Garmin BarkLimiter 2VT
Zobraz video
Nehodnoceno

Garmin BarkLimiter 2VT

Designový protištěkací obojek od světové značky Garmin odstraní nežádoucí štěkání psa pomocí zvuku a vibrací. Malé vodotěsné zařízení rozliší záchvěvy hlasivek, a vyloučí tak falešné spuštění jednotky. Obojek lze ovládat dálkově, s přehlednou mobilní aplikací Garmin Canine, která je ke stažení zdarma

2 990 Kč 2 471 Kč bez DPH
4 týdny
Kdy zboží dostanu?
ve středu 02. 06. u Vás
+ - ks
zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Garmin BarkLimiter 2VT

Protištěkací obojek v moderním designu od světové značky Garmin redukuje nežádoucí štěkání psa pomocí zvuku a vibrací. Malé vodotěsné zařízení na obojku detekuje štěkání pomocí záchvěvu hlasivek, a vylučuje tak falešné spuštění obojku štěkotem okolních psů. Jedinečné řešení umožní kontrolovat obojek dálkově, přes mobilní aplikaci Garmin Canine!

 

Limitujte štěkání psa dálkově, s aplikací!

 

Unikátní moderní řešení obojku proti štěkání vám umožní ovládat zařízení na dálku, přes mobilní aplikaci ve vašem smartphone. Oproti běžným modelům s jednotkou Garmine 2VT pohotově zajistíte i neočekávané situace, protože nastavení snadno změníte, i když je od vás pes vzdálen.

Aplikaci si můžete stáhnout zde -

Android- https://play.google.com/store/apps/details?id=com.garmin.android.apps.gdog&hl=cs

Apple - https://apps.apple.com/cz/app/garmin-canine/id1136009274?l=cs

 

 

Kromě toho pro vás mobilní aplikace uloží statistiku četnosti spuštění korekcí i samotného štěkání. Sledováním statistiky zjistíte nejen kolikrát váš pejsek přes den poštěkával, ale také jasně uvidíte, kolikrát bylo štěkání natolik silné, že je obojek korigoval. S funkcí přehledu štěkání vám Garmine nabízí o poznání vyšší chovatelský standard. Celodenní přehled je nedocenitelný pro váš obrázek o příčinách a chování vašeho čtyřnohého kamaráda.

 

                                

 

Omezit štěkání psa jednoduše a efektivně

 

Kompaktní, přesto malá jednotka dopřeje pohodlí při nošení psům všech velikostí. Pro citlivějšího chlupáče zkuste model Garmin 2 VT, kde můžete kombinovat korekce zvukem a vibrací, nebo využít každou zvlášť. V případě, že je váš psí mazel tvrdohlavější povaha, můžete využit model obojku Garmin Bark Limiter 2, který nabízí navíc i korekci elektrostatickým impulzem. Štěkání vašeho psa rozpozná jednotka pomocí záchvěvů hlasivek vašeho psa. Žádné cizí štěkání nebo hluky v okolí už nespustí nevyžádanou korekci.

Protištěkací jednotku Garmin 2VT po zakoupení již nemusíte nijak nastavovat. Použití je naprosto jednoduché: Vybalit z krabice a spustit! Nic vás nezdržuje, máte jistotu správného spuštění a soustředíte se pouze na výchovu a volbu korekcí. Na zařízení si tak pohodlně a bez nejistoty zvykáte. Zařízení funguje na dobíjecí Li-ion baterii, která setrvá v provozu až 30 dní v závislosti na způsobu a četnosti užívání. Všestranné využití obojku doma i do nepohody v dešti zabezpečí vodotěsné vlastnosti zařízení.

 

 

 

 Detekce štěkání

Obojek proti štěkání Garmin 2VT rozlišuje štěkání na základě záchvěvů hlasivek psa. Spouštěčem korekcí jsou tedy záchvěvy na krku vašeho psa v momentě, kdy štěká. Díky tomu není možné, aby došlo k falešnému spuštění obojku štěkáním cizích psů z blízkého okolí.

 

Typ korekce

Obojek využívá ke korekci zvukový signál a vibrace. Oba druhy korekcí lze vzájemně kombinovat, nebo používat samostatně. Kombinace vám umožní nalézt nastavení, které bude účinkovat právě na vašeho pejska.

 

 

Nastavení obojku 

Garmin 2VT můžete ovládat manuálně na obojku, nebo na dálku, přes mobilní aplikaci ve vašem smartphone.

 

 

Baterie a nabíjení

Zřízení využívá pro napájení dobíjecí akumulátor Li-ion s výdrží v provozu až 30 dní. Výdrž je měřena v ideálních podmínkách, v praxi dochází k odchýlení v závislosti na četnosti a způsobu použití jednotky. 

 

 

Vodotěsnost

Garmin 2VT je vybaven vodotěsnými vlastnostmi do deštivého počasí. Má tedy základní ochranu proti vodě, ale pro dlouhodobé užívání v intenzivním dešti ho nedoporučujeme. 

 

 

 Plemeno

 Štíhlé, lehké zařízení BarkLimiter 2VT se pohodlně připevňuje k obojku vašeho psa. Díky své malé velikosti vhodný pro všechny typy srsti a plemena psů.

 

 

Délka obojku

Jednotku proti štěkání pohodlně nasadíte na řemínek s šířkou 19 mm, který je zároveň součástí balení. Nošení protištěkací jednotky na obojku nebude pro pejska problém. 

 

 

 Váha a rozměry

 Protištěkací obojek Garmin 2VT  má velmi malý, lehký a ergonomicky tvarovaný obojek. S celkovou váhou jednotky pouhých 32 g a malými rozměry 70 x 27 x 38 mm (š, v, h).
Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Týká se to veškoré elektroniky a nespotřebního zboží (například granule vrátit nelze). Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Produkt může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 14:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč a při nákupu nad 2000 Kč (Zásilkovna) nebo nad 3000 Kč (ostatní) je doprava zdarma. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.