Zavolejte nám (Po 9-17, Út 8-16, St 10-18, Čt-Pá 7-15)

Inteligentní pečující technologie od Petwant nově k dostání u Reedog!

Reedog se nově ujímá výhradní distribuce inteligentních produktů Petwant pro ČR. Jaké žhavé novinky jsou už na trhu?

Jako ozvěna budoucnosti působí  inteligentní technologie Petwant, když vám zjednoduší krmení vašich mazlíčků. Přímo na dálku, automatickým chodem zajistí celodenní porce pro chlupáče i za vaší nepřítomnosti. Zacházení s dávkvači Petwant je velmi jednoduché, ale zároveň přínosné pro vaše čtyřnohé chlupáče.

Na našem e-shopu nebo v kamenné prodejně Reedog už jsou k dostání 3 typy automatických dávkovačů Petwant, které vám teď představíme. Hlavní odlišnosti mezi modely spočívají v možnostech technologií. 

Petwant PF-105 chytrý dávkovač pro nejmenší mazlíčky

Velmi elegantní a skladný je automatický dávkovač krmiva Petwant PF-105, do kterého připravíte chlupáčům až 5 porcí suchého nebo vlhkého krmiva v jakékoliv teplotě.

Manuální nastavení 4mi tlačítky kontrolujete na podsvíceném displeji. Dávkovač pracuje mechanicky na principu pootočení zásobníku s porcí pod otvor ve víku, které se aktivuje automaticky, v nastavený čas. Díky tvaru a nízké konstrukci je tenhle servis super obzvláště pro nejmenší čtyřnohé jedlíky.

Uzavíratelné víko je neocenitelné řešení hygienické úschovy krmiva a  bezpečnostní zámek zajistí, že se chlupáč pod víko nedostane. Máte tak jasnou kontrolu kolik toho sní.

Všechny části jsou vyjímatelné a není problém zařízení udržovat. Na výběr máte z příjemných pastelových odstínů modré, růžové a bílou variantu. Dávkovač má záložní zdroj na baterie, a proto vašeho chlupáče nenechá hlady ani při výpadku proudu!

 

Pozvěte chlupáče na baštu vlastním hlasem...

Toho můžete docílit s modelem automatického dávkovače PF-102. Petwan PF-102  s manuálním nastavením.Petwant PF-102 nabízí možnost 10ti vteřinové hlasové nahrávky, kterou lze nastavit jako signál mazlíčkovi ke krmení! 

Manuální nastavení je řešeno rovněž tlačítky s kontrolou na podsvíceném displeji. Vnitřní zásobník je určen výhradně na granule a s kapacitou 4,3 l tvoří pohodlné řešení hygieny a skladování krmiva. Nastavit čas můžete až pro 4 porce v rámci každého dne. Miska na granule je odnímatelná.

 Bezpečností zámek a záložní zdroj napájení jsou jistotou všech automatických dávkovačů krmiva Petwant.

 

Pečovat na dálku umožní inteligentní dávkovač Petwan PF-103 přes váš smartphone

 

Náročnější požadavky určitě splní chytrý dávkovač krmiva Petwant PF-103. Nabízí oboucestný mikrofon a vestavěnou webkameru pro vaši okamžitou kontrolu a komunikaci s chlupáčem odkudkoliv. Ovládá se v aplikaci pro váš smartphone.

Nenahraditelný je nejen kontakt, kdy můžete na zvířátko mluvit, slyšet ho a sledovat, jak se mu vede, ale také možnost fotografického záznamu nebo videí. Mimo vizuálních záznamů uloží aplikace i přehled o stravování chlupáče. Přehled o jeho životosprávě je teď hračka.

Design dávkovače PF-103 kopíruje předchozí model PF-102. Důraz je kladen pouze na rozlišení technologických vlastností. Bezpečnostní zámek a záložní zdroj energie zaručí bezpečný chod zařízení.

 

Než si přijdete tyto úžasné chytré dávkovače prohlédnout či vyzkoušet nezapomeňte, že se těší vysoké oblibě zákazníků. Podíl na tom má jednoduchost řešení, která umožní vše zařídit rychle, jak to potřebujete. Zanedbat bychom neměli ani design, který je klasický, nenápadný a praktický. Hodí se do každého interiéru a jeho funční stránku si budete určitě moc pochvalovat!


Související produkty

Petwant PF-102 Automatický dávkovač krmiva

Skladem, v úterý 21. 5. u vás
3 190 Kč

Porovnat