!!!  FUNGUJEME pro vás a vaše miláčky na 100%OBJEDNÁVKY EXPEDUJEME každý den a ✅ PRODEJNA OTEVŘENA od 7:00 do 17:00 !!! 

   🔥 !!! BLACK FRIDAY !!! 🔥   Připravili jsme pro vás slevy až 70% na všechny kategorie.  Akce platí do 30.11. 2020. 👉 Zobrazit všechny slevy

Martin System Easy Trainer TT 1000 SSC
Martin System Easy Trainer TT 1000 SSCMartin System Easy Trainer TT 1000 SSC
Nehodnoceno

Martin System Easy Trainer ET 1000 SSC

Martin System Easy ET 1000 SSC je elektronický výcvikový obojek s funkcemi zvuk a impulz v 9 úrovních a nabídkou 4 možností pro kombinaci korekcí. Ergonomická vysílačka vám dovolí trénovat psa až na vzdálenost do 1 000 m. Jednoduchý. Zařízení funguje na baterie, zapíná se na magnet a lze je používat i v dešti.

8 190 Kč 6 769 Kč bez DPH
3 týdny
Kdy zboží dostanu?
ve středu 30. 12. u Vás
+ - ks
vyzvednout na prodejně zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Martin System Easy Trainer ET 1000 SSC

Martin System Easy ET 1000 SSC je elektronický výcvikový obojek s funkcemi zvuk a impulz v 9 úrovních a nabídkou 4 možností pro kombinaci korekcí. Ergonomická vysílačka vám dovolí trénovat psa až na vzdálenost do 1 000 m. Jednoduchý. Zařízení funguje na baterie, zapíná se na magnet a lze je používat i v dešti

Martin System přivedl na trh technologii, která zajišťuje stabilní intenzitu impulzů. Díky tomuto patentu zachovávají impulzy sílu bez kolísání i přes změnu důležitých faktorů v okolním prostředí. Jde především o změnu vlhkosti v ovzduší, namočení, změna počasí, teplot atd.

Na ovládači si můžete vybrat ze 4 nastavení výcvikových režimů (zvuk bez korekce, korekce s nebo bez zvuku, zvukové upozornění). Zaíinání pomocí magnetu, obojek nelze rozšířit pro výcvik dvou psů.

Mezi nesporné výhody výcvikového obojku Martin System Easy ET 1000 SSC patří snadné zacházení, kompaktní vysílač i přehledný displej.

 

 

Dosah obojku

Martin System Easy ET 1000 SSC vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 1000 metrů, což je vynikající dosah i pro trénink loveckých nebo pracovních psů. 

 

Typ korekce

Martin System Easy ET 1000 SSC má možnost využít jako korekci zvukové upozornění a impulz, který je možné nastavit v 9-ti úrovních. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí kolečka na vysílači.

 

Baterie a nabíjení

Vysílačka i přijímač jsou u Martin System TT 1000 SSC osazený 3V baterií typu CR2. V pohotovostním režimu vydrží vysílačka až 2 roky. Přijímač vydrží 1 rok, při stálém používání až 1 měsíc. 

 

Vodotěsnost 

Martin System Easy ET 1000 SSC je dodávan jen s vodotěsným přijímačem. Přijímači nevadí běžný déšť, sníh anebo bahno a může dojít k jeho krátkodobému ponoření do vody. Vysílačka je odolná jen proti mírnému dešti. 

 

Počet psů

Martin System Easy ET 1000 SSC je možné použít pro ovládání pouze jednoho psa. Obojek nelze rozšířit na verzi pro dva a více psů.

 

Displej 

Martin System Easy ET 1000 SSC má kvalitní LCD displej. Na displeji máte veškeré ukazovatele - typ korekce, počet psů, sílu impulsu.

 

Délka obojku

Martin System Easy ET 1000 SSC má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 do 55 cm.

 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 10 cm, výšku 5,5 cm, hloubku 2,7 cm a její váha je 90 gramů. Přijímač má šířku 3,2 cm, výšku 5,5 cm, hloubku 3,8 cm a jeho váha je 75 gramů.

 

 
Technické parametry

Baterie v přijímači 9V CR2
Hmotnost vysílače 90 g
Výdrž vysílače 1 - 2 roky
Výdrž přijímače 1 měsíc
Displej LCD nepodsvícený
Vodotěsnost vodotěsný
Funkce impuls + zvuk
Napájení na baterie
Frekvence 869,5 MHz
Hmotnost přijímače 75 g
Baterie ve vysílači 3V CR2
Rozměr vysílače (š/v/h) 5,5 x 10 x 2,7 cm
Rozměr přijímače (š/v/h) 5,5 x 3,2 x 3,8 cm
Délka obojku 20 - 55 cm
Protištěkací mód ne
Síla zvuku 1
Síla impulzu 9
Dosah 1000 m
Počet psů 1 pes

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Týká se to veškoré elektroniky a nespotřebního zboží (například granule vrátit nelze). Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Produkt může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 14:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč a při nákupu nad 2000 Kč (Zásilkovna) nebo nad 3000 Kč (ostatní) je doprava zdarma. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.