Foobler Bluetooth Smart míček pro psy a kočky
Foobler Bluetooth Smart míček pro psy a kočkyFoobler Bluetooth Smart míček pro psy a kočkyFoobler Bluetooth Smart míček pro psy a kočky Zobraz video
Nehodnoceno

Foobler Bluetooth Smart míček pro psy a kočky

Chcete zdravě krmit vašeho psa a zabavit ho na dlouhé chvíle, i když jste v práci? Foobler Bluetooth je automatický dávkovač krmiva odolný interaktivní míček, který ovládáte na dálku s přehlednou aplikací. 6 zásobníků pro celodenní krmení, bpa free a volitelné intervaly zajistí 100 % plán výživy pejskovi na míru. Samopohyblivý míček předchází zlobení, prospěje zdravé kondici a procvičí pejskovi smysly. S chutí do hry! 

1 290 Kč 1 066 Kč bez DPH
10 dní
Kdy zboží dostanu?
v pondělí 03. 05. u Vás
+ - ks
zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Foobler Bluetooth Smart míček pro psy a kočky

Foobler je automatický dávkovač krmiva v úžasném provedení interaktivní hračky. Také chcete zlepšit krmení vašeho mazlíčka zábavnou hrou? Samopohyblivý míček plný nejen zábavy ovládáte dokonce přes váš smartphone! Přehlednou aplikaci Foobler stahujte pro iOs i Android (4,3 a výše). Foobler funguje na 2 ks AA baterií (nejsou součástí balení).

 

Automatický míček signalizuje aktivitu zvukem ve 4 variantách. Po té uvolní vždy jeden zásobník a sám se rozpohybuje. Váš čtyřnohý kamarád brzy zjistí, že z otvorů postupně vypadávají granulky a pustí se do hry. Foobler Bluetooth zajistí hru po 9 hodin bez nutnosti naplnění.

 

 

Zdraví chutná nejlépe: 6 x denně v malých porcích

Pomalu dávkovaná strava zaručí, že váš chlupáč nehltá a nepřejí se. 6 zásobníků zajistí krmný plán v menších porcích několikrát během dne. Zásobník pouze naplníte granulemi, vyberete časové intervaly a smart míček zajistí funkce po celých 9 hodin. Start a stop čas můžete pohodlně využít pro automatický plánovač intervalů. Míček s automatickým dávkovačem vám konečně umožní dosáhnout správné výživy, přestože nemůžete na pejska celý den dohlížet. 

Protože Foobler je pomocník pro zdravou kondici, neobsahuje plastový materiál žádný Bisfenol A  přítomný často v produktech z plastu, přestože škodí zdraví. Už je čas krmení? 

 

 

 

 

Vlastní představy na vaší aplikaci...

Zvýšený komfort ovládání přes aplikaci umožní dohled na aktivitu i nutriční příjem pejska. Aplikace Foobler je přehledná a vlastní vizuální představa není problém. Dejte prostor vaší osobnosti a vyberte si fotografie, pozadí, a ikony podle svého přání.

Chcete-li mazlíčka odměnit nebo vylákat ke hře právě teď, stačí ťuknout a míček se spustí.

6 zásobníků v interaktivním míčku pojme 2 šálky granulí, což vyhoví denní nutriční spotřebě velkého psa. Chcete-li nakrmit více čtyřnohých strávníků, postačí jen v aplikaci přidat další zařízení Foobler a pohodlně užívat veškeré funkce.

 

 

Kdo si hraje není smutný, nezlobí...

Chápeme, že nechat mazlíčka o samotě doma představuje nemalou starost. Mnoho psích mazlíčků reaguje strachem, úzkostí, nebo dokonce provede nějakou neplechu. Podrážděný či apatický pejsek zkrátka není to, co ke spokojenému soužití s domácími mazlíčky patří. Foobler zaměstná pozornost pejska vynalézavou hrou a pomůže mu na úzkost zapomenout. Pejsek se místo zlobení vydovádí při hře.

 

Hra připomene psům přirozené dobývání kořisti. Váš čtyřnohý kamarád zůstane v dobré kondici, zabaví se a zároveň procvičí svou vynalézavost. 

