Catgenie 120 automatická samočistící toaleta pro kočky (bez poklopu)

Automatická toaleta Catgenie 120 je revoluční řešení kočičí hygieny u vás doma. Ekologicky, bez prachu a zápachu provede sanitu a vy se odpadu ani nedotknete! Automatické nebo manuální nastavení zahájí jediný proces hygieny na světě, který umývá, dezinfikuje a toaletu vysouší. Z vašeho domu odchází odpad potrubím pryč, takže se o nic nemusíte starat! Permanentní granule nepráší, nemusí se neustále měnit a nezatěžují životní prostředí.

12 590 Kč 10 405 Kč bez DPH
+ - ks
zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Catgenie 120 automatická samočistící toaleta pro kočky (bez poklopu)

Automatická toaleta Catgenie 120 je revoluční řešení kočičí hygieny u vás doma. Ekologicky, bez prachu a zápachu provede sanitu a vy se odpadu ani nedotknete! Automatické nebo manuální nastavení zahájí jediný proces hygieny na světě, který umývá, dezinfikuje a toaletu vysouší. Z vašeho domu odchází odpad potrubím pryč, takže se o nic nemusíte starat! Robotická toaleta zajistí i dezinfekci prostředkem Sani Solution, který byl testován a schválen veterináři. Dělá vám starosti ekologie? Permanentní granule nepráší, nemusí se neustále měnit a nezatěžují životní prostředí. Toaletu snadno sestavíte a hravě spustíte. Užijte si pohodlí automatické hygieny a ostatní nechte na zařízení Catgenie 120.

 

 

3 možnosti nastavení:

Samočistící toaleta Catgenie disponuje programy auto cat, start cat nebo manuálním ovládáním. Záleží jen na vás, kterou možnost zvolíte. Co takový režim dovede? Pohybový senzor v režimu start cat automaticky spustí samočištění 10 minut po každé návštěvě kočky. Cat start je ideální pokud jste mimo domov a nemůžete hygienu kontrolovat. Vyhoví dokonce majitelům více koček, protože mazlíček najde toaletu po každém použití čistou. Start cat senzorický režim šetří energii i životní prostředí, když se v době nevyužití automaticky vypne. Režim automatického nastavení auto cat vám zajistí pravidelné samočištění každých 6, 8,12 nebo 24 hodin. Chcete hygienu plánovat sami? Jednoduše stiskněte tlačítko kdykoliv uznáte, že je na čase.

 

 

Dezinfikuje, splachuje, vysouší

Robotická toaleta Catgenie 120 je jediná na světě, která zajistí profesionální sanitu podle představ veterinářů a ošetřovatelů. V 1. fázi síto oddělí výkaly do násypníku, kde zkapalní. Odpadní voda odchází odtokovou hadicí do potrubí. Trvanlivé ekologické granule se promývají vodou se zdravotně nezávadnou dezinfekcí Sani Solution. Síto granule stále prohrabuje a přesýpá až jsou dokonale čisté. Ve třetí fázi provede zařízení horkovzdušné vysoušení granulí i mísy. Celý proces trvá asi 35 minut a toaletu vaší kočce dokonale připraví k dalšímu použití. Kočičí hygiena v domácnosti nebyla nikdy tak důkladná a jednoduchá !

 

 

Žádný kontakt s odpadním stelivem 

Automatická kočičí toaleta využívá pro hygienu biologicky odbouratelné stelivo, které nepráší a je omyvatelné. Nejenže už nemusíte stále nakupovat těžké pytle se stelivem, ale zařízení navíc odvede odpadní materiál pryč z vašeho domova. Už nemusíte manipulovat s těžkými pytli steliva ani s kontaminovaným odpadem. Celou péči řeší pouze občasné stisknutí příslušného tlačítka. Profesionálně, bez zápachu a bakterií zajistí Catgenie naprosto jedinečný komfort v soužití s kočičími mazlíčky!

 

 

Ekologicky šetrná

Permanentní granule na bázi přírodního uhlí jsou omyvatelné a není třeba je stále měnit. Opotřebované granule se biologicky rozloží během 9ti měsíců a nezatěžují životní prostředí nadprodukcí odpadu.  Ekologická úspora je tak nesrovnatelná s běžným stelivem, které zatěžuje životní prostředí a vám mnohokrát znepříjemní péči o domácí hygienu. Úprava permanentních granulí neomezuje kočku v přirozeném instinktu hrabání a proto ji od použití toalety neodradí.

 

 

Úspora energie

Plýtvání energiemi je zátěž nejen pro přírodu, ale také pro vaši peněženku. Proto automatická kočičí toaleta disponuje programem pro úsporu energie. Vyberte si, zda samočistící režim jedním tlačítkem vypnete a opět zprovozníte podle uvážení, nebo pro vás úsporu zajistí program auto cat či start cat. Toaleta bude podle nastavení neaktivní po 10 h v kteroukoliv vámi zvolenou dobu.

 

 

Průběh hygieny:

  1. po odchodu kočky toaleta automaticky (nebo manuálně) zahájí sanitu
  2. pro bezpečí vaší kočky zařízení aktivuje hygienu až 10 minut po použití
  3. síto prosívá permanentní granule a výkaly oddělí do násypníku, kapalné nečistoty odejdou otvory mísy
  4. v násypníku jsou výkaly zkapalněny a odpadní voda s výkaly odchází potrubím pryč
  5. permanentní granule jsou za stálého prosývání umývány vodou a zdravotně nezávadnou dezinfekcí Sani Solution
  6. po důkladném propláchnutí následuje vysoušení granulí i mísy horkým vzduchem

 

 

Jednoduchá manipulace:

Instalace je nenáročná, následné užívání ještě snazší. S catgenií objevíte neopakovatelný komfort pro vaši domácnost. Na vaše mazlíčky nebo jiné činnosti budete mít s Catgenií více času i pohodlí! Jak zařízení zapojíte?

  1. Pomocí T konektoru zapojíte zařízení pro přívod vody (pračka, dřez,...)
  2. odtokovou hadici veďte přes okraj toalety nebo přes odtokový kanál
  3. přes síťový adaptér zařízení zapojte
  4. Hotovo!Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Týká se to veškoré elektroniky a nespotřebního zboží (například granule vrátit nelze). Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Produkt může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 14:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč a při nákupu nad 2000 Kč (Zásilkovna) nebo nad 3000 Kč (ostatní) je doprava zdarma. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.