Martin System Tiny Trainer TT 200 SSC

TT 200 SSC Martin System je elektronický výcvikový obojek vyvinutý s kynology nabízí extra stabilní impulzy i v různých vnějších podmínkách. Funkcemi zvuk a 9 úrovní síly impulzu můžete upozornit psa na vzdálenost až 200 m. S obojkem lze cvičit až 2 psy zároveň a vybíráte si ze 4 režimů nastavení zvuku a impulzu. Zařízení je vodotěsné a pracuje na baterie.

6 490 Kč 5 364 Kč bez DPH
+ - ks
vyzvednout na prodejně zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Martin System Tiny Trainer TT 200 SSC

TT 200 SSC Martin System je elektronický výcvikový obojek vyvinutý s kynology nabízí extra stabilní impulzy i v různých vnějších podmínkách. Funkcemi zvuk a 9 úrovní síly impulzu můžete upozornit psa na vzdálenost až 200 m. S obojkem lze cvičit až 2 psy zároveň a vybíráte si ze 4 režimů nastavení zvuku a impulzu. Zařízení je vodotěsné a pracuje na baterie.

Model oboojku TT 200 SSC využívá k upozornění psa zvuk a impulz, který lze nastavit v 9 úrovních síly. Jednoduše tak nastavíte tu správnou intenzitu na míru pro vašeho psa. Martin System je světová značka, která proslula spoluprací s kynology a zaměřuje se na důsledné zpracování impulzu (technologie SSC), který nekolísá ani při změně vnějších podmínek (vlhkost, teplota, atd.)

Na malé vysílačce s displejem naleznete tlačítka zvlášť pro zvuk, impulz a regulaci síly. Pomocí tlačítek můžete také vybrat jeden ze 4 nabízených režimů nastavení korekcí: impulz bez zvuku, impulz se zvukem, zvukové upozornění, následované impulzem, anebo pouze zvukové upozornění

Výcvikový obojek Martin System TT 200 SSC má jednoduché spuštění pomocí magnetu a možnost výcviku až 2 psů najednou, při zakoupením jednoho dalšího přijímače. Obojek je vhodný pro malé, střední i velké psy. Sada pro výcvik vyžaduje k provozu baterie, které však disponují dlouhou výdrží 2 roky pro vysílač a 1 rok pro přijímač.

S tímto modelem se nemusíte bát vyrazit na výcvik ani v horším počasí, když prší, sněží nebo je bláto. Obojku nevadí ani náhodné namočení, vysílačka ale vydrží jen mírný déšť.

 

 

Dosah obojku

Martin System TT 200 SSC vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti 200 metrů. Dosah 200 metrů je vhodný pro základní ale i profesionální výcvik psů. Martin System TT 200 SSC je ideální volbou pro použití především ve městě, ale poslouží i v lese.

 

Typ korekce

Martin System TT 200 SSC má možnost využít jako korekci zvukové upozornění a elektrostatický impuls, který je možné nastavit v 9-ti úrovních. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí kolečka na vysílači.

 

Baterie a nabíjení

Vysílačka je u Martin System TT 200 SSC osazena baterií typu CR2430. V pohotovostním režimu vydrží vysílačka až 2 roky. Přijímač je na 3V baterii CR2 a vydrží 1 rok a při častém pužívání až 1 měsíc.

 

Vodotesnosť

Martin System TT 200 SSC je dodávan jen s vodotěsným přijímačem. Přijímači nevadí běžný déšť, sníh anebo bahno a může dojít k jeho krátkodobému ponoření do vody. Vysílačka je odolná jen proti mírnému dešti. 

 

Počet psů

Martin System TT 200 SSC je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit, až pro výcvik 2 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínát mezi jednotlivými psy. 

 

Displej 

Martin System TT 200 SSC má kvalitní LCD displej. Na displeji máte veškeré ukazovatele - typ korekce, počet psů, sílu impulsu.

 

Délka obojku

Martin System TT 200 SSC má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 do 55 cm.

 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 7,2 cm, výšku 4 cm, hloubku 2 cm. Hmotnost vysílačky je 42g. Přijímač má šířku 3,2 cm, výšku 5,5 cm, hloubku 3,8 cm a jeho váha je 75 gramů.

 

 

Pro jaké plemeno je vhodný

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

š. 5,5 x v.3,2 x h.3,8 cm

Technické parametry

Hmotnost přijímače 75g
Rozměr přijímače š. 5,5 x v.3,2 x h.3,8 cm
Rozměr vysílače š.7,2 x v. 4 x h.2 cm
Délka obojku 20 až 55 cm
Funkce zvuk + impuls
Nastavení impulzů 9 úrovní
Počet psů až pro 2 psy
Vodotěsnost vodotěsný
Napájení přijímače 9V baterie
Baterie v přijímači CR2
Frekvence 869,5 MHz
Baterie ve vysílači CR2430
Nastavení zvuku ne
Nastavení vibrací nemá
Výdrž vysílače 1 - 2 roky
Výdrž přijímače 1 měsíc
Displej LCD nepodsvícený

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Týká se to veškoré elektroniky a nespotřebního zboží (například granule vrátit nelze). Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Produkt může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 14:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč a při nákupu nad 2000 Kč (Zásilkovna) nebo nad 3000 Kč (ostatní) je doprava zdarma. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.