Výcvikový obojek Petrainer PET900D
Výcvikový obojek Petrainer PET900DVýcvikový obojek Petrainer PET900DVýcvikový obojek Petrainer PET900D Zobraz video
Nehodnoceno

Petrainer PET900D

Elektronický výcvikový obojek Petrainer PET900D a PET900DB je určen pro střední a velká plemena psů. Obsahuje funkce zvuk, vibrace a elektrostatický impulz. Sílu impulzu a vibrací je možné nastavit ve 100 úrovních. Dosah elektornického obojku je až 1000m, a můžete s ním ovládat až 3 psy najednou. Obojek je vhodný pro psy od váhy 5kg do 70 Kg.

Výběr varianty produktu

2 490 Kč 2 058 Kč bez DPH
4 týdny
Kdy zboží dostanu?
ve čtvrtek 28. 03. u Vás
+ - ks
vyzvednout na prodejně zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Petrainer PET900D

Varování: Naše společnost je jediným oficiálním distributorem značky Petrainer v České a Slovenské republice. Důrazně varujeme před nákupem podežrele levných produktů značky Petrainer od jiných prodejců! Ve většině případů se jedná o kopie nebo produkty, které nejsou určeny pro CZ a SK trh - tzv. šedý dovoz. Pouze u nás a v naší síti autorizovaných prodejců vám garantujeme 100% pravost, 2 roky záruky a CZ/SK návod. 

 

 

Popis produktu

Elektronický výcvikový obojek Petrainer PET900D a PET900DB je určen pro střední a velká plemena psů. Obsahuje funkce zvuk, vibrace a elektrostatický impulz. Sílu impulzu a vibrací je možné nastavit ve 100 úrovních. Dosah elektornického obojku je až 1000m, a můžete s ním ovládat až 3 psy najednou. Obojek je vhodný pro psy od váhy 5kg do 70 Kg.

 

Nastavení ovladače umožňuje různé kombinace použití na jedno tlačítko :

Zvuk - vibrace
Zvuk - el. impulsy
Zvuk - vibrace - el. impulsy

Dosah obojku

Petrainer PET900D vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 1000 metrů. Dosah 1000 metrů je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů. Petrainer PET900Dje ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu. Pro co nejlepší dosah doporučujeme používat kvalitní alkalické baterie. 

 

Typ korekce 

Petrainer PET900D má možnost využít jako korekci zvukové upozornění, vibrace a elektrostatický impuls, který je možné nastavit v 99-ti úrovních. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí tlačítek na vysílači.

 

Baterie a nabíjení

Jak vysílačka, tak i přijímač jsou napájeny na baterie. Vysílačka je napájena 9V baterií (pro lepší dosah doporučujeme značku Energizer) a přijímač 2x 1,5V AAA bateriemi. 

 

Vodotěsnost 

Petrainer PET900D je dodáván s vysílačkou i přijímačem, který nemá ochranu proti vodě. Nevadí mu vlhkost, ale nemůže být používaný za prudkého deště. Je tak ideální volbou spíše pro základní použití, nikoli ale pro výcvik psů ve vodě a za deště.

 

Počet psů 

Petrainer PET900D je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit pro výcvik 3 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínát mezi jednotlivými psy.

 

Délka obojku

Obojek Petrainer má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z nylonu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 60cm. 

 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 5,5cm, výšku 13cm, hloubku 3cm a její váha je 66,3 gramů. Přijímač má šířku 8cm, výšku 4,5cm, hloubku 3,5cm a jeho váha je 55,3 gramů. Udáváno bez baterií a antény. 

 
Technické parametry

Hmotnost přijímače 55,3g
Hmotnost vysílače 66,3g
Délka obojku 20 až 60cm
Počet psů až 3 psy
Baterie v přijímači 2x 1,5V AAA baterie
Frekvence 433,92 MHz
Baterie ve vysílači 1x 9V baterie
Displej Ano

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Týká se to veškoré elektroniky a nespotřebního zboží (například granule vrátit nelze). Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Produkt může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 15:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč a při nákupu nad 2000 Kč (Zásilkovna) nebo nad 3000 Kč (ostatní) je doprava zdarma. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.