 

Mechanického poškození při hře se neobávejte. Polyethylen HDPE shell je plast vysoké hustoty: odolný, snadno omyvatelný a zdravotně nezávadný. 

 

Pečujte o mazlíčka efektivně, správně krmit je nyní snadné 

Menší porce několikrát za den jsou správnou strategií pro optimální výživu psa. Foobler s nastavitelným dávkováním vyhoví přirozeným požadavkům psa. Postupné dávkování umožní stravu správně prožvýkat i natrávit. Mazlíčka s nechutenstvím hra naopak motivuje ke konzumaci stravy a umožní mu postupně ochutnávat. Krmení hrou prospívá zdravé kondici, motivuje k pohybu, obstará krmení a pejska zabaví, když je doma sám.

Foobler je chytrý kamarád a pomocník, který vám umožní lépe porozumět vašemu mazlíčkovi a upevní váš vztah.

 

Hlavní funkce:

 • Foobler Bluetooth umožňuje naplánovat krmení na celý den, nebo i pro kratší časový úsek
 • Zabezpečí krmení po celých 9 hodin
 • 3 možnosti časování: pravidelný interval (1 - 99 min), automatické intervaly v rozmezí od - do a čas zadaný pro každou porci zvlášť
 • Manuální ovládání pro zvukový signál a uvolnění dávkovače 
 • Monitor aktivity zpřehlední celkovou kondici a zdraví psa
 • Vysoce odolný materiál z pevného, zdravotně nezávadného plastu (bpa free)
 • 4 varianty zvukové signalizace + omezení hlasitosti
 • Ovládání na dálku nápaditou přehlednou aplikací 
 • Napomáhá optimálnímu krmení, prospěje fyzické aktivitě a bystří smysly mazlíčka
 • Předchází nevhodnému chování psa bez dozoru
 • Průměr 15,5 cm

 

 

Jak naučit pejska hru?

Aby pejsek pochopil, co mu interaktviní hračka nabízí, připojte se zpočátku ke hře. Manuální ovládání vám umožní zadávat signály a odměňovat granulkami. Nejprve zapněte signalizaci, a když chlupáč projeví zvídavost, uvolněte mu odměnu. Opakováním procesu pejsek brzy vypátrá souvislost mezi zvukem a dobrotou.

 

 

 

 

V čem vám smart produkty pomůžou?

 • Smart produkty pro psy jsou efektivní pomůckou, díky které zabavíte vašeho čtyřnohé mazlíčka i když jste v práci. Díky novým smart produktům je spojení s vaším mazlíčkem mnohem jednoduší.
 • Můžete vaše psa nebo kočku sledovat, cvičit, lokalizovat, mluvit s ním a poslouchat co dělá, sledovat online, hrát si na dálku a nebo jen zaznamenávat jeho aktivitu či spánek.

 

Jakou hračku pořídit pejskovi

 • Vhodnou hračku vybírejte podle věku vašeho psa. Štěněti a pejskovi seniorovi uděláte radost hračkou z měkkého materiálu. Dospělý pes si díky silné čelisti vyhraje s přetahovacím lanem nebo interaktivní hračkou, která ukrývá pamlsek.
 • Při výběru hračky vám napoví plemeno psa. Hračky pro malá plemena jsou přizpůsobena jejich malé čelisti. Pro velká plemena zvolte hračku z pevného materiálu, který odolá jejich silným zubům.
 • Dejte si záležet na volbě materiálu. Pokud se rozhodnete pro plyšovou hračku, ujistěte se, že je opravdu určena pro psy. Obyčejné dětské plyšáky by pes snadno prokousl. Velmi odolné a zároveň šetrné k pejskovým zubům bývají gumové hračky.
 • Vsaďte na jistotu. Aportovací hračky, míčky a přetahovací uzly si zamiluje každý pejsek, hlavně díky tomu, že součástí zábavy jste i vy.

Kompletní průvodce výběrem hračky
Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Týká se to veškoré elektroniky a nespotřebního zboží (například granule vrátit nelze). Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Produkt může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 14:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč a při nákupu nad 2000 Kč (Zásilkovna) nebo nad 3000 Kč (ostatní) je doprava zdarma. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.