Vodící vodítko pro psy PatentoPet
Vodící vodítko pro psy PatentoPetVodící vodítko pro psy PatentoPet
Sleva
390 Kč
Nehodnoceno

Obojek s krátkym vodítkem pro psy SportCollar

Akce

Mít psa, to je život plný překvapivých momentů. Proto firma PatentoPet přišla na trh s unikátním obojkem s integrovaným krátkým vodítkem, které lze vytáhnout během několika vteřin.

Výběr varianty produktu

Původně 539 Kč 49 Kč 40 Kč bez DPH
4 týdny
Kdy zboží dostanu?
ve středu 28. 08. u Vás
+ - ks
vyzvednout na prodejně zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Obojek s krátkym vodítkem pro psy SportCollar

Mít psa, to je život plný překvapivých momentů. Proto firma PatentoPet přišla na trh s unikátním obojkem s integrovaným krátkým vodítkem, které lze vytáhnout během několika vteřin.

Ať už jdete na procházku nebo na výcvik, často psa musíte mít na vodítku z bezpečnostních důvodů. Díky tomuto vodícímu obojku SportCollar máte vašeho pejska během několika vteřin pod kontrolou. Jednoduše z obojka vytáhnete vodítko a vašeho psa máte pevně v rukou!

Pokud vodítko už nebudete potřebovat, navije se zpátky do obojku a pes může dál volně běhat. Už žádné starosti s nasazováním vodítka, jednoduše vytáhnete intergrované vodítko a je to!

PatentoPet® SportCollar obojky jsou velmi kvalitní a pomůžou vám zastavit vašeho pejska bez toho aby ste museli neustále zandavat vodítko. 

SportCollar rozměry krku: M = 37 - 47 cm, L = 49 - 59 cm, XL = 61 - 71 cm
Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Týká se to veškoré elektroniky a nespotřebního zboží (například granule vrátit nelze). Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Produkt může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 15:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč a při nákupu nad 2000 Kč (Zásilkovna) nebo nad 3000 Kč (ostatní) je doprava zdarma. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.