Pawbo Munch multifunkční dávkovač na pamlsky
Nehodnoceno

Pawbo Munch multifunkční dávkovač na pamlsky

Multifunkční dávkovač je plný nejen pamlsků, ale i zábavy! Vaše nehlídané mazlíčky nenechá zahálet. Pawbo mění dávkovač na interaktivní hračkurádio i komunikátor s možností kamery, a to všechno s ovládáním na dálku telefonem. Nebo lze využít ovladač! 

4 990 Kč 4 124 Kč bez DPH
10 dní
Kdy zboží dostanu?
v pondělí 16. 08. u Vás
+ - ks
zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Pawbo Munch multifunkční dávkovač na pamlsky

 

Multifunkční dávkovač je plný nejen pamlsků, ale i zábavy! Vaše nehlídané mazlíčky nenechá zahálet. Pawbo mění dávkovač na interaktivní hračkurádio i komunikátor s možností kamery, a to všechno s ovládáním na dálku telefonem. Nebo lze využít ovladač!

 

 

 

 

Hlavní funkce:

 • Můžete nastavit velikost porcí a vkládat pamlsky libovolných rozměrů
 • Můžete rozšířit funkce propojením s dalšími Pawbo produkty - kamera, hra
 • Pohyblivá LED ikona na displeji
 • Zvuky a melodie pro pohodovou náladu mazlíčka
 • Interaktivní laserová hra s ovládáním na dálku
 • Zvyšuje optimismus vašich čtyřnohých kamarádů
 • Nastavení porce podle druhu a velikosti mazlíčka
 • Kontrola odkudkoliv na dálku, pomocí aplikace nebo ovladačem přímo
 • Možnost sdílení s počtem až 8 uživatelů
 • Záložní zdroj

 

Dávkovač pamlsků Pawbo Munch: Hraje, baví, nakrmí!

Pawbo Munch nakrmí vaše mazlíčky a přidáním Pawbo + bezdrátové kamery je na dálku v aplikaci můžete i vidět. Nebo třeba zapnout  interaktivní hru.

Jakmile ťuknete ve vaší aplikaci na ikonku pro krmení, na prostorném LCD displeji dávkovače Pawbo Munch se aktivuje světelná ikonka a Pawbo pobízí mazlíčka ještě melodií, aby zpozorněl a procvičil tak svůj postřeh. Z dávkovače se vysype porce granulí a záleží jen na vás, zda využijete i praktický tácek, kam se granule vysypou.

Protože Pawbo Munch můžete nastavit automaticky nebo ovládat v reálném čase na dálku, zabaví chlupáče, i když ho zrovna nehlídáte. A to je skvělý způsob jak rozptýlit pozornost mazlíčka a předejít jeho smutku a úzkosti. Dobrota motivuje chlupáče, aby zpozorněl, protože z hrajícího dávkovače už za chviličku dostane pamlsek! Chytlavá melodie zaujme a zlepší náladu vašeho čtyřnohého parťáka!

 

 

 

 

 

Dobroty bez omezení velikosti a tvaru!

Dávejte mazlíčkovi takové pamlsky, jaké má rád! Pawbo Munch je unikátní dávkovač i v tomto ohledu. Při výběru dobrot se tak nemusíte omezovat velikostí či tvarem jako u běžných dávkovačů! Váš mazlíček proto nebude ochuzen o svou oblíbenou chuť. Průhledný kulatý zásobník se otáčí, aby nadělil pamlsky. Celý provoz dávkovače se soustředí na estetiku - dobře vypadá, využívá světelné ikony jako vizuální prvky a hraje melodie. Pozorovat funkci dávkovače je tak ještě zábavnější!

Zajímá vás, jak byste měli správně vašeho nenasytu nakrmit? To vám umožní chytrá aplikace, kde nastavíte plán krmení na základě zvířete a jeho velikosti. Můžete jednoduše nastavit i velikost a počet porcí, aby váš mazlíček dostal na misku optimální množství vícekrát za den. Prospějete jeho zdraví!

 

 

Co stojí za skvěle fungujícím produktem?

Pawbo Munch není jen dávkovač, za jeho úspěchem stojí především myšlenka posílení vztahu mezí zvířetem a jeho chovatelem. Pawbo vám umožní být s mazlíčkem v kontaktu pomocí vašeho telefonu - můžete ho vidět, mluvit na něj, hrát si s ním nebo ho poslouchat. To je úplně jiný rozměr vašeho soužití, než když se v práci strachujete, co váš čtyřnohý kamarád doma asi prožívá.

Při množství denních povinností bohužel možná nemáte na své čtyřnohé přátele tolik času, jak byste ideálně chtěli. Využijte proto bez obav produkty, které vám díky progresivním technologiím cestu k vašim chlupáčům usnadní. Pawbo, ověřený výrobce pod hlavičkou Acer, nabízí chovatelům kromě tohoto úžasného hracího dávkovače Pawbo Munch ještě třeba bezdrátovou kameru nebo hračku. Vše k ovládání přes aplikaci v telefonu. Produkty navíc můžete mezi sebou kombinovat a rozšířit tak jejich možnosti podle vašich přání!

Pawbo vás propojí i s dalšími uživateli - až 8 členů domáchnosti může zařízení přes aplikaci sdílet a dělit se tak o péči i radost s vašeho domácího kamaráda. Kdo by ještě pochyboval?

 

 

 

 

Pořiďte si produkt nejen zábavný, ale i v nadčasovém vzhledu!

Malý robotický dávkovač přináší pečující technologii až k vám domů. Praktická úchytka zaručí snadnou manipulaci stejně jako široký přehledný displej. Zaoblené hrany a jednoduché linie kompaktního tvaru působí jako dělané do upraveného minimalistického interiéru. Žádný milovník hi-tech produktů nemůže být zklamaný! Vnitřní zásobník v otáčivé průhledné kouli jen dokazuje, jak efektivní mohou být detaily. Šikovný designér Pawbo Munch tím ještě podtrhuje vzdušný a delikátní vzhled produktu. Sympatický tvar má zaoblené hrany a v bílém provedení působí čistě, úhledně a přitom nadčasově.

 

 

Parametry:

 • Kapacita dávkovače 320 g
 • Váha: 906 g
 • Rozměry: průměr 210 x výška 244 mm
 • Napájení přes micro USB kabel DC 5V=1A pro vstup nebo 4 c baterie (alkalické)
 • LCD displej
 • Určení: Kočky, psi malých a středních plemen

V čem vám kamera pomůže?

 • Kamery nabízí vynikající způsob, jak zaznamenat a uchovat cesty Vašich domácích zvířat, vyprávět jejich příběhy a objevy, jejich setkání, výlety, poznat velké a malé radosti jejich života.
 • S IP kamery můžete sledovat chování psů i koček v jejich domácím prostředí, když odejdete z domu. Vídíte co dělají, jak se chovají, můžete je poslouchat nebo jim na dálku dávat povely. Jednoduše máte psa pod kontrolou, ať ste kdekoliv.

 
Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Týká se to veškoré elektroniky a nespotřebního zboží (například granule vrátit nelze). Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Produkt může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 14:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč a při nákupu nad 2000 Kč (Zásilkovna) nebo nad 3000 Kč (ostatní) je doprava zdarma. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.