Garmin PRO 70
Garmin PRO 70Garmin PRO 70Garmin Pro 70 Bundle
Nehodnoceno

Garmin Pro 70 Bundle

Garmin PRO 70 je elektronický výcvikový a protištěkací obojek s vnikajícím dosahem až 1500 m a možností trénovat až 6 psů s jedinou vysílačkou. Zvuk, světlo a krátký i dlouhý impulz v 6ti úrovních se dobře přizpůsobí různým požadavkům pro výcvik vašeho psa. Obojek je navíc vybaven protištěkacím režimem, funguje na baterie a můžete ho vzít i do deště. 

Výběr varianty produktu

8 190 Kč 6 769 Kč bez DPH
Na cestě 2 kusů
Kdy zboží dostanu?
dodání 3 - 10 dnů
+ - ks
zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Garmin Pro 70 Bundle

Garmin PRO 70 je elektronický výcvikový a protištěkací obojek s vnikajícím dosahem až 1500 m a možností trénovat až 6 psů s jedinou vysílačkou. Zvuk, světlo a krátký i dlouhý impulz v 6ti úrovních se dobře přizpůsobí různým požadavkům pro výcvik vašeho psa. Obojek je navíc vybaven protištěkacím režimem, funguje na baterie a můžete ho vzít i do deště. 

 

 

 

Obojek má va výbavě rovněž režim proti štěkání BarkLimiter™ k odnaučení nechtěného štěkání.

Vysílač v ergonomickém zpracování a odděleným tlačítkům se pohodlně ovládá jednou rukou. Tlačítka na ovladači jsou zpracována zvlášť pro každou funkci.

Dálkově můžete aktivovat také LED osvětlení na přijímači vašeho pejska, abyste psa dobře viděli i v podmínkách nízké viditelnosti. 

 

 

Z nabídky 4 režimů pro výcvik můžete zvolit: 

  • Dlouhý (kontinuálníú impulz) - kontinuální impulz značí korekci impulzem, která není intenzivnější svou silou, jako spíš délkou trvání. Impulz bude působit tak dlouho, jak dlouho budete tlačítko držet, díky bezpečnostní pojistce však maximálně 8 s. Tlačítko je určeno výhradně do krizových situací, když se pes bezhlavě vrhá za zvěří, pod kola aut na silnici, nebo napadne jiného psa apod. V takovou chvíli je pes pod vlivem svých přirozených pudů a nebude slyšet na povely ani běžnou sílu korekcí.j
  • Okamžitý (krátký impulz) - standardní typ korekce sloužící k přeruění činnosti  nebo upozornění psa na nevhodné chování
  • Tón/zvuk - Upozornění zvukem na nevhodné chování psa funguje podobně jako vibrační režim. Zvukem se ale spíše nahrazuje přivolání, signalizuje pochvala, rozkaz nebo je můžete použít pro přívolání psa na větší vzdálenost.

 

 


Dosah obojku

Garmin PRO 70 vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 1500 m. Dosah vyhovuje  i profesionálnímu výcviku psů. Ideální volbou je tento obojek i do lesa nebo náročnějšího terénu, kde se dosah o něco sníží.

 


Typ korekce 

Garmin PRO 70 umožňuje využít jako korekci zvuk, nebo impulz v 6ti stupních. Přijímač je vybaven osvětlením s aktivací na dálku. Celkově nabízí výcvikový obojek Garmin velmi pružné zacházení do každé situace a každý typ výcviku. Sílu impulzu nastavíte pomocí otočného kolečka na vysílači.

 

Detekce štěkání

Garmin PRO 70 identifikuje štěkání prostředníctvím záchvěvů hlasivek na krku psa, čímž vylučuje falešné spuštění korekcí. Kromě toho BarkLimiter™ rozlišuje mezi obsedantním nevhodným štěkáním a štěkáním z přirozených instinktivních důvodů.

 


Baterie a nabíjení

Napájení je zabezpečené rychlo-nabíjecí lithium - iónovou batérií. Vysílačka vydrží až 80 hodin, přijímač 60 hodin, záleží na četnosti použití.

 

 

Vodotěsnost

Garmin PRO 70 je vodotěsné - odolné vůči namočení, postříkání vodou. Poskytuje vodotěsnost IPX7, tzn. že váš výcvik může probíhat i v nepříznivém počasí. Déšť, sníh, bahno už nebudou žádnou překážkou a obojek je chráněn proti krátkodobému ponoření.

 

Počet psů

Garmin PRO 70 je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit pro výcvik až 6 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínat mezi jednotlivými psy.

 


Délka obojku

Garmin PRO 70 má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 65cm. 

 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 4,5 cm, výšku 20,8 cm a hloubku 5,4 cm. Hmotnost je 221 g. Přijímač má šírku 7,8 cm, výšku 4,4 cm a hloubku 4,4 cm. Jeho hmotnost je 98 g. 

 

 
Technické parametry

Dosah 1500 m
Hmotnost vysílače 221 g
Výdrž vysílače 1 - 3 dny
Výdrž přijímače 1 - 3 dny
Displej nemá
Vodotěsnost ponořitelný
Funkce impuls + zvuk + booster
Napájení nabíjecí
Hmotnost přijímače 98 g
Síla impulzu 6
Rozměr vysílače (š/v/h) 4,5 x 20,8 x 5,4 cm
Rozměr přijímače (š/v/h) 7,8 x 4,4 x 4,4 cm
Délka obojku 20 - 65 cm
Protištěkací mód ano
Síla zvuku 1
Síla vibrace 1
Počet psů 1 - 6 psů

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Týká se to veškoré elektroniky a nespotřebního zboží (například granule vrátit nelze). Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Produkt může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 14:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč a při nákupu nad 2000 Kč (Zásilkovna) nebo nad 3000 Kč (ostatní) je doprava zdarma. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.