výhled, který mu umožní sledovat dění kolem sebe.

Například pelíšek umístěný uprostřed rušné předsíně, není jako místo pro psa úplně vhodný – budete ho totiž pořád rušit příchodem a odchodem, pejsek možná sám od sebe na takovém místě nebude chtít odpočívat natož spát. Vhodný je třeba kout v rohu místnosti, do kterého pejskovi složíte jeho pelíšek nebo postavíte textilní psí boudu do interiéru. A teď už se pojďme podívat na konkrétní možnosti.

Pelíšky pro psy od Reedog

Každý pes by měl dostat svůj vlastní pelíšek, který mu poskytne zázemí a prostor pro odpočinek i pro spánek. Všimněte si, kolik času psi tráví jen tak odpočíváním, která do určité míry připomíná meditaci. Pohodlí je pro ně proto velmi důležité. Každý pes se rád stočí do klubíčka, aby se prospal a nabral nové síly pro trénink se svým páníčkem.

Pelíšky značky Reedog patří k nejkvalitnějším na trhu, přesto se prodávají za skvělou cenu. Vyrobené jsou z odolného a příjemného materiálu, jejich velkou devizou je také snadná údržba. Pelíšky Reedog můžete vybírat z různých velikostí – určené jsou pro velmi malá, malá, střední i velká plemena psů.

Interiérovou boudy a iglú pro psy Reedog

Je psí přirozeností, že se někdy rád schová před světem – kam jinam než do boudy. Co když ale žijete v bytě? Není dobrý nápad postavit si do obýváku dřevenou boudu, abyste svému pejskovi vyhověli v jeho potřebách. Přesto můžete jeho touhu splnit. Dnes se vyrábí krásné, funkční a pohodlné boudy nebo iglú pro psy určené do interiéru.

Boudy a psí iglú od Reedog jsou mezi pejskaři značně oblíbené hned z několika důvodů – nabízí totiž variabilitu a uspokojí potřeby malých i větších psů. Současně jsou velmi odolné, pohodlné, snadno se udržují a mají dlouhou životnost.

Značka Reedog připravila iglú pro psy i textilní boudy pro psy v různých provedeních a designech. Vybrat si můžete textilní boudy pro psy v klasickém provedení (domečky), stejně tak můžete zvolit i boudu ve tvaru kostky nebo tolik populární iglú, které připomíná stan.

Kukaně Reedog pro psy

Když je vás pejsek malý a stejně se rád schovává, třeba pod židli nebo pod deku, je to jasný signál: páníčku, kup mi vlastní boudičku nebo domeček. Pro malé psíky vyrábí Reedog speciální kukaně, které si doslova zamilují.

Výhodou kukaní pro psy od Reedog je vysoká kvalita zpracování, jedinečný design, snadná údržba a pohodlí. Zvolen byl takový materiál, aby pejskovi byl příjemný, komfortní a zajistil mu dostatečné teplo.

 

Deky Reedog pro pohodlí pejska

Když pejskovi vyberete vlastní textilní boudu, kukaň, iglú nebo pelíšek od Reedog, nezapomeňte také na psí deku! Pejskové ocení, když do jejich pelíšku deku vložíte, protože jim zajistí maximální pohodlí a teplo. Deku stačí jednou za čas vyprat a tím si usnadníte údržbu pelíšku.

Kromě toho jsou deky Reedog vhodné také pro cestování – například do zadního prostoru auta, na zadní sedačky. Pejsek deku ocení také pro přespání v cizím prostředí, protože bude vědět, že si s sebou vzal kousek domova.