Protištěkací obojky

Patří váš pejsek mezi ty, kteří vás nebo vaše sousedy ruší neustálým štěkáním? Noční štěkot a vytí je vaši noční můrou? Nebo vám pláče za dveřmi bytu, kdykoli se jen na moment vzdálíte? Protištěkací obojky jsou tím správným řešením. Nevzdávejte se svého uštěkaného psa.

Raději mu pořiďte kvalitní a spolehlivý protištěkací obojek, který na něho dohlédne i bez vaší přítomnosti. Máme pro vás ty nejlepší protištěkací obojky Reedog. Vybírat je můžete podle velikosti plemene, typu funkce nebo značky. 

 

Co je to protištěkací obojek?

Princip protištěkacího obojku je jednoduchý. Podobně jako ostatní elektronické obojky pracuje na bázi několika typů signálů, které psa upozorňují na nevhodné chování. Jakmile pes začne štěkat nebo výt, protištěkací obojek se aktivuje a vyšle signál. Napoprvé je pes upozorněn většinou zvukem. Pokud neuposlechne, následuje vibrace. Když štěkat nepřestane ani po tomto napomenutí, aktivuje se elektrostatický impuls, který psa upozorní důsledněji. Impulsy jsou nastavitelné podle velikosti a citlivosti psa. Protištěkací obojky jsou dodávané pro nejmenší, malá, střední i velká plemena. Výhodou protištěkacího obojku je skutečnost, že štěkajícího psa napomene i bez vaší přítomnosti.

 

Kdy pořídit protištěkací obojek?

Obojek proti štěkání neváhejte pořídit ve chvíli, kdy váš pes štěká, vyje, kňučí a ruší tak své okolí. Protištěkací obojek vám pomůže psa napravit a urovnat vztahy se sousedy. Na výběr máte různé druhy protištěkacích obojků, které jsou vhodné pro malé i velké psy. Jedná se o šetrnou technologii, která se stane jakousi vaší prodlouženou rukou v době, kdy odejdete z domova. Už nebudete muset trhnout, jestli opět nenajdete vzkaz na dveřích, že váš pes několikahodinovým štěkotem rušil celý dům.

 

Jak vybrat obojek proti štěkání

Obojky proti štěkání je možné vybírat hned podle několika parametrů. Podle plemene si vyberete vhodný typ elektronického obojku určeného pro hodně malé, malé, střední nebo velké psy. Nezáleží tedy na tom, zda máte vlčáka, malamuta, čivavu nebo teriéra. V neposlední řadě můžete protištěkací obojek zvolit i podle typu korekce: zvukové, vibrační, sprejové, ultrazvukové nebo elektrické.

 

Nebojte se nás zeptat

Když se při výběru vhodného protištěkacího obojku ztrácíte, jsme připraveni vám poradit. Kontaktovat nás můžete hned několika způsoby: na infolince 216 216 106, emailu info@reedog.cz nebo pomocí online chatu v pravém dolním rohu.

 

Vyzkoušejte protištěkací obojek

Protože víme, že výběr správného protištěkacího obojku je důležitý a na každého pejska působí jinak, připravili jsme pro vás jedinečnou nabídku! Vyzkoušejte obojek na pejskovi a pokud mu nebude sedět, máte celých 30 dní na to, abyste ho vyměnili nebo vrátili. 

   Seřadit podle:         
Je nám líto, ale dle zadaných kritérií nebyly nalezeny žádné položky
Kategorie "Protištěkací obojky"

PŘIDAT KOMENTÁŘDiskuze (0)

Kontaktujte nás
 

Zatím žádné příspěvky