Velkoobchod chovatelských potřeb

Jsme velkoobchod chovatelských potřeb. Naše portofilio zahrnuje více jak 50 světových značek. Například Acana, Orijen, Lishinu, Brit a mnoho dalších. Všechny naše značky naleznete zde.

Nabízíme servis, prodej a velkoobchod s elektronickými obojky Aetertek, Educator, SportDog, Petrainer, Innotek, Garmin, PetSafe, Martin System, Num Axess, Dogtra, EasyPet a Dogtrace.

Jsme distributor smart produktů pro psy - Pawbo, Paby, Tractive, Hoison, Petcube, Petkit, FroliCat, Eyenimal a Alcatel.

 

Líbí se Vám naše produkty? Staňte se našim partnerem a odebírejte od nás veškeré zboží, které u nás najdete na e-shopu. 

 

Velkoobchodní odběr

Nabízíme velkoobchodní prodej všech našich produktů s marží až 30%. Doprava je zdarma u objednávek nad 3000 kč, platby na fakturu nebo dobírku. Minimální objednávky nejsou stanovené, takže můžete objednávat i po 1 kusu. V případě zájmu nás kontaktujte na emailu matej@reedog.cz

Dropshipping

Nechcete si brát zboží na sklad? Přesně pro vás máme připravený droppshiping (přeposílání objednávek). Zboží zařadíte do své nabídky a když někdo objedná, přepolšete nám objednávku a my jí odelšeme za vás. Vám bude pak vypalcena domluvená procentuální provize z dané objednávky. V případě zájmu nás kontaktujte na emailu matej@reedog.cz

Affiliate - bannery, xml, odkazy

Pomocí affilate systému Affilbox můžete na svůj web umístit bannery, odkazy nebo stáhnout všechny produkty přes XML. Pokud někdo přes odkaz, banner nebo XML feed objedná, my vše vyřešíme a vy dostanete jen danou provizi. Registrace do systému zde. 

Napište nám