Garmin Delta Upland XC Bundle

Akce

Garmin Delta Upland XC je elektronický výcvikový a protištěkací obojek s funkcemi zvuk, vibrace, krátký a dlouhý impulz v 36 stupních pro nastavení síly. S výbavou zvukové technologie Beeper je zařízení vhodné pro výcvik loveckých psů. Pomocí jedné vysílačky můžete cvičit 1 - 3 psy na vzdálenost max 1200 m. Zařízení je nabíjecí a vodotěsné.

Výběr varianty produktu

Původně 8 990 Kč 8 390 Kč 6 934 Kč bez DPH
4 týdny
Kdy zboží dostanu?
v pátek 10. 03. u Vás
+ - ks
zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Garmin Delta Upland XC Bundle

Garmin Delta Upland XC je elektronický výcvikový a protištěkací obojek s funkcemi zvuk, vibrace, krátký a dlouhý impulz v 36 stupních pro nastavení síly. S výbavou zvukové technologie Beeper je zařízení vhodné pro výcvik loveckých psů. Pomocí jedné vysílačky můžete cvičit 1 - 3 psy na vzdálenost max 1200 m. Zařízení je nabíjecí a vodotěsné.

 

Elektronický výcvikový obojek Garmin Delta Upland XC: profesionální výbava v jednoduchém tvaru

Vysílačka výcvikového obojku Garmin Delta Upland XC je přizpůsobena pro snadné zacházení jednou rukou. Pomocí 3 samostatných tlačítek pro každou funkci zvlášť přepínáte pro upozorněním tón, vibrace a impulz. Boční tlačítka slouží pro přepínání mezi jednotlivými přijímači na obojcích psů.

 

 

 

Garmin Bundle Upland XC: Jedinečný díky spojení výcviku s režimem proti štěkání

 

Elektronický výcvikový obojek Garmin Delta Upland XC disponuje navíc protištěkacím režimem BarkLimiter, který koriguje nežádoucí štěkání psa. Obojek rozlišuje štěkání na základě záchvěvů hlasivek na krku psa během štěkání. Tato technologie zabraňuje falešnému spuštění obojku, který by jinak mohly spouštět okolní zvuky, připomínající štěkání.

 

36 úrovní a 2 typy impulzu pro výcvik každé psí povahy

Garmin Delta Upland XC vám kromě nastavení síly impulzu nabízí také 2 typy elektrostatické korekce tzv. krátký / momentální) a dlouhý (kontinuální) impulz. Zatímco krátký impulz vydává obojek v rámci nastavené korekce, dlouhý impulz se ovládá zvlášť a slouží jako pohotovostní upozornění psa během krizových situací. Dlouhý impulz potrvá tak dlouho, dokud neuvolníte stisk tlačítka, ovšem s automatickou bezpečnostní pojistkou 8 s, kterou nelze přesáhnout.

Pokud vlastníte citlivějsího pejska nebo ho chcete  jen mírně upozornit, stiskněte režim vibrace. U temperamentních psů je možné vibraci použít naopak jako pochválení pejska

Poslední druh z nabídky korekcí výcvikového obojku Garmin Delta Upland XC je tón, který je vhodné používat jako přivolání nebo pochvalu psa. Stejně jako vibrační signál lze zvukovou korekci používat jako varování před následujícím neuposlechnutími a navýšením korekce, takže si vytvoříte dvoustupňový korekční systém, který psa později naučí pohotově reagovat již na 1. stupeň signálu.

 

 

Beeper: Neocenitelná výbava pro psy lovců

 

Speciální technologie zvukového režimu Beeper dělá z tohoto modelu výcvikový obojek ideální pro cvičení s loveckými psy. Beeper pomocí různých zvukových signálů signalizuje, kdy pes vystavuje (2 typy upozornění) a 4 zvukové signály se simulací. Pomocí Beeperu lokalizujete svého psa na vzdálenost 400 m.

 

Až 1200 m pro výcvik: Dosáhněte na úspěch!

Celkový dosah pro výcvik psů vám Garmin zajistí až na 1200 m maximální hodnoty, a proto ho bez obav můžete vzít do lesa nebo členitého terénu v náročnějších podmínkách. Dosah 1200 m je dostatečný k tomu, aby jste pohodlně komunikovali s vaším psem i v oblasti, kde se dosah vlivem terénu může o něco zkrátit. Garmin je výbava lovců, pracovních psů a profesionálů nebo všech psovodů, kteří se náročným terénům nevyhýbají!

 

 

Dosah obojku

Garmin Delta Upland XC Bundle vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 1200 metrů. Dosah 1200 metrů je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů. Ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.

 


Typ korekce 

Garmin Delta Upland XC Bundle má možnost využít jako korekci zvukové upozornění, vibrace a elektrostatický impuls, který je možné nastavit v 36 stupňích. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí tlačítka na vysílači. Navíc obsahuje funkci Bark Limiter, díky které psa odnaučíte nevhodnému štěkání.

   


Baterie a nabíjení

Napájení je zabezpečené rychlo-nabíjecí líthium - iónovou batérií. Výdrž akumulátoru (pohotovostní režim): 60 hodin v závislosti na použití.

 

 

Vodotěsnost

Garmin Delta Upland XC Bundle je vodotěsný - odolný vůči namočení, postříkání vodou. Poskytuje vodotěsnost IPX7, tzn. že váš výcvik může probíhat i v nepříznivém počasí. Déšť, sníh, bahno už nebudou žádnou překážkou. 

 

Počet psů

Garmin Delta Upland XC Bundle je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit, až pro výcvik 3 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínát mezi jednotlivými psy.

 


Délka obojku

Garmin Delta Upland XC Bundle má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 65cm. 

 Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 5,3 cm, výšku 13,7 cm a hloubku 2,8 cm. A její hmotnost je 106g. Přijímač má šířku 5,8 cm, výšku 4,3 cm a hloubku 3,8 cm. Jeho hmotnost je 71g.

 

 

 

V čem vám obojek pomůže?

  • v chůzi u nohy bez vodítka a pro spolehlivé přivolání či zastavení psa (povely „stůj“, „ke mně“, „k noze“ a „zůstaň“) odnaučení tahání na vodítku, utíkání za zvěří, jinými psy nebo lidmi
  • pro přerušení nežádoucích činností psa („fuj“, „nesmíš“) - odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, žraní exkrementů, nežádoucí štěkání, vytí apod.
  • preciznímu docvičení prakticky každého cviku, kdy jej pes musí vykonat stejně přesně a spolehlivě, jako by byl na (až stovky metrů dlouhém!) vodítku přičemž je odstraněna nežádoucí závislost na šňůře, kterou pes velmi dobře pozná a přizpůsobuje jí své chování

 
Technické parametry

Dosah 1200 m
Hmotnost vysílače 106 g
Výdrž vysílače 1 - 3 dny
Výdrž přijímače 1 - 3 dny
Displej LCD nepodsvícený
Vodotěsnost vodotěsný
Funkce impuls + vibrace + zvuk
Napájení nabíjecí
Hmotnost přijímače 65 g
Síla impulzu 36
Rozměr vysílače (š/v/h) 5,2 x 13,6 x 2,7 cm
Rozměr přijímače (š/v/h) 3,7 x 5,9 x 3,9 cm
Délka obojku 20 - 65 cm
Protištěkací mód ano
Síla zvuku 1
Síla vibrace 1
Počet psů 1 - 3 psy

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Týká se to veškoré elektroniky a nespotřebního zboží (například granule vrátit nelze). Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Produkt může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 14:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra, Zásilkovnu, Express kurýr po Praze, nebo Geis. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.