Zavolejte nám (Po 9-17, Út 8-16, St 10-18, Čt-Pá 7-15)

Smart produkty pro psy: Radujte se společně se svým pejskem celý den!

Naši domácí mazlíčci jsou jedna radost. Milujeme je, to beze všeho, ale pokud chceme mít doma šťastného a spokojeného pejska nebo kočičku, stojí nás to spoustu času, úsilí a někdy i smutku. Pocit viny, že chudák pes celý den čeká zavřený doma a nudí se, asi zažil každý majitel. Tak proč to vlastně tak trochu neusnadnit sobě i svému pejskovi? Se Smart produkty bude váš život se psem samá radost!

Přemýšleli jste už o tom, že byste potřebovali s domácím mazlíčkem trošku pomoct? Doba, provázaná mobilními aplikacemi a chytrými telefony, přináší spoustu výhod a jednou z nich je i usnadnění péče o psy a kočky. Napadlo by vás to někdy? Smart produkty vám pomohou dávkovat pejskovu stravu, kontrolovat ho během dne, mít přehled o všem, co doma vyvádí, nebo se zkrátka mezi všemi každodenními problémy potěšit z jeho přítomnosti, přestože je zrovna na kilometry daleko.

Proč zrovna Smart dávkovač?

Vezměte si třeba takového horlivého pejska, který se rád přejídá. Vy máte samozřejmě zájem o to, aby měl přiměřenou dávku krmiva a žil zdravě, jenže jak si na takové detaily má člověk dávat pozor, když starostí se za jeden jediný den nahromadí celá kupa? Smart dávkovač v podobě misky vám umožní přizpůsobit krmný plán potřebám vašeho miláčka, ať už se jedná o malého, středního nebo velkého pejska. Miska dokáže zvážit konkrétní dávku potravy nebo vody, zatímco vy všechno pohodlně zaznamenáváte prostřednictvím mobilní aplikace.

 

 

Jaký Smart dávkovač vybrat?

Předním výrobcem Smart misek je například firma Petkit. Misky Petkit Fresh Metal Smart  nebo Petkit Fresh Smart  pro psy a kočky jsou dostupné v mnoha barevných variantách, aby se vám i vašemu domácímu mazlíčkovi líbily. Taková miska dokáže hravě zvážit granule nebo vodu, její pogumovaná vrstva misku drží jako přibitou na zemi a zamezuje nežádoucímu rozlití vody. Jedná se o velice kvalitní výrobek z nejlepších materiálů a rozhodně stojí za to si za dávkovač připlatit.

Absolutní jedničkou je ovšem PetCube Bites Smart dávkovač pro psy a kočky, který je považován za nejkvalitnější a nejmodernější dávkovač na světě. Profesionální kynologové tento vynález velmi oceňují, protože majiteli dává šanci operativně dávkovat pejskovu stravu i na dálku. Má hned několik funkcí. Zaprvé můžete svého rošťáka kdykoliv během dne zkontrolovat, a zjistit tak, jestli doma příliš nedovádí nebo jestli není naopak smutný a osamělý. Pokud na vás tedy v práci přijde splín a zasteskne se vám po vašem milovaném tvorečkovi, není vůbec žádný problém se podívat, jak se zrovna má. Tento revoluční dávkovač navíc funguje na principu zásobníku, který majitel zkrátka naplní pamlsky a poté odměňuje svého pejska přes mobilní aplikaci.

 

Smart hračky

Znáte to, pořídíte si psa, chcete s ním trávit co nejvíc času a toužíte po tom, aby byl veselý a cítil, že mu věnujete dostatek péče. Na druhou stranu si rozhodně nepřejete, aby v zamčeném bytě do odpoledne kňučel. Jistě, bylo by bezvadné nechodit do práce a hrát si se svým miláčkem třeba celý den, ale to je, přiznejme si, tak trochu sci-fi. Jemu tedy nezbývá nic jiného než čekat. V lepším případě na zahradě, v horším případě v paneláku. V dnešní době chytrých telefonů mají však i takové situace celkem jednoduché řešení v podobě Smart hraček.

 

Které Smart hračky jsou nejlepší?

Třeba automatický vrhač míčů PetSafe pro psy vašeho miláčka zabaví na dlouhé hodiny, alespoň do doby, než se vrátíte z práce a budete moct tuhle chytrou věcičku vystřídat. Další alternativou jsou automatické lasery, které lze využít jako hračka jak pro psy, tak i pro kočky. Zařízení vysílá červený pohybující se bod a váš domácí mazlíček ho pronásleduje. Samozřejmě to neznamená, že byste měli začít svého pejska zanedbávat, to v žádném případě, nicméně v době vaší nepřítomnosti jsou Smart hračky výborným pomocníkem.

Čtěte také:  GPS obojky: A máte přehled, kde se váš pes toulá

 

 

Co když se vám uprostřed dne prostě zasteskne po pejskovi?

Šéf na vás v práci pořád jen křičí, ze všech stran se sypou termíny a vy uprostřed toho děsu hledáte alespoň kousíček radosti a štěstí… Co byste za to dali se alespoň chviličku potěšit se svým nejlepším čtyřnohým kamarádem! Se Smart kamerou budete se svým psem nebo kočičkou pořád v kontaktu. Smart kamery nepřenášejí jen obraz, ale umožňují na domácí mazlíčky také mluvit. Není problém tedy pejska cvičit, i když zrovna nejste s ním.

Smart kamery značky PetKit

Velkou výhodou kamery PetKit Mate Wifi  pro psy a kočky je především to, že umožňuje bezdrátové WiFi připojení. Ať už budete chtít svého miláčka sledovat v reálném čase, hrát si s ním pomocí laseru, mluvit na něj nebo pořídit pár báječných fotek pro zachycení momentů, které byste bez této kamery zkrátka prošvihli, budete určitě spokojeni. Kamera pořizuje i záběry v noci, navíc je vybavena rotační pánví, díky níž vidíte každý kout místnosti.

Smart kamery značky PetCube

Tato prvotřídní značka vyrábí nejen vysoce kvalitní Smart dávkovače, ale také samostatné Smart kamery pro psy a kočky. Konečně smíte proniknout do světa zvířat a být svědkem toho, co váš neposeda provádí za vylomeniny, popřípadě ho ihned pokárat, což je podle profesionálních kynologů mnohem účinnější než trestat ho až po několika hodinách. S interaktivní PetCube Smart kamerou vás může slyšet, vidět, nebo si s vámi dokonce hrát prostřednictvím zabudovaného laseru, takže není třeba se bát, že bude vašemu osamělému pejskovi zase tak hrozně smutno.

 

 

Neméně kvalitní je také PetCube Play Smart kamera, která svými neuvěřitelnými funkcemi tak trochu připomíná produkt z jiného vesmíru. Nejen že má skvělý design a zabudovaný laserový paprsek pro hry s vaším miláčkem, ale také přenáší skutečně kvalitní obraz, disponuje funkcí nočního vidění a umožňuje ukládání videí na Cloud. Nezapomenutelné okamžiky si tedy můžete nahrát, ukázat svým blízkým a chlubit se, jakého máte doma šikulu.

Výběr Smart produktů najdete tady. Mohly by vás zajímat také informace o elektronickém ohradníku pro psy.