Reedog MX-400 Easy
Reedog MX-400 EasyReedog MX-400 EasyReedog MX-400 Easy
Sleva
1 000 Kč
Nehodnoceno

Reedog MX-400 Easy

Akce

Reedog MX-400 Easy je elektronický výcvikový obojek s funkcemi zvuk, kontinuální a momentální impulz v 10ti úrovních. Na dosah max 400m můžete cvičit až 3 psy pomocí jedné vysílačky. Zařízení je ponořitelné do vody a nabíjecí pomocí duální nabíječky. Ergonomická vysílačka má podsvícený displej.

Výběr varianty produktu

Původně 4 990 Kč 3 990 Kč 3 298 Kč bez DPH
+ - ks
zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Reedog MX-400 Easy

Reedog MX-400 Easy je profesionální výcvikový obojek s mnoha funkcemi a dosahem až 400 metrů. Jedná se o exkluzivní a velmi propracovaný výcvikový systém pro psy všech plemen, který nabízí funkce : zvuk a impuls v 10ti úrovních. Obojek lze rozšířit až pro výcvik 3 psů najednou, je plně vodotěsný a nabíjecí. Disponuje nejmoderněšjími technologiemi jako je : AutoMemory (pamatování nastavení úrovní, při přepínání mezi psy), DryDog (vodotěsný a ponořitelný přijímač do 1 metrů), QuickCharge (rychlonabíjení vysílačky a přijímače během 2 hodin) a Nick & Continual ( momentální a kontinuální statická korekce - tzv. dlouhý a krátký impuls.) 

 

Hlavní funkce obojku

 • Dosah až 400 metrů v otevřeném prostředí
 • Ovládání až 3 psů pomocí jedné vysílačky
 • 10 úrovní kontinuálních a momentálních impulsů
 • Pro každou funkci tlačítko zvlášť - zajištěné jednoduché a pohotové ovládání
 • Dvě tlačítka “+” a “-” pro nastavení síly impulzů.
 • 3 tlačítka pro výběr psa, pro každého psa jedno tlačítko
 • Podsvícený LCD displej s ukazatelem síly impulzů
 • Dual Chrager - duální nabíječka pro nabíjení přijímače i vysílačky najednou.
 • AutoMemory - obojek si pamatuje nastavené funkce, pokud přepnete na jiného psa, budete mít uložené nastavení pro daného psa
 • DryDog technolgie - vodotěsný obojek i vysílačka, pes se může s obojkem ponořit až do hloubky 1 metrů.
 • QuickCharge - rychlonabíjení obojků i vysílačky. Každé zařízení se nabije během 2 hodin.
 • Nick & Continual - krátký a dlouhý impuls

Typ korekce 

Výcvikový obojek Reedog MX-400 Easy disponuje funkcí zvuk a impuls. Síla impulsů je nastavitelná v 10ti úrovních a disponuje kontinuálním a momentálním impulsem. Zvukové upozornění má jednu úroveň.

 

Dosah obojku

Reedog MX-400 Easy vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 400 metrů. Tento dosah je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů. Reedog MX-400 Easy je ideální volbou pro použití ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.

  

Baterie a nabíjení

Vysílačka u Reedog MX-400 Easy je osazena dobíjecím a vyměnitelným Lithium-Ion akumulátorem o kapacitě 545mAh a přijímač 650mAh. Vysílačka i přijímač disponují technologií QuickCharge, díky které se nabijeí během 2 hodin.

  

Počet psů 

Reedog MX-400 Easy je možné použít pro ovládání více psů najednou bez ztráty funkcí. Přikoupením dalšího obojku jej můžete jednoduše rozšířit pro výcvik 3 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí spodních tlačítek přepínat mezi jednotlivými psy. Díky technologi AutoMemory, budete mít uložené nastavení pro daného psa.

 

Displej 

Reedog MX-400 Easy má kvalitní podsvícený LCD displej, díky kterému můžete psa trénovat jak ve dne, tak i v noci. 

 

Vodotěsnost 

Reedog MX-400 Easy disponuje technologí DryDog s označním IPX7, která zajištuje maximální ochrana proti vniknutí vody. Obojek je tak plně vodotěsný a ponořitelný, až do 1 metrů. Vysílačka je pogumovaná a vodotěsná, nevadí jí déšť, sníh nebo bahno, ale nesmí dojít k ponoření do vody. 

  

Délka obojku

Reedog MX-400 Easy má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 75cm. Je tak vhodný pro nejmenší i největší plemena psů.

 
Váha a rozměry

Vysílačka má výšku 13.3cm, šířku 5.5cm, hloubku 2.9cm a její váha je 89 gramů. Přijímač má šířku 7.5cm, výšku 4.1cm a hloubku 4.1cm a jeho váha je 80 gramů. 

 
Technické parametry

Baterie v přijímači 545 mAh
Hmotnost vysílače 89 g
Výdrž vysílače 10 - 14 dní
Výdrž přijímače 3 - 7 dní
Vodotěsnost vodotěsný
Funkce impuls + zvuk
Napájení nabíjecí
Frekvence 433,92 MHz
Hmotnost přijímače 80 g
Baterie ve vysílači 650 mAh
Rozměr vysílače (š/v/h) 5,5 x 13,3 x 2,9 cm
Rozměr přijímače (š/v/h) 7,5 x 4,1 x 4,1 cm
Délka obojku 20 - 75 cm
Protištěkací mód ne
Síla zvuku 1
Síla impulzu 10
Dosah 400 m
Počet psů 1 - 3 psy

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Týká se to veškoré elektroniky a nespotřebního zboží (například granule vrátit nelze). Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Produkt může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 14:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč a při nákupu nad 2000 Kč (Zásilkovna) nebo nad 3000 Kč (ostatní) je doprava zdarma. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.