Zavolejte nám (Po 9-17, Út 8-16, St 10-18, Čt-Pá 7-15)

Velké srovnání záchodů Catlink

Automatické kočičí záchody se staly populárními mezi majiteli koček, kteří hledají pohodlnější a hygieničtější způsob, jak se starat o své mazlíčky. Značka Catlink je jedním z předních výrobců těchto zařízení a nabízí několik modelů, které se liší funkcemi a cenou. V tomto článku porovnáme hlavní modely značky Catlink, abychom vám pomohli vybrat ten nejlepší pro vaše potřeby.

Catlink BayMax Scooper SE

Důmyslný design v kombinaci s pokročilými senzory zajistí vaší kočce bezpečí a péči, jakou si zaslouží. Spárujte svou toaletu se speciálně navrženou aplikací do mobilních telefonů Catlink a sledujte zdraví vašeho mazlíčka. 

Baymax Scooper nabízí 3 režimy provozu a má objem 7 litrů. V režimu Auto začne přístroj automaticky čistit. V režimu manuál spustíte čištění toalety kdykoliv si budete přát na stisknutí tlačítka. U režimu provozního plánu si jednoduše nastavíte časy čištění v chytré aplikaci.
Toaleta je navržena tak, aby poskytovala maximální komfort pro vaši kočku. Prostorný interiér umožňuje volný pohyb a použití steliva bez jakýchkoliv omezení. Nízký vstup zajišťuje snadný přístup pro kočky všech věkových kategorií a fyzických schopností, včetně starších koček nebo koček s omezenou pohyblivostí. 

Catlink Baymax Scooper SE (Lite)

Catlink Baymax Scooper SE Lite je odlehčenou verzí automatického záchodu Catlink BayMax Scooper SE. Catlink Scooper SE Lite na rozdíl od modelu BayMax Scooper SE neumožňuje sledování v aplikaci více koček najednou a je tak vhodným pro domácnosti s jednou kočkou. Taktéž nabízí 3 režimy provozu. Auto, manuál, a provozní režim a má objem 7 litrů.

Catlink Scooper PRO X Luxury

Už žádné starosti s úklidem po vaší kočce díky luxusnímu automatickému záchodu! CatLink Scooper PRO X Luxury nabízí automatické čištění, které trvá jen 2 minuty.  Je zcela bezpečný pro vašeho mazlíčka a disponuje velkým odpadním košem s kapacitou až 13 litrů. Toto zařízení lze také propojit s aplikací Catlink, která umožňuje dálkové ovládání, zasílání užitečných upozornění a přístup k informacím o zvycích a zdravotním stavu vašich domácích mazlíčků. 

Nastavte si provoz toalety podle svých představ výběrem jednoho ze čtyř dostupných režimů. Manuální režim umožňuje ruční spuštění a zastavení zařízení prostřednictvím aplikace nebo tlačítka na zařízeníČasovač, kde si nastavíte, kdy má toaleta pracovat. Režim Auto, u kterého si nastavíte automatické čištění po uplynutí určité doby. A režim prázdný odpadkový koš.

Catlink AI Scooper Young

Automatická toaleta Scooper Young je odlehčenou verzí automatické toalety Scooper PRO X Luxury. Je vybaven 13 litrovým odpadním boxem a umožňuje automatické čištění za pouhých cca 200 sekund. 

Zařízení nabízí 2 režimy provozu. V automatickém režimu se čištění spustí automaticky 5 minut poté, co kočka použila stelivo. Manuál, pokud dáváte přednost tomu, abyste sami rozhodli, kdy má box na stelivo začít pracovat. Scooper Young není, jako jediný z těchto záchodů propojen s chytrou aplikací. Vše musíte ovládat na ovládacím panelu záchodu.

Společné vlastnosti

  • Hmotnostní rozsah: Všechny modely jsou vhodné pro kočky o hmotnosti 1,5 až 10 kg.
  • Typ steliva: Všechny záchody jsou vhodné pro všechny typy steliva.
  • WiFi a aplikace: Kromě modelu Scooper Young jsou všechny záchody propojené s WiFi a chytrou mobilní aplikací.
  • Kapacita odpadu: Všechny modely mají 14denní kapacitu odpadu pro jednu kočku.
  • Deodorační koncentrát: Všechny záchody používají speciální deodorační koncentrát, který účinně neutralizuje a pohlcuje pachy, což zajišťuje příjemnou vůni v okolí.
  • Antibakteriální podložka: Modely BayMax jsou vybaveny antibakteriální a proti poškrábání odolnou podložkou, která přispívá k udržení čistoty a hygieny v okolí toalety.


Výběr správného automatického kočičího záchodu závisí na vašich konkrétních potřebách a Každý z modelů Catlink nabízí odlišné výhody a je vhodný pro různé typy uživatelů. Catlink BayMax Scooper SE je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí pokročilé funkce a velkou kapacitu, zatímco BayMax Scooper SE Lite nabízí dobrý kompromis mezi cenou a funkcemi. Scooper Young je ideální pro majitele hledající jednoduchost a nižší náklady, a Scooper PRO X Luxury představuje špičkový model pro ty, kteří chtějí to nejlepší pro své kočky bez ohledu na cenu. Investice do automatického kočičího záchodu značky Catlink může výrazně zlepšit hygienu a pohodlí jak pro vás, tak pro vaši kočku.


Související produkty

Novinka

Automatický záchod Catlink AI Scooper Young

2 měsíce
8 790 Kč

Porovnat

Novinka

Automatický záchod Catlink BayMax Scooper SE

2 měsíce
9 990 Kč

Porovnat

Novinka

Automatický záchod pro kočky Catlink Scooper PRO X Luxury

Skladem, zítra 19. 7. u vás
12 990 Kč

Porovnat