KORONAVIRUS ☢️ I v tomto těžkém období pro vás a vaše mazlíčky pracujeme na 100% 😊 Objednávky expedujeme a prodejna je otevřena!

PetSafe 275m
PetSafe 275mPetSafe 275m Zobraz video
Nehodnoceno

PetSafe 275m

PetSafe 275m je elektronický výcvikový obojek s jedinečnou kombinací ultrazvukového a sprejového obojku v jednom. Na dosah max 275 m můžete trénovat i 2 psy pomocí jedné vysílačky. Zařízení je dobíjecí a voděodolné do slabého deště či sněhu. Skvělé funkce představuje 8 nastavitelných úrovní pro sílu spreje a 7 pro ultrazvuk.

Výběr varianty produktu

4 990 Kč 4 124 Kč bez DPH
+ - ks
vyzvednout na prodejně zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

PetSafe 275m

Elektronický sprejový výcvikový obojek PetSafe je speciálně vyvinutý obojek, určený k odnaučení nežádoucího štěkání a nežádoucího chování psa až na 275 metrů. Obojek pomáhá při výcviku bez použití vodítka, a to  až na vzdálenost 275 m.

Sprejový signál je psovi nepříjemný, ale je maximálně šetrný a také účinný. Pomocí ovladače můžete aktivovat obojek a psovi bude pod čumák stříknuto malé množství tekutiny z mini nádržky na jeho obojku. Model PetSafe nabízí možnost regulovat sílu vstříknutí spreje až v 8mi úrovních. 

 

Ultrazvukový signál je slyšitelný pouze psem a je mu velmi nepříjemný. Tím ho odradíte od opakování nežádoucího chování. Kladný signál slyší i člověk a pro psa je tento signál odměnou. Krom toho lze chování psa usměrňovat i uvolňováním citrónové vůně, která mu je vstříknuta z obojku pod čumák, pokud zmáčknete tlačítko na vysílači. Další výhodou elektronických výcvikových obojků PetSafe je prodloužená záruku 3 roky. 

 

 

Dosah obojku

Sprejový výcvikový obojek PetSafe vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 275 metrů. Dosah 275 metrů je dostatečný pro výcvik základních povelů ve městě i v lese. Pomocí sprejového obojku naučíte pejska povely ke mě, zůstaň, k noze nebo přivolání na větší vzdálenost.

 

Typ korekce 

Výcvikový obojek PetSafe využívá jako korekci pro psa sprej v 8 úrovních, který vstříkne psovi pod čumák. Sprej je v některých případech lepší než korekce pomocí impulzu nebo vibrací a je pro psa mnohem šetrnější. Petsafe má jako další druh korekce zvuk, který je psovi nepříjemný a tím ho upozorníte na to, že opakuje chybu (tzv. záporný signál). Zvuk je nastavitelný v 7 úrovních. Můžete si nastavit korekci zvuk, nebo zvuk + sprej. 

 

Baterie a nabíjení

Jak vysílačka, tak i přijímač jsou u sprejového obojku PetSafe osazeny dobíjecím a vyměnitelným NiMH akumulátorem o kapacitě 450mAh, který se nabije během 2 hodin. Na jedno nabití vydrží vysílačka v provozu až 14 dní a přijímač 3 až 7 dní.  Obojek i vysílačku si můžete kdykoliv nabít pomocí duální síťové nabíječky.

 

Vodotěsnost 

Sprejový výcvikový obojek PetSafe je dodáván s voděodolným přijímačem i voděodolnou vysílačkou. Nevadí jim vlhko, lehký déšť či sníh.

 

Počet psů 

Sprejový výcvikový obojek PetSafe je možné použít pro ovládání více psů najednou bez ztráty funkcí. Přikoupením dalšího obojku jej můžete jednoduše rozšířit pro výcvik 2 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínat mezi jednotlivými psy.

 

Délka obojku

Sprejový výcvikový obojek PetSafe má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 15 až do 70 cm. 

 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 4,4cm, výšku 12,7cm, hloubku 2,5cm její váha je 91 gramů. Přijímač má šířku 3,8cm, výšku 6,4cm, hloubku 2,5cm a jeho váha je 136 gramů.

 
Technické parametry

Baterie v přijímači 450 mAh
Hmotnost vysílače 91 g
Výdrž vysílače 10 - 14 dní
Výdrž přijímače 3 - 7 dní
Displej LCD podsvícený
Vodotěsnost vodotěsný
Funkce zvuk + sprej + booster
Napájení nabíjecí
Hmotnost přijímače 136 g
Baterie ve vysílači 450 mAh
Rozměr vysílače (š/v/h) 4,4 x 12,7 x 2,5 cm
Rozměr přijímače (š/v/h) 6,4 x 3,8 x 2,5 cm
Délka obojku 20 - 70 cm
Protištěkací mód ne
Síla zvuku 7
Síla spreje 8
Dosah 275 m
Počet psů 1 pes

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Týká se to veškoré elektroniky a nespotřebního zboží (například granule vrátit nelze). Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Produkt může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 15:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč a při nákupu nad 2000 Kč (Zásilkovna) nebo nad 3000 Kč (ostatní) je doprava zdarma. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.