Delta XC Bundle
Delta XC BundleGarmin Delta Sport XC BundleGarmin Delta Sport XC Bundle
Sleva
200 Kč
Nehodnoceno

Garmin Delta Sport XC Bundle

Akce

Garmin Delta Sport XC je elektronický výcvikový i protištěkací obojek s funkcemi zvuk, vibrace, krátký a dlouhý impulz v 36 úrovních pro nastavení síly. S ergonomickou vysílačkou můžete cvičit až 3 psy zároveň na dosah max 1200 m. Vysílačka má zvlášť tlačítko pro každou funkci, LCD displej a 5 různých režimů pro výcvik psa. Zařízení je nabíjecí a vodotěsné.

Výběr varianty produktu

Původně 6 990 Kč 6 790 Kč 5 612 Kč bez DPH
Na objednávku
Kdy zboží dostanu?
dodání 3 - 10 dnů
+ - ks
zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Garmin Delta Sport XC Bundle

Garmin nabízí nejen spolehlivou technologii špičkové značky, ale také ojedinělé funkce jako je protištěkací režim či možnost nastavení vlastních kombinací signálů v 5ti různých variantách. K tomu využijete korekční signály z nabídky výcvikového obojku Garmin Delta Sport XC Bundle: zvuk k upozornění psa, přivolání nebo pochvalu, vibraci jako upoutání pozornosti nebo pochvalu a impulz o dvou délkách s nastavitelnou intenzitou. Výcvikový obojek Garmin Delta Sport XC počítá s výcvikem menších, citlivých i velkých a temperamentních psů. Díky 36 stupňům síly impulzu a  5ti možných kombinací, zvolíte pro každého svého psa vhodné korekce, ať máte ve vaší "smečce" jakákoliv plemena. Režimy vašeho nastavení jednoduše měníte pomocí tlačítek oddělených zvlášť pro každou funkci. Na předním panelu ovladače proto zadáte zvuk, vibraci nebo impulz a na boku přepínáte mezi jednotlivými psy a režimy. Kontrolu vašeho nastavení máte vždy na očích díky LCD displeji vysílačky. Ergonomický tvar vašeho ovladače zajistí pohodlné ovládání jednou rukou, takže je snazší pohotově zareagovat. Impulz výcvikového obojku nabízí 36 úrovní se škálou těch nejjemnějších i razantnějších impulzů.

 


Dosah obojku

Garmin Delta Sport XC Bundle umožní trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 1200 metrů. Dosah 1200 metrů je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik psa v horších podmínkách. Ideální volbou je i pro použití v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.


Typ korekce 

Garmin Delta Sport XC Bundle má možnost využít jako korekci zvukové upozornění, vibrace a elektrostatický impulz v 36 stupních síly. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Pro razantnější upozornění do krizových situacích můžete nastavit dlouhý impulz.

  

Detekce štěkání

Garmin Delta Sport XC Bundle disponuje navíc technologií Bark Limiter, která identifikuje štěkání na základě vibrací hlasivek na krku psa. Kromě výcviku tak můžete korigovat i štěkání psa. Profesionální technologie rozlišuje mezi potřebným (obrana, hlídání) a nežádoucím štěkáním psa. 

 


Baterie a nabíjení

Napájení disponuje funkc rychlonabíjení líthium - iónové batérie. Výdrž akumulátoru (pohotovostní režim): 60 hodin v závislosti na použití.

 

 

Vodotěsnost

Garmin Delta Sport XC Bundle je vodotěsný - odolný vůči namočení i postříkání vodou. Certifikace IPX7 značí, že obojek vydrží i krátkodobé ponoření do vody (max 1 m). Déšť, sníh ani bahno tak nebudou ve výcviku žádnou překážkou. 

 

Počet psů

Garmin Delta Sport XC Bundle je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete rozšířit až pro 3 psy najednou. Na vysílačce  můžete pomocí tlačítka přepínat mezi jednotlivými psy.

 


Délka obojku

Garmin Delta Sport XC Bundle má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 65cm. 

 Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 5,2 cm, výšku 13,6 cm a hloubku 2,7 cm. A její hmotnost je 106 g. Přijímač má šířku 5,8 cm, výšku 4,3 cm a hloubku 3,8 cm. Jeho hmotnost je 71 g.

 

 

 

V čem vám obojek pomůže?

  • v chůzi u nohy bez vodítka a pro spolehlivé přivolání či zastavení psa (povely „stůj“, „ke mně“, „k noze“ a „zůstaň“) odnaučení tahání na vodítku, utíkání za zvěří, jinými psy nebo lidmi
  • pro přerušení nežádoucích činností psa („fuj“, „nesmíš“) - odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, žraní exkrementů, nežádoucí štěkání, vytí apod.
  • preciznímu docvičení prakticky každého cviku, kdy jej pes musí vykonat stejně přesně a spolehlivě, jako by byl na (až stovky metrů dlouhém!) vodítku přičemž je odstraněna nežádoucí závislost na šňůře, kterou pes velmi dobře pozná a přizpůsobuje jí své chování

 

V čem vám obojek pomůže?

  • v odstranění nežádoucího štěkání, vytí a kňučení psů v bytě či na zahradě ve vaší nepřítomnosti
  • odstranění nežádoucího štěkání psů na lidi, auta, kola, zvířata a různé předměty
  • odstranění štěkání nebo vytí sousedových psů

 
Technické parametry

Dosah 1200 m
Hmotnost vysílače 106 g
Výdrž vysílače 1 - 3 dny
Výdrž přijímače 1 - 3 dny
Displej LCD nepodsvícený
Funkce impuls + vibrace + zvuk
Napájení nabíjecí
Hmotnost přijímače 65 g
Síla impulzu 36
Rozměr vysílače (š/v/h) 5,2 x 13,6 x 2,7 cm
Rozměr přijímače (š/v/h) 5,8 x 4,3 x 3,8 cm
Délka obojku 20 - 65 cm
Protištěkací mód ano
Síla zvuku 1
Síla vibrace 1
Počet psů 1 - 3 psy
Vodotěsnost vodotěsný (ponořitelný)

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Týká se to veškoré elektroniky a nespotřebního zboží (například granule vrátit nelze). Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Produkt může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 14:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra, Zásilkovnu, Express kurýr po Praze, nebo Geis. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.