Protištěkací obojek EasyPet EP-28A
Protištěkací obojek EasyPet EP-28AProtištěkací obojek EasyPet EP-28AProtištěkací obojek EasyPet EP-28A Zobraz video
Nehodnoceno

EasyPet EP-28A

Obojek se již neprodává nahrazen Aetertek AT-919A. Protištěkací obojek EasyObroża EP-28A disponuje trojitou detekcí štěkání, díky které nedochází k nežádoucímu spuštění. Nabízí dva módy pro nastavení korekcí, je plně nabíjecí a kompletně vodotěsný.

1 590 Kč 1 314 Kč bez DPH
+ - ks
vyzvednout na prodejně zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

EasyPet EP-28A

Přemýšlíte o koupi protištěkacího obojku? Nevíte jaký vybrat? Zavolejte nám a nechte si poradit, jaký model je vhodný pro vašeho psa. Výběr protištěkacího obojku je velmi specifický a ne na každého psa funguje zrovna vybraný model.  Obraťte se na nás a společně vybereme protištěkací obojek na míru vaším potřebám a vašeho pejska. Kontaktujte nás na infolince 721 471 118, emailu info@elektro-obojky.cz nebo pomocí online chatu v pravém dolním rohu. 

Protištěkací obojek EasyObrożaEP-28A disponuje trojitou detekcí štěkání, díky které nedochází k nežádoucímu spuštění. Nabízí dva módy pro nastavení korekcí, je plně nabíjecí a kompletně vodotěsný. Funkce protištěkacího obojku EasyObrożaEP-28A je velmi jednoduchá. Pokud pes začne štěkat, obojek psa upozorní zvukovým signálem, při druhém zaštekání se ke zvukovému signálu přidá upozornění vibracemi. Při třetím zaštěkání je pes upozorněn zvukem, vibracemi a korigován el.statickým impulzem. Pokud pes štěká dále dochází k postupnému zvyšování el. statické stimulace, do té doby dokud pes nepřestane štěkat (max.18 úrovní). Jakmile pes přestane v závislosti na činnosti obojku štěkat, obojek si zapamatuje úroveň, která byla účinná pro omezení štěkání (technologie Auto-Set Memory) a při dalším spuštění obojku je obojek aktivován na úrovni o stupeň nižší.

Trojitá detekce štěkání: Obojek má trojitou detekci štěkání (vibrace hlasivek, zvuk štěkání a přednastavený časový rámec štěkání). Díky této technologii je zajištěna minimalizace falešných poplachů, jako například od štěkání jiného psa, drbání apod.

Dva módy nastavení: V prvním módu umožňuje obojek EP-28A možnost vypnutí el.impulzů. Případně je možné pouze vyměnit kovové elektrody za plastové, které jsou přiloženy v balení. V tomto módu obojek používate pouze jako vibrační, obojek tedy psa upozorní pouze zvukem a vibrací. Druhý mód je 3v1, kdy psa nejdříve upozorní zvukový tón, dále vibrace a jedna z 18 úrovní postupně zvyšující statické korekce .

Technologie Auto Set-Memory: Obojek má schopnost zapamatovat si úroveň elektrostatického impulzu, která byla naposled účinná pro omezení štěkání. Při dalším zaštěkání psa obojek spustí korekci o jednu úroveň nižší. Díky této funkci je obojek EP-28A citlivější pro Vašeho psa.

Nabíjecí a 100% vodostěsný obojek: Obojek je plně vodotěsný, nabíjecí a zároveň obsahuje snadno vyměnitelnou dobíjecí baterii.

 

Pro jaké plemeno je vhodný

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

šířka 7cm, výška 4cm, hloubka 3cm

Technické parametry

Hmotnost přijímače 65g
Rozměr přijímače šířka 7cm, výška 4cm, hloubka 3cm
Délka obojku 20 až 60 cm
Funkce zvuk, vibrace, impuls
Nastavení impulzů 18 úrovní
Vodotěsnost vodotěsný (ponořitelný)
Napájení přijímače dobíjecí akumulátor
Baterie v přijímači 350 mAh

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Týká se to veškoré elektroniky a nespotřebního zboží (například granule vrátit nelze). Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Produkt může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 15:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč a při nákupu nad 2000 Kč (Zásilkovna) nebo nad 3000 Kč (ostatní) je doprava zdarma. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.