Martin System Tiny Trainer TT 202 SSC
Martin System Tiny Trainer TT 202 SSCMartin System Tiny Trainer TT 202 SSCMartin System Tiny Trainer TT 202 SSC
Nehodnoceno

Martin System Tiny Trainer TT 202 SSC

Martin System TT 202 SSC je elektronický výcvikový obojek s funkcemi zvuk a impulz v 9ti  úrovních pro nastavení síly. Obojek vám umožní cvičit i 2 psy na vzdálenost až 200 m, a je proto vhodný pro běžný základní výcvik psa. Na výběr máte z nastavení 4 režimů funkcí. Zařízení funguje na baterie a běžný déšť není pro výcvik překážkou.

Výběr varianty produktu

8 290 Kč 6 851 Kč bez DPH
10 dní
Kdy zboží dostanu?
ve středu 10. 02. u Vás
+ - ks
zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Martin System Tiny Trainer TT 202 SSC

Martin System TT 202 SSC je elektronický výcvikový obojek s funkcemi zvuk a impulz v 9ti  úrovních pro nastavení síly. Obojek vám umožní cvičit i 2 psy na vzdálenost až 200 m, a je proto vhodný pro běžný základní výcvik psa. Na výběr máte z nastavení 4 režimů funkcí. Zařízení funguje na baterie a běžný déšť není pro výcvik překážkou.

 

 

Martin System je průkopník patentované technologie zajišťující stabilitu korekčních impulzů. Ty obvykle nechtěně kolísají v intenzitě v závislosti na změně podmínek prostředí - vlhkost vzduchu, teplota, namočení. Martin System se zaměřil na odbourání tohoto omezení.

Elektronický výcvikový obojek TT 202 SSC můžete nastavit pro jedno ze 4 možných typů korigování: impulz bez zvuku, impulz se zvukem, zvukové upozornění následované impulzem, anebo pouze zvukové upozornění. Díky progresivní technologie SSC máte zajištěnou stejně silnou stimulaci za nejrůznějších vnějších podmínek.

 

Zapínání na magnet usnadní vaše zacházení se zařízením.

Výcvikový obojek TT 202 SSC je vhodný pro malá, střední i velká plemena psů do otevřených terénů, kde nehrozí větší snížení dosahu.

 

Dosah obojku

Martin System TT 202 SSC vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti 200 m. Dosah 200 je vhodný pro základní výcvik psů v běžných podmínkách nebo otevřeném prostranství, kde nedojde ke snížení dosahu. Martin System TT 202 SSC je ideální volbou pro použití především ve městě, na zahradě, v parku apod.

 

Typ korekce

Martin System TT 202 SSC má možnost využít jako korekci zvukové upozornění a elektrostatický impulz v 9ti úrovních pro nastavení síly. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru  pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit.

 

Baterie a nabíjení

Vysílačka je u Martin System TT 202 SSC osazena baterií typu CR2430. V pohotovostním režimu vydrží vysílačka až 2 roky. Přijímač je na 3V baterii CR2 a vydrží 1 rok a při častém pužívání až 1 měsíc.

 

Vodotesnosť

Martin System TT 202 SSC je dodávan jen s vodotěsným přijímačem. Přijímači nevadí běžný déšť, sníh anebo bahno a může dojít k jeho krátkodobému ponoření do vody. Vysílačka je odolná jen proti mírnému dešti. 

 

Počet psů

Martin System TT 202 SSC je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit pro výcvik 2 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínat mezi jednotlivými psy. 

 

Displej 

Martin System TT 202 SSC má kvalitní LCD displej. Na displeji se zobrazí typ korekce, počet psů a síla impulsu.

 

Délka obojku

Martin System TT 202 SSC má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 do 55 cm.

 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 7,2 cm, výšku 4 cm, hloubku 2 cm. Přijímač má šířku 3,2 cm, výšku 5,5 cm, hloubku 3,8 cm a jeho váha je 75 gramů.

 

 

Pro jaké plemeno je vhodný

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

š. 5,5 x v.3,2 x h.3,8 cm

Technické parametry

Hmotnost přijímače 75g
Rozměr přijímače š. 5,5 x v.3,2 x h.3,8 cm
Rozměr vysílače š.7,2 x v. 4 x h.2 cm
Délka obojku 20 až 55 cm
Funkce zvuk + impuls
Nastavení impulzů 9 úrovní
Počet psů až pro 2 psy
Vodotěsnost vodotěsný
Napájení přijímače 9V baterie
Baterie v přijímači CR2
Frekvence 869,5 MHz
Baterie ve vysílači CR2430
Nastavení zvuku ne
Nastavení vibrací nemá
Výdrž vysílače 1 - 2 roky
Výdrž přijímače 1 měsíc
Displej LCD nepodsvícený

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Týká se to veškoré elektroniky a nespotřebního zboží (například granule vrátit nelze). Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Produkt může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 14:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč a při nákupu nad 2000 Kč (Zásilkovna) nebo nad 3000 Kč (ostatní) je doprava zdarma. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.