KORONAVIRUS ☢️ I v tomto těžkém období pro vás a vaše mazlíčky pracujeme na 100% 😊 Objednávky expedujeme a prodejna je otevřena!

Dogtra 2500T&B
Dogtra 2500T&BDogtra 2500T&BDogtra 2500T&B Zobraz video
Sleva
1 000 Kč
Nehodnoceno

Dogtra 2500T&B

Akce

Dogtra 2500T&B je elektronický výcvikový obojek, který kombinuje výcvikový režim se zvukovým lokátorem. Na vzdálenost až 1600 m můžete cvičit 1-2 psy s využitím funkcí zvuk, dlouhý a krátký impulz ve 127 stupních intenzity. Robustní vysílačka má LCD displej, zařízení je dobíjecí a vodotěsné.

Původně 12 690 Kč 11 690 Kč 9 661 Kč bez DPH
4 týdny
Kdy zboží dostanu?
v pátek 22. 05. u Vás
+ - ks
vyzvednout na prodejně zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Dogtra 2500T&B

Dogtra 2500T&B je elektronický výcvikový obojek, který kombinuje výcvikový režim se zvukovým lokátorem. Na vzdálenost až 1600 m můžete cvičit 1-2 psy s využitím funkcí zvuk, dlouhý a krátký impulz ve 127 stupních intenzity. Robustní vysílačka má LCD displej, zařízení je dobíjecí a vodotěsné.

Dogtra 2500T&B je další generací výcvikového obojku se zvukovým lokátorem, který je díky dosahu až na 1600 m perfektní  pro výcvik v terénu, pracovních i  loveckých psů.

Zvukový lokátor je zabudovaný přímo v přijímači, takže nepřekáží pohodlí psa. Výcvikový obojek Dogtra 2500T&B disponuje funkcemi zvuk  a impulz, který je nastavitelný až ve 127 úrovních, 3 úrovně zvukového beeperu pro signalizaci při lovu ("Lokalizace", "Běží/vystavuje", "Pouze vystavuje").

Robustní vysílačka i přijímač jsou vodotěsné a mechanicky odolné, takž vyhovují použití v terénu. Vysílačka má podsvícený LCD displej s indikací stavu baterie. Páčkový přepínač umožní jednoduché nastavení nízkého nebo vysokého tónu (pouze u verze pro 1 psa) nebo volbu psa 1-2 ( u varianty pro 2 psy). Tlačítka oddělená pro každou funkci zvlášť vám umožní pohotové ovládání i bez neustálé kontroly nastavení.

Obojek nabízí 2 varianty impulzu: Continual (dlouhý) nebo Momentary (krátký) impulz. Dlouhý impulz slouží jako pohotovostní řešení do krizových situací, kdy pes jedná v afektu a nereaguje na běžně dostatečné signály. Dlouhý impulz vám dovolí vyslat dostatečně razantní upozornění prodloužením impulzu na dobu stistku tlačítka. Bezpečnostní pojistka nedovolí přesáhnout 8 vteřin, aby bylo použití korekce bezpečné. 

Výcvikový obojek s nastavením síly elektrostatických impulzů ve 127 úrovních představuje velmi přizpůsobivé řešení a korekce se snadno přizpůsobí temperamentu i velikosti psa na míru. Obojek Dogtra Dogtra 2500T&B můžete bez problémů využít pro malá, střední,  i velká plemena psů. Doporučujeme ho pro psy o váze od 10 do 90kg. 

Zařízení se nebojte používat i v nepříznivém počasí nebo v blízkosti vody. Jeho vodotěsné vlastnosti zabezpečí obojek před deštěm, blátem, sněhem a vydrží i ponoření do hloubky 1 m. Není určen pro dlouhodobé potápění psa. V případě, že chcete trénovat dva psy, je potřeba si koupit model Dogtra 2500T&B, určený pro výcvik dvou psů.

 

 

Dosah obojku

Dogtra 2500T&B vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 1600 metrů. Je tak ideální volbou pro výcvik základních povelů jako jsou ke mě, k noze, zůstaň apod. popřípadě i na odvolání, přivolání či výcvik psa na dlouhé vzdálenosti.

 

Typ korekce 

Dogtra 2500T&B využívá jako korekci tón a el. impulz (krátký nebo dlouhý), který je možné nastavit ve 127 úrovních. Upozornění pro psa tak může být opravdu mimořádně jemné. Jednoduše si obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí kolečka na vysílači. 

 

Baterie a nabíjení

Jak vysílačka, tak i přijímač jsou u Dogtra 2500T&B jsou osazeny rychlonabíjecí lithium polymerovovou baterie s dobou nabíjení 2 hodiny. Vydrž vysílačky i samotného obojku se v provozu pohybuje okolo 3 až 7 dní. Obojek i vysílačku nabijete během 2 hodin. 

 

Vodotěsnost 

Dogtra 2500T&B je dodávána s plně vodotěsným a krátkodobě ponořitelným přijímačem až do 1 metru. Je tak ideální volbou pro trénink psů ve vodě nebo extrémních podmínkách (les, bahno). Vysílačka u Dogtra 2500T&B je vodotěsná do mírného deště, ne však ponořitelná.

 

Počet psů 

Dogtra 2500T&B je pouze pro jednoho psa. Pokud potřebujete výcvikový obojek pro dva psy, je nutné si zakoupit model Dogtra 2500T&B

 

 

Displej 

Dogtra 2500T&B má kvalitní podsvícený LCD displej, díky kterému můžete psa trénovat jak ve dne, tak i  v noci. Na displeji máte zobrazenou sílu impulzu a ukazatel stavu nabití a vybití baterie. 

 


Délka obojku

Dogtra 2500T&B má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 70 cm. 

 


Váha a rozměry

Hmotnost přijímacího obojku je 210 g. 

 

 

 
Technické parametry

Baterie v přijímači 400 mAh
Hmotnost vysílače 182 g
Výdrž vysílače 3 - 7 dní
Výdrž přijímače 3 - 7 dní
Displej LCD podsvícený
Vodotěsnost vodotěsný
Funkce impuls + vibrace
Napájení nabíjecí
Hmotnost přijímače 210 g
Baterie ve vysílači 350 mAh
Rozměr vysílače (š/v/h) 4,5 x 19,5 x 2,54 cm
Rozměr přijímače (š/v/h) 6,4 x 7 x 4,5 cm
Délka obojku 20 - 70 cm
Protištěkací mód ne
Síla vibrace 1
Síla impulzu 127
Dosah 1600 m
Počet psů 1 pes

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Týká se to veškoré elektroniky a nespotřebního zboží (například granule vrátit nelze). Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Produkt může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 15:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč a při nákupu nad 2000 Kč (Zásilkovna) nebo nad 3000 Kč (ostatní) je doprava zdarma. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.