Kontakty

Adresa pro vrácení zboží a reklamace

Poštou i osobně:

  • Reedog, Sedmidomky 459/8, Praha 10 - Michle, 101 00
reklamační protokol       odstoupení od smlouvy
Zákaznická podpora
Zákaznická podpora
Manager prodejny

Gabriela Drázdová

+420 216 216 106

gabriela@reedog.cz

Lada Všechovská

+420 216 216 106

lada@reedog.cz

Karolina Šebestová

+420 216 216 106

karolina@reedog.cz

 

Sklad a expedice
Reklamace a servis
Velkoobchod a nákup

Ondřej Novák

ondra@reedog.cz

Jakub Kladiva

+420 228 225 794

jakub@reedog.cz

Lýdia Ondíková

+420 774 631 554

lydia@reedog.cz

 

PR a social media
Administrativa a fakturace
Copywriting a magazín

Nikola Krišteková

+420 216 216 106

nikola@reedog.cz

Lucie 

+420 216 216 106

lucie@reedog.cz

Jitka Zemanová

+420 216 216 106

jitka@reedog.cz

 

Country Manager Polsko
Country Manager Maďarsko
Country Manager Německo

Wojciech Marciniak

+48 579 061 399

wojciech@reedog.cz

Erik Bálint

+36 800 88 110

erik@reedog.cz

Petr Malota

+49 176 34 433 212

petr@reedog.cz

 

Big Boss

Online marketing

Finance a účetnictví

Tomáš Mráz

+420 721 031 449

tomas@reedog.cz

Matěj Jačka

+420 722 927 702

matej@reedog.cz

Tereza 

+420 216 216 106

tereza@reedog.cz

 

 

Prodejna

Showroom Praha 9 - Harfa 

Pod Harfou 32, Praha 9 - Vysočany, 190 00

Email:

Telefon:

harfa@reedog.cz

+420 228 224 371

 

Showroom Praha 10 - Bohdalec 

Sedmidomky 459/8, Praha 10 - Michle, 101 00

Email:

Telefon:

info@reedog.cz

+420 216 216 106

 

 


Napište nám

Fakturační údaje

 

 
Reedog s.r.o.
Sedmidomky 459/8
Praha 10- Michle, 10100
IC: 05179220, DIC: CZ05179220
 
CZ Bankovní účet
Č.Ú.: 2601015899/2010
IBAN: CZ5420100000002601015899
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
 
EUR Bankovní účet
IBAN: CZ6920100000002501015904
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX