Zavolejte nám (Po 9-17, Út 8-16, St 10-18, Čt-Pá 7-15)

Dogtrace DOG GPS X30 je nově v Short verzi!

DOG GPS X30 Short je nově v prodeji na našich stránkách 

Od nového roku je v prodeji speciální verze obojku GPS pro malé psy.  Varianta DOG GPS X30 Short obojku to kratší verze obojku Dogtrace DOG GPS X30 se zkrácenou gumovou částí vysílače o 5 cm. Nejmenší nastavitelný obvod je 25 cm. Je ideální volbou pro malá plemena loveckých psů. Obojek pro ně bude pohodlnější a lov efektivnější.

V dnešní době máme k dispozici širokou škálu moderních technologií, které mohou vylepšit váš život. GPS obojky vám umožňují monitorovat a kontrolovat pohyb psa v terénu. Kromě toho efektivně podporují tradiční výchovu a pomáhají loveckým psům dosáhnout maximálního potenciálu. S těmito obojky můžete účinně a včas zabránit psu v úniku za zvěří nebo v projevech nežádoucího chování.

Lovecké psy si často spojujeme s čtyřnohými miláčky s ohromující silou, vytrvalostí a velkými rozměry V úvahu přicházejí plemena, jako je chrt, labradorský retrívr nebo výmarský ohař. Stejně hodnotná a odolná se však při své práci osvědčují i menší plemena loveckých psů bígl, jezevčík, anglický kokršpaněl, jack russell teriér.

Abyste měli přehled o aktuálním pohybu vašeho psa nebo potřebovali provádět náročný terénní výcvik, použití GPS Dogtrace Short je skvělým řešením. Vaši lovečtí psi tak mohou užívat dostatek volnosti s jistotou bezpečí. Tento voděodolný a nárazuvzdorný GPS obojek využívá technologii radiového signálu a satelitu, což znamená, že není zapotřebí SIM karty. Samotné zařízení v „Short” verzi je zmenšeno, aby bylo pohodlné pro jakéhokoliv pejska.

Je velmi důležité zajistit bezpečnost našich domácích mazlíčků! Pokud aktivně pracujete se svým psem, sledujete postřelenou zvěř, jezdíte na výlety, kde používáte obojek, aby se vaši malí psi mohli volně pohybovat, a zejména v zimní lovecké sezóně.

Spoustu možností pro všechny potřeby 

Pokud považujete za užitečné mít výcvikový modul, tj. možnost posílat psovi korekce a navíc mapy (po spárování s aplikací v  telefonu), vyberte si model DOG GPS X30T Short. Mapu navíc budete mít v aplikaci dostupnou online i offline pro případ špatného signálu v lesích. Pro snadnou lokalizaci psa pomocí zvukového signálu použijete verzi DOG GPS X30B Short. Pro nejnáročnější majitele je zde varianta zahrnující jak zvukový lokátor, tak tréninkový modul - DOG GPS X30TB Short. 

Ke každé variantě lze dokoupit jakýkoliv kompatibilní obojek pro dalšího psa - vysílačku X30 lze totiž spárovat až se 13 zařízeními. Pro různé pejsky tak lze použít různé obojky a psy stále ovládat z jedné vysílačky. 

Stručně řečeno, již předchozí model standardní velikosti byl menší než konkurenční výrobky jiných značek. Nová edice GPS Dogtrace Short s menšími rozměry je pro psy malých plemen ještě pohodlnější. Pokud máte přesto obavy, zda vám obojek bude vyhovovat, dáváme vám možnost obojek po zakoupení vyzkoušet, na rozhodnutí máte 30 dní od pořízení výrobku.


Související produkty