D.T. Systems PA-300
D.T. Systems PA-300D.T. Systems PA-300 Zobraz video
Nehodnoceno

D.T. Systems PA-300

Základní verze výcvikových obojku D.T. Systems PA-300 pro záklaní, ale i profesionální trénink vašeho psa. D.T. Systems obojky jsou kvalitní výcvikové obojky americké značky, které mají propracovaný systém a svoji funkčností a desginem se vždy přizpůsobují především majiteli a psovi. D.T. Systems PA-300 disponuje funkcemi zvuk a impulz, který je možné nastavit v 16 úrovních. Dosah obojku je 300 metrů. Přijímač i vysílačka jsou na baterie.

4 890 Kč 4 041 Kč bez DPH
3 týdny
Kdy zboží dostanu?
ve čtvrtek 01. 04. u Vás
+ - ks
zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

D.T. Systems PA-300

Základní verze výcvikových obojku D.T. Systems PA-300 pro záklaní, ale i profesionální trénink vašeho psa. D.T. Systems obojky jsou kvalitní výcvikové obojky americké značky, které mají propracovaný systém a svoji funkčností a desginem se vždy přizpůsobují především majiteli a psovi. D.T. Systems výcvikový obojek PA-300 disponuje funkcemi zvuk a impulz, který je možné nastavit v 16 úrovních. Obojek je především pro základní výcvik, a proto je jeho dosah pouze 300 metrů. Je teda hlavně pro ty majitele, kteří hledají obojek pro základní výcvik povelů psa, chůze u nohy apod.  Přijímač i vysílačka jsou na baterie. Vysílačka i přijímač jsou vodotěsné, ale nemůže dojít k jejich ponoření. Zapínání na magnet. Obojek je vhodný pro malé, středí ale i velké psy. 

 

 

Dosah obojku

D.T. Systems PA-300 vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti neuvěřitelných 300 metrů. Dosah 300 metrů je vhodný především pro základní výcvik psů, ale i pro profesionální výcvik většiny psů. D.T. Systems PA-300 je ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.

 

Typ korekce 

D.T. Systems PA-300 má možnost využít jako korekci zvuk a elektrostatický impulz, který si můžete nastavit v 16-tich úrovních. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí tlačítek na vysílači. 

 

Baterie a nabíjení

Vysílačka u D.T. Systems PA-300 je osazena 9V baterii, která při běžném používání vydrží až 6 -12 měsíců. Přijímač je osazen také 6V baterii. Přijímač vydrží 2-4 týdny v závislosti na použití.  Obojek disponuje funkcí SAVING Mode, který vám ušetří baterii a v případě nepoužívání obojku se obojek sám vypne.

 

Vodotěsnost 

Vysílačka i přijímač u D.T. Systems PA-300 jsou vodotěsné, ne však ponořitelné. Nevadí jim vlhkost, déšť či sníh. Nemělo by však dojít k jejich ponoření či namočení do vody.

 

 

Počet psů 

D.T. Systems PA-300 je není možné použít pro ovládání více psů najednou. V případě, že potřebujete cvičit více než jednoho psa najednou, prosíme, vyberte si z naši nabídky výcvikových obojků pro více psů.

 

Délka obojku

D.T. Systems PA-300 má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 70 cm. 

 

 

Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 4 cm, výšku 11,5 cm (s anténou) hloubku 3 cm a její váha je 68 gramů (včetně baterie a antény). Přijímač má šířku 6,3 cm, výšku 3,2 cm a hloubku 3,2 cm a jeho váha je 91 gramů. 

 

 
Technické parametry

Baterie v přijímači 6V
Hmotnost vysílače 68 g
Výdrž vysílače 6 - 12 měsíců
Výdrž přijímače 1 - 2 měsíce
Displej nemá
Vodotěsnost vodotěsný
Funkce impuls + zvuk
Napájení na baterie
Hmotnost přijímače 91 g
Baterie ve vysílači 9V
Rozměr vysílače (š/v/h) 4 x 11,5 x 3 cm
Rozměr přijímače (š/v/h) 6,3 x 3,2 x 3,2 cm
Délka obojku 20 - 70 cm
Protištěkací mód ne
Síla zvuku 1
Síla impulzu 16
Dosah 300 m
Počet psů 1 pes

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Týká se to veškoré elektroniky a nespotřebního zboží (například granule vrátit nelze). Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Produkt může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 14:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč a při nákupu nad 2000 Kč (Zásilkovna) nebo nad 3000 Kč (ostatní) je doprava zdarma. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.