SportDog SD-425E

SportDog SD-425E je profesionální elektronický výcvikový obojek s dosahem až 450m a plně ponořitelným přijímačem i vysílačem do 7,5m. Jedná se o vynikající zařízení, se středním dosahem, množstvím nastavitelných programů a novodobým designem za výbornou cenou. Disponujeme funkcemi zvuk, vibrace a impuls, který je nastavitelný v 7 úrovních

Výběr varianty produktu

5 990 Kč 4 950 Kč bez DPH
Týden
Kdy zboží dostanu?
ve středu 27. 02. u Vás
+ - ks
vyzvednout na prodejně zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení

SportDog SD-425E

Elektronický výcvikový obojek SportDog SD-425E je vynikající zařízení, které v sobě spojuje základní dosah, množství nastavitelných tréninkových programů a novodobý design za výbornou cenou. SportDog SD-425E je neuvěřitelně všestranný výcvikový obojek, který je ideální volbou jak pro základní výcvik, tak i pro profesionální výcvik loveckých, či pracovních psů. Jak vysílač, tak i přijímač jsou ponořitelné až do 7,5 metrů. Přidáním dalšího přijímače, lze SportDog SD-425E jednoduše rozšířit pro ovládání až tři psů najednou. Komfortní "pogumovaný kabát" vysílače a ergonomické provedení, dělá radost tento přístroj ovládat.

 

 

Hlavní funkce:

  • Dosah pro výcvik max 450 m
  • Možnost cvičit 3 psy pomocí jediné vysílačky
  • Ponořitelný vysílač i přijímač
  • Funkce zvuk, vibrace, krátký impulz, dlouhý impulz
  • 7 úrovní pro nastavení impulzu i vibrací
  • Ergonomický tvar
  • Programovatelná tlačítka pro vlastní nastavení kombinací signálu

 

 

 

SportDog SD-425E je výcvikový obojek s možností vlastního nastavení režimů

SportDog SD-425E je výcvikový obojek s  libovolným nastavením výcvikových režimů, které můžete po svém kombinovat a přiřadit pod jednotlivá tlačítka. Režim lze kdykoliv během výcviku změnit. Obojek nabízí korekce: krátký impulz, dlouhý impulz, tón a vibrace. Krátký, dlouhý impulz i vibrace lze nastavit na škále 7mi  úrovní. Díky možnosti  kombinací bude váš trénink velmi flexibilní a snadno naleznete režim přesně podle vašich požadavků na míru. Jednoduše si přednastavíte na vysílači režimy, které chcete používat a v průběhu výcviku si mezi nimi můžete libovolně přepínat. Změna režimu na vysílači je rychlá a velmi snadná. 

 

se SportDogem SD-425E můžete  kombinovat zvukové upozornění s impulzy nebo vibrace s impulzy, měnit délku a sílu impulzu a přiřadit nastavené funkce pod jednotlivá tlačítka.

 

 

Dosah obojku

SportDog SD-425E vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 450 metrů. Dosah 450 metrů je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů. SportDog SD-425E je ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.

 

Typ korekce 

SportDog SD-425E má možnost využít jako korekci zvukové upozornění, vibrace a el. impulz.  Můžete nastavit až 7 úrovní dlouhého impulzu a 7 úrovní krátkého impulzu. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí kolečka na vysílači.

 

Programování

SportDog SD-425E má na výběr z 7mi různých režimů, které vám umožní vybrat ideální volbu přímo pro vás. Můžete si nastavit sílu impulzu v 7 úrovních, tón, vibrace, krátký nebo dlouhý impulz, možnost ovládání více psů najednou a lze i programovat daná tlačítka na vysílači. Jednoduše si tak můžete vytvořit několik režimů a ty používat v závislosti na tom jaký plánujete zrovna výcvik. Můžete tedy používat jeden režim jako vzdělávací a druhý režim např. když jste na lovu se psem. Změna režimu na vysílači je rychlá a velmi snadná.

 

Baterie a nabíjení

Přijímači i vysílačka jsou u SportDog SD-425E jsou osazeny dobíjecím a vyměnitelným Lithium-Ion akumulátorem (vysílačka 200mAh a přijímač 160mAh), který se nabije během 2 hodin. Mají LED indikaci o stavu nabití/vybití a na jedno nabití vydrží v provozu 40 až 60 hodin. Obojek i vysílačku si můžete kdykoliv nabít pomocí duální síťové nabíječky.

 

Vodotěsnost 

SportDog SD-425E disponuje technologií DryTek, díky tomu je vysílačka i přijímač plně vodotěsný a ponořitelný až do 7,5 metrů. SportDog SD-425E je tak ideální volbou pro trénink psů ve vodě nebo v náročných podmínkách (les, bahno). 

 

Počet psů 

SportDog SD-425E je možné použít pro ovládání více psů najednou. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit, pro výcvik 3 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí bočního tlačítka přepínat mezi jednotlivými psy.

 

Délka obojku

SportDog SD-425E má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 70cm. 

 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 4,7cm, výšku 8,8cm a hloubku 2,5cm a její váha je 110 gramů. Přijímač má šířku 6,2cm, výšku 2,6cm a hloubku 2,5cm a jeho váha je 49 gramů.

 
Technické parametry

Baterie v přijímači 160 mAh
Hmotnost přijímače 49 g
Výdrž vysílače 1 - 3 dny
Výdrž přijímače 1 - 3 dny
Displej nemá
Vodotěsnost ponořitelný
Funkce impuls + vibrace + zvuk
Napájení nabíjecí
Hmotnost vysílače 110 g
Rozměr vysílače (š/v/h) 4,7 x 8,8 x 2,5 cm
Baterie ve vysílači 200 mAh
Rozměr přijímače (š/v/h) 6,2 x 2,6 x 2,5 cm
Délka obojku 20 - 70 cm
Protištěkací mód ne
Síla zvuku 1
Síla vibrace 1
Síla impulzu 7
Dosah 450 m
Počet psů 1 - 3 psy

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Týká se to veškoré elektroniky a nespotřebního zboží (například granule vrátit nelze). Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Produkt může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 15:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč a při nákupu nad 2000 Kč (Zásilkovna) nebo nad 3000 Kč (ostatní) je doprava zdarma. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.