Výcvikový obojek PetSafe 250m
Výcvikový obojek PetSafe 250mVýcvikový obojek PetSafe 250mVýcvikový obojek PetSafe 250m Zobraz video
Nehodnoceno

PetSafe 250m

PetSafe 250 je elektronický výcvikový obojek s funkcemi zvuk a impulz v 8mi úrovních. Na dosah max 250 m můžete cvičit až 3 psy najednou pomocí jediné vysílačky. Zařízení je dobíjecí a lze s ním cvičit v běžném dešti. Model je vhodný pro psy s váhou od 3,6 do 70kg. Vysílačka je bez displeje s plynulou regulací impulzu pomocí kolečka.

Výběr varianty produktu

4 590 Kč 3 793 Kč bez DPH
10 dní
Kdy zboží dostanu?
ve čtvrtek 07. 02. u Vás
+ - ks
vyzvednout na prodejně zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

PetSafe 250m

Elektronický obojek PetSafe 250 m vám pomůže trénovat psa bez použití vodítka do vzdálenosti 250 metrů. Při stisknutí ovládacího tlačítka vysílačka vyšle signál, který aktivuje obojek na krku psa. Prostřednictvím vysílačky potom zasíláte na obojek psa upozornění zvukové nebo impulz, který můžete ještě regulovat v 8mi úrovních. Typem korekcí a velikostí přijímače je obojek vhodný pro psy s váhou 3,6 - 70 kg.

 

Při správném použití tréninkového zařízení bude výcvik vašeho pejska jednoduchý a efektivní. Pes se naučí různým povelům, které je někdy bez vodítka velmi obtížné naučit (např. Povel "ke mně" a pod.). Jedním z nejdůležitějších povelů je naučit psa, aby na zavolání přišel k majiteli. Pokud váš pes nereaguje na vaše volání a  navíc má  tendenci pronásledovat auta, ptáčky či dokonce lidi. S pomocí obojku Pet Safe 250 m  si  s výcvikem poradíte. Hodí se také pro odnaučení zlozvyků jako je vyskakování na lidi, hrabání v odpadcích, nebo i nadměrné štěkání. 

 

Dosah obojku

PetSafe 250m vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 250 metrů. Dosah 250 metrů je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů. PetSafe Little Dog je ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.

 

Typ korekce 

PetSafe 250 má možnost využít jako korekci zvukové upozornění a elektrostatický impuls, který je možné nastavit v 8-mi úrovních. Výcvikový obojek PetSafe 250m navíc disponuje funkcí booster (okamžité zvýšení síly impulzu o 2 úrovně)

  

Baterie a nabíjení

Jak vysílačka, tak i přijímač jsou u PetSafe 250 m osazeny dobíjecím a vyměnitelným NiMH akumulátorem o kapacitě 450mAh, který se nabije během 12 hodin. Na jedno nabití vydrží vysílačka v provozu asi 40-60 hodin, přijímač 15- 20 hodin.  

 

Vodotěsnost 

PetSafe 250m je dodáván s plně vodotěsným přijímačem. Je tak ideální volbou pro trénink psů ve špatných podmínkách (les, bahno, běžný déšť). Vysílačka u PetSafe Little Dog je pouze odolná proti dešti a sněhu.

 

Počet psů 

PetSafe 250m je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalšího obojku jej můžete jednoduše rozšířit pro výcvik 3 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínát mezi jednotlivými psy.

 

Displej 

PetSafe 250m má kvalitní podsvícený LCD displej, díky kterému můžete psa trénovat jak ve dne, tak i  v noci. Na displeji máte zobrazena důležitá nastavení - sílu impulzů, sílu signálu a indikaci stavu nabití/vybití baterie. 

 

Délka obojku

PetSafe 250 m má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 56 cm. 

 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 4,4cm, výšku 12,7cm, hloubku 2,5 cm a její váha je 91 gramů. Přijímač má šířku 6,4 cm, výšku 3,8 cm, hloubku 2,5 cm a jeho váha je 79,4 g. 

 

 
Technické parametry

Baterie v přijímači 450 mAh
Hmotnost vysílače 79,4 g
Výdrž vysílače 1 - 3 dny
Výdrž přijímače 1 - 3 dny
Displej LCD podsvícený
Vodotěsnost vodotěsný
Funkce impuls + zvuk + booster
Napájení nabíjecí
Hmotnost přijímače 91 g
Baterie ve vysílači 450 mAh
Rozměr vysílače (š/v/h) 4,4 x 12,7 x 2,5 cm
Rozměr přijímače (š/v/h) 6,4 x 3,8 x 2,5 cm
Délka obojku 20 - 56 cm
Protištěkací mód ne
Síla zvuku 1
Síla impulzu 8
Dosah 250 m
Počet psů 1 - 3 psy

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Týká se to veškoré elektroniky a nespotřebního zboží (například granule vrátit nelze). Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Produkt může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 15:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč a při nákupu nad 2000 Kč (Zásilkovna) nebo nad 3000 Kč (ostatní) je doprava zdarma. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.