Garmin Upland Beeper
Garmin Upland BeeperGarmin Upland BeeperGarmin Upland Beeper
Nehodnoceno

Zvukový lokátor Garmin Upland Beeper

Univerzální, lehký beeper je možné použít samostatně anebo spolu s výcvikovým systémem Delta Upland XC. Tento bzučák vám pomůže při lokalizaci vašeho psa a informuje vás, že pes vystavuje.

3 590 Kč 2 967 Kč bez DPH
4 týdny
Kdy zboží dostanu?
ve čtvrtek 09. 09. u Vás
+ - ks
zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Zvukový lokátor Garmin Upland Beeper

Univerzální, lehký beeper je možné použít samostatně anebo spolu s výcvikovým systémem Delta Upland XC. Tento bzučák vám pomůže při lokalizaci vašeho psa a informuje vás, že pes vystavuje.

Zvukový rozsah lokátoru je cca do 400 metrů díky inovatívnímu reproduktoru. Vybrat si můžete ze 4 zvuků pro lov (včetně tichého) a 2 zvuků pro vystavování (vrátane skřeku jestřába). Funkci jednoduše změníte tlačítkem.

Zvukový lokátor má funkci Locate - vyhledání, kterou je možné použít v tichém režimu lovu. Myslivec stlačí tlačítko beeper na ovládači Delta Upland XC a bzučák bude vydávat sérii zvuků během celé doby, co je tlačítko stlačené. Funkce vyhledání je pro myslivce, který nechce během naháněk poslouchat zvuk bzučáku, zapne ho jen když ztratí psa z dohledu.

Beeper je vodotěsný IPX 7.

 
Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Týká se to veškoré elektroniky a nespotřebního zboží (například granule vrátit nelze). Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Produkt může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 14:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč a při nákupu nad 2000 Kč (Zásilkovna) nebo nad 3000 Kč (ostatní) je doprava zdarma. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.