KORONAVIRUS ☢️ I v tomto těžkém období pro vás a vaše mazlíčky pracujeme na 100% 😊 Objednávky expedujeme a prodejna je otevřena!

Sprejový obojek proti štěkání PetSafe Little Dog (PBC19-11796)
Sprejový obojek proti štěkání PetSafe Little Dog (PBC19-11796)Sprejový obojek proti štěkání PetSafe Little Dog (PBC19-11796)Sprejový obojek proti štěkání PetSafe Little Dog (PBC19-11796)
Nehodnoceno

PetSafe Little Dog

Sprejový protištěkací obojek PetSafe Little Dog je 2. nejmenší protištěkací obojek na světě s váhou pouhých 25 gramů. Jedná se o ideální volbu pro čivavy, maltézáky, bišonky a další nejmenší plemena. Obojek detekuje štěkání pomocí duální technologie Perfect Bark™, která kombinuje senzor vibrací a mikrofon.

2 790 Kč 2 306 Kč bez DPH
+ - ks
vyzvednout na prodejně zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

PetSafe Little Dog

Sprejový protištěkací obojek PetSafe Little Dog je 2. nejmenší protištěkací obojek na světě s váhou pouhých 25 gramů. Jedná se o ideální volbu pro čivavy, maltézáky, bišonky a další nejmenší plemena. Obojek detekuje štěkání pomocí duální technologie Perfect Bark™, která kombinuje senzor vibrací a mikrofon. Protištěkací obojek se aktivuje pouze v případě zaznamená-li vibrace hrtanu a zároveň zvuk štěkání, po aktivaci obojku dojde ke sprejové korekci. Tímto jsou téměř naprosto minimalizovány případy falešného spuštění obojku. Díky této funkci je obojek vhodný i do , kde je více psů. Obojek nemůže být žádným způsobem olivňován ostatními psy.  Vhodné od 2,7 kg do 26 kg.

Perfect Bark™ duální detekce nadměrného štěkání pomocí sensoru vibrací a mikrofonu. Tato technologie zaručuje, že se obojek aktivuje a vydá korekci pouze tehdy, pokud zaznamená vibrace z hlasivek a zároveň zvuk při štěkání

 

 

Detekce štěkání

PetSafe Little Dog je spouštěn chvěním kůže na krku při štěkání. Z principu funkce vyplývá, že přístroj reaguje výhradně jen na štěkání psa, který jej má na krku, takže je vyloučeno, aby byl uveden do chodu štěkotem cizího psa. 

 

Typ korekce 

PetSafe Little Dog je sprejový obojek, který při štěkání nevysílá korekci pomocí impulzu, ale vystříkne psovy sprej na čumák. Sprej je pro psa nepříjemný. Účinnost spreje je velmi efektivní a zabrání rychle psovy ve štěkání. Korekce pomocí spreje nemusí však fungovat na všechny psy, je však druhou nejúčinnější korekcí po korekci impulzem. Náplň vydrží 30-40 spuštění (v případě zapůjčení je nutné sprej uhradit).

 

Baterie a nabíjení

Obojek PetSafe Little Dog využívá pro napájení vyměnitelnou 6V baterii RFA188. Výdrž obojku v provozu se pohybuje řádově okolo 3 6 měsíců. Především záleží na tom, zda obojek vypínáte při nepoužívání (vyndáte baterii) nebo ne.

 

Vodotěsnost 

Protištěkací obojek PetSafe Little Dog je vodotěsný, ne však ponořitelny. Nevadí mu déšť, sníh, ale pejsek by se s ním neměl koupat. 

 

Plemeno 

Obojek PetSafe Little Dog doporučujeme hlavně pro čivavy, yorkšíry, krysaříky, maltézáky, boloňáky a další malá plemena psů. Lze použít i pro střední a velká plemena, ale na ty nemusí být tak účinný, především kvůli malému přijímači, z kterého by sprej mohl vystříknout ne přímo na čumák.

 

Délka obojku

PetSafe Little Dog má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z nylonu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná až do 50 cm. 

 


Váha a rozměry

PetSafe Little Dog má malý a lehký obojek, který je velmi dobře tvarovaný. 

 

 

 
Technické parametry

Nastavení citlivosti ne
Délka obojku 20 - 50 cm
Baterie 6V RFA188
Druh korekce sprej
Vodotěsnost vodotěsný
Napájení na baterie
Rozpoznání štěkotu vibrace hlasivek + zvuk
Výdrž v baterií 3 - 6 měsíců

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Týká se to veškoré elektroniky a nespotřebního zboží (například granule vrátit nelze). Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Produkt může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 15:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč a při nákupu nad 2000 Kč (Zásilkovna) nebo nad 3000 Kč (ostatní) je doprava zdarma. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.