!!!  FUNGUJEME pro vás a vaše miláčky na 100%OBJEDNÁVKY EXPEDUJEME každý den a ✅ PRODEJNA OTEVŘENA od 7:00 do 17:00 !!! 

   🔥 !!! BLACK FRIDAY !!! 🔥   Připravili jsme pro vás slevy až 70% na všechny kategorie.  Akce platí do 30.11. 2020. 👉 Zobrazit všechny slevy

Elektrický výcvikový obojek Dogtra 600 NCP
Elektrický výcvikový obojek Dogtra 600 NCPElektrický výcvikový obojek Dogtra 600 NCPElektrický výcvikový obojek Dogtra 600 NCP Zobraz video
Sleva
1 000 Kč
Nehodnoceno

Dogtra 620 NCP

Akce

Dogtra 620 NCP je elektronický výcvikový obojek v robustním zpracování s funkcemi vibrace a impulz v neuvěřitelných 127 úrovních. S jednou vysílačkou můžete cvičit 1 - 2 psy na dosah až 600 m. Zařízení je nabíjecí a vodotěsné do deště či proti náhodnému ponoření až do 1 m.  K dispozici je varianta pro 2 psy  Dogtra 622 NCP.

Výběr varianty produktu

Původně 9 890 Kč 8 890 Kč 7 347 Kč bez DPH
4 týdny
Kdy zboží dostanu?
v úterý 12. 01. u Vás
+ - ks
vyzvednout na prodejně zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Dogtra 620 NCP

Dogtra 620 NCP je elektronický výcvikový obojek v robustním zpracování s funkcemi vibrace a impulz v neuvěřitelných 127 úrovních. S jednou vysílačkou můžete cvičit 1 - 2 psy na dosah až 600 m. Zařízení je nabíjecí a vodotěsné do deště či proti náhodnému ponoření až do 1 m.  K dispozici je varianta pro 2 psy  Dogtra 622 NCP.

Nastavení síly impulzu je velmi flexibilní nabízí plynulé přechody mezi úrovněmi. Upozornění pro psa tak může být opravdu mimořádně jemně nastaveno. Sílu impulzu  kdykoliv regulujete pomocí otočného kolečka na vysílači. 

Jak obojek, tak i vysílačka výcvikového obojku Dogtra 620 NCP jsou nabíjecí a pyšní se velmi dobrou výdrží akumulátoru - při běžném používání až několik dnů. Vysílačka s kontrolou nastavení na LCD displeji má  tlačítka rozdělená pro každou funkci zvlášť pro snazší zacházení.

Dogtra 620 NCP se řadí mezi obojky s vodotěsností a ochranou proti krátkodobému ponoření až  do 1 metru. K výcviku 2 psů lze přímo objednat provedení se 2 obojky Dogtra 622 NCP.

 

 

Dosah obojku

Dogtra 620 NCP vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 600 metrů. Je tak ideální volbou pro výcvik základních povelů jako jsou ke mě, k noze, zůstaň apod.. popřípadě i na odvolání, přivolání či výcvik psa na dlouhé vzdálenosti.

 

Typ korekce 

Dogtra 620 NCP využívá jako korekci vibraci a el. impulz (krátký nebo dlouhý), který je možné nastavit ve 127 úrovních. Upozornění pro psa tak může být opravdu mimořádně jemné. Jednoduše si obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí kolečka na vysílači. 

 

Baterie a nabíjení

Jak vysílačka, tak i přijímač jsou u Dogtry 620 NCP jsou osazeny  vyměnitelným a rychlonabíjecí Nikl-metal hydridovým akumulátorem o kapacitě 350mAh v příjímači a 400mAh ve vysílačce. Vydrž vysílačky i samotného obojku se v provozu pohybuje okolo 3 až 7 dní. Obojek i vysílačku nabijete během 2 hodin.

 

Vodotěsnost 

Dogtra 620 NCP je dodávána s plně vodotěsným a ponořitelným přijímačem až do 1 metru. Je tak ideální volbou pro trénink psů ve vodě nebo extrémních podmínkách (les, bahno). Vysílačka u Dogtry 620 NCP je pouze voděoodolná (nevadí jí krátkodobý déšť nebo sníh).

 

Počet psů 

Dogtru 620 NCP je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalšího obojku jej můžete jednoduše rozšířit, pro výcvik 2 psů najednou. Na vysílačce pak máte tlačítko pro přepínání mezi jednotlivými psy.

 

Displej 

Dogtra 620 NCP má kvalitní podsvícený LCD displej, díky kterému můžete psa trénovat jak ve dne, tak i  v noci. Na displeji máte zobrazenou sílu impulzu a ukazatel stavu nabití a vybití baterie. 

 


Délka obojku

Dogtra 620 NCP má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 70 cm. 

 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 4cm, výšku 11,2cm, hloubku 3cm a její váha je 122 gramů. Přijímač má šířku 5,8cm, výšku 3cm, hloubku 4,2cm a jeho váha je 90 gramů. 

 

 
Technické parametry

Baterie v přijímači 400 mAh
Hmotnost vysílače 122 g
Výdrž vysílače 3 - 7 dní
Výdrž přijímače 3 - 7 dní
Displej LCD podsvícený
Vodotěsnost vodotěsný
Funkce impuls + vibrace
Napájení nabíjecí
Hmotnost přijímače 90 g
Baterie ve vysílači 350 mAh
Rozměr vysílače (š/v/h) 4,3 x 11,2 x 3 cm
Rozměr přijímače (š/v/h) 4,2 x 5,8 x 3 cm
Délka obojku 20 - 70 cm
Protištěkací mód ne
Síla vibrace 1
Síla impulzu 127
Dosah 600 m
Počet psů 1 pes

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Týká se to veškoré elektroniky a nespotřebního zboží (například granule vrátit nelze). Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Produkt může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 14:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč a při nákupu nad 2000 Kč (Zásilkovna) nebo nad 3000 Kč (ostatní) je doprava zdarma. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.