Protištěkací obojek E-collar BL100 Extra citlivá verze

Extra citlivá verze špičkového protištěkacího obojku ECollar BL100.

Velmi dobře zpracovaný a efektivní protištěkací obojek, který je použitelný jak pro malá plemena, tak pro větší tvrdohlavé psy. Je vybaven "samoučící" technologií, a je díky tomu schopen rozpoznat, jaká síla impulzu je pro zamezení štěkotu optimální. Na vetšinu psů zabírá po 15ti minutách používání. 

3 190 Kč 2 636 Kč bez DPH
4 týdny
Kdy zboží dostanu?
ve čtvrtek 09. 09. u Vás
+ - ks
zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Protištěkací obojek E-collar BL100 Extra citlivá verze

Extra citlivá verze špičkového protištěkacího obojku ECollar BL100. Zařízení má zvýšenou citlivost na štěkot, a odstraní díky tomu i štěkot, který jiná zařízení odhalit nedokáží.

Velmi dobře zpracovaný a efektivní protištěkací obojek, který je použitelný jak pro malá plemena, tak pro větší tvrdohlavé psy. Je vybaven "samoučící" technologií, a je díky tomu schopen rozpoznat, jaká síla impulzu je pro zamezení štěkotu optimální. Na vetšinu psů zabírá po 15ti minutách používání. 

 

 

Detekce štěkání

Protištěkací obojek ECollar BL100 disponuje velmi propracovanou technologií pro detekci štěkání a vylepšeným seznorem, který viditelně vystupuje z konstrukce a přiléhá ke krku psa. Senzor je izolován od konstrukce a nehrozí tesy spuštění ani v případě, že se pes obojkem o něco otře. 

 

Typ korekce 

ECollar BL100 využívá jako korekci štěkotu elektrostatický impuls, který je možné buď úplně vypnout (a ponechat pouze upozornění v podobě pípání), nastavit napevno ve čtyřech úrovních, a nebo nechat nastavení síly impulzu na samotném zařízení. BL100 pozná, jaká síla impulzu vede k zastavení štěkotu. Impulzu vždy předchází varování v podobě pípnutí.

 


Nastavení obojku

Obojek disponuje 4mi úrovněmi elektrostatického impulzu, pouze pípnutí a nebo automatické nastavení síly impulzu, které je velmi efektivní a šetrné vůči psovi.

 

Baterie a nabíjení

Obojek proti štěkání BL100 je vybaven lithiovým akumulátorem, který se nabije za 2 hodiny a vydrží 2-7 dnů v závislosti na využití.

 

Vodotěsnost 

BL100 je plně vodotěsný a ponořitelný. 

 

 

Plemeno 

Obojek proti štěkání BL100 je určený pro jakéhokoliv psa s váhou od 3,6 kg.

 

 

Délka obojku

Obojek proti štěkání BL100 má velmi kvalitní obojek vyrobený z nylonu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 78cm. Obojek je snadno vyměnitelný za kratší, nebo delší.

 


Váha a rozměry

ECollar BL100 má rozměry 5cm x 3,6cm x 2,8cm a váží 53 gramů.

 

 
Technické parametry

Rozměr (š/v/h) 5 x 3,6 x 2,8 cm
Hmotnost 53 g
Síla impulzu 4
Nastavení citlivosti ne
Délka obojku 20 - 78 cm
Druh korekce impuls + vibrace
Vodotěsnost vodotěsný
Napájení nabíjecí
Výdrž v baterií 2 - 7 dní

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Týká se to veškoré elektroniky a nespotřebního zboží (například granule vrátit nelze). Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Produkt může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 14:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč a při nákupu nad 2000 Kč (Zásilkovna) nebo nad 3000 Kč (ostatní) je doprava zdarma. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.