Výcvikový obojek E-Collar Lady Educator ET-300-L
Výcvikový obojek E-Collar Lady Educator ET-300-LVýcvikový obojek E-Collar Lady Educator ET-300-LVýcvikový obojek E-Collar Lady Educator ET-300-L Zobraz video
Nehodnoceno

E-Collar Lady Educator ET-300-L

Doprava zdarma

Lady Educator ET-300-L je velmi malý a lehký elektronický výcvikový obojek americké výroby. Jeho signál dosahuje až 800 m, takže s ním lze pohodlně trénovat psa na cvičišti, na poli, v lese nebo v rozlehlém parku. Je nabíjecí a ponořitelný do 12,5 m. Největší výhodou modelu Lady Educator ET-300-L je jeho miniaturní provedení a malá váha přijímače i vysílačky, hodí se tedy i pro nejmenší plemena psů, jako je čivava, jorkšír, krysařík nebo bišonek.

Výběr varianty produktu

10 990 Kč 9 083 Kč bez DPH
+ - ks
vyzvednout na prodejně zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

E-Collar Lady Educator ET-300-L

Američané přicházejí na trh s vysoce kvalitním elektronickým výcvikovým obojkem E-collar, který disponuje všemi moderními funkcemi, jako je booster, možnost uložení nastavení, možnost spuštění vibračního i zvukového signálu a výběr mezi kontinuálním nebo statickým impulsem. Přesto se velice snadno ovládá. Byl vyvinut předním americkým výrobcem pro výcvik všech psů, kteří váží 2 až 60 kg, nicméně vzhledem k tomu, že je malý, lehký a velmi pohodlný, hodí se zejména pro malá plemena. Sílu elektrostatických impulzů lze nastavit na 100 úrovních. Velkou výhodou tohoto balíčku je vysílačka s podsvíceným displejem, díky kterému můžete psa cvičit i po tmě. Tento vysílač navíc umožňuje velmi pohotové ovládání obojku, má totiž oddělená tlačítka pro každou funkci, takže rychlá reakce při výcviku psa je zaručena. Výcvikový obojek Lady Educator ET-300-L můžete využívat i během tréninku v náročném terénu, signál dosahuje až 800 m, je vodotěsný do 12,5 m a vysílačka plave. Navíc obsahuje li-ion baterii, kterou není nutné měnit, stačí připojit obojek i vysílačku k přiložené nabíječce a nechat dobít. Kryty vysílačky jsou výměnné a lze je dokoupit/vyměnit. 

 

 

  • Vhodný pro psy vážící 2 až 60 kg, ideální však pro nejmenší plemena, jako je čivava, jorkšír, krysařík, bišonek apod.
  • Signál dosahuje 800 m, takže psa lze cvičit i na rozlehlých pozemcích.
  • Ponořitelný do 12,5 m, obsahuje navíc vodotěsnou a plovoucí vysílačku
  • Možnost nočního výcviku – balíček obsahuje vysílačku s podsvíceným LCD displejem pro noční výcvik.
  • Možnost spuštění impulsu v podobě vibrace nebo zvukového signálu a to v kontinuální i statické variantě.
  • Přijímač i vysílač obsahují li-ion baterii, která vydrží asi 14 dní, je dobíjecí, a není tedy nutné ji měnit. Vysílačku i obojek stačí připojit k nabíječce.

 

 

Dosah obojku

Lady Educator ET-300-L vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 800 metrů. Dosah 800 metrů je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů. Lady Educator ET-300-L je ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.

 

Typ korekce 

Lady Educator ET-300-L disponuje funkcemi vibrace, kontinuální a momentální elektrostatický impuls, který je možné nastavit ve 100 úrovních, dále pak Flash Light pro případ ztráty přijímače či pro lokalizaci psa. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí tlačítka na vysílači.

 

Baterie a nabíjení

Jak vysílačka, tak i přijímač jsou u E-Collar Educator EZ-300 jsou osazeny dobíjecím a vyměnitelným Li-Polymer akumulátorem o kapacitě 3.7V a 400 mAh, který se nabije během 2 hodin. Na jedno nabití a při každodenním použití vydrží vysílačka v provozu přibližně 30 dní a přijímač 14 dní. Obojek i vysílačku si můžete kdykoliv nabít pomocí duální síťové nabíječky.

 

Vodotěsnost 

Lady Educator ET-300-L je dodáván s ponořitelným přijímačem až do 12,5m. Vysílač je voděodolný, ovšem plovoucí, pro případ upuštění do vody. Lady Educator ET-300-L je tedy vhodný jak pro základní výcvik, tak pro výcvik loveckých či záchranářských psů. 

 

Počet psů 

Lady Educator ET-300-L je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalšího obojku jej můžete jednoduše rozšířit, pro výcvik 2 psů najednou.

 

Displej 

Lady Educator ET-300-L má kvalitní podsvícený LCD displej, díky kterému můžete psa trénovat jak ve dne, tak i  v noci. Na displeji máte veškeré ukazatele - typ korekce, počet psů, sílu impulzů, sílu signálu a indikaci stavu nabití/vybití baterie. 

 

Délka obojku

Lady Educator ET-300-L má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 10 až do 65cm.

 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 6,7cm, hloubku 3,2cm a její váha je 96 gramů. Přijímač má šířku 5cm, výšku 3,8cm, hloubku 2,8cm a jeho váha je 68 gramů. 

 

 

 

 
Technické parametry

Baterie v přijímači Li-Ion baterie 3,7 400mAh
Hmotnost přijímače 68 g
Výdrž vysílače 10 - 14 dní
Výdrž přijímače 1 - 3 dny
Displej LCD podsvícený
Vodotěsnost ponořitelný
Funkce impuls + vibrace + zvuk + booster
Napájení nabíjecí
Hmotnost vysílače 96 g
Rozměr vysílače (š/v/h) 6,7 x 3,2 cm
Baterie ve vysílači Li-Ion baterie 3,7 400mAh
Rozměr přijímače (š/v/h) 5 x 3,8 x 2,8 cm
Délka obojku 20 - 70 cm
Protištěkací mód ne
Síla zvuku 1
Síla vibrace 1
Síla impulzu 100
Dosah 800 m
Počet psů 1 - 2 psy

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Týká se to veškoré elektroniky a nespotřebního zboží (například granule vrátit nelze). Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Produkt může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 15:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč a při nákupu nad 2000 Kč (Zásilkovna) nebo nad 3000 Kč (ostatní) je doprava zdarma. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.