Sloupek plastový pro elektrický ohradník, 74 cm
Nehodnoceno

Sloupek plastový pro elektrický ohradník, 74 cm

Nejprodávanější

Zesílený robustní plastový sloupek s ochranou proti kroucení. 7 oček pro vymezení prostoru elektrického ohradníku. Délka 74 cm  / nad zemí 56 cm. 

 

 

89 Kč 74 Kč bez DPH
Týden
Kdy zboží dostanu?
ve středu 11. 08. u Vás
+ - ks
zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Sloupek plastový pro elektrický ohradník, 74 cm

Robustní plastový sloupek s UV ochranou se 7 očky pro vymezení prostoru elektrického ohradníku. Mezi sloupky doporučujeme vzdálenost 3 - 7 m. V rozích ohrazení a u branek by měly být použity pevné sloupky kvůli případnému ohýbání.

7 praktických oček:

  • 7x pro lanko do Ø 8 mm
  • 5x pro pásku do Ø 20 mm
  • 1x pro pásku do Ø 40 mmTechnické parametry

Síla impulzu 8 úrovní
Délka obojku 20 až 70 cm
Baterie v přijímači CR2 3V
Rozměry přijímače 30 x 42 x 64 mm
Obvod pozemku 1200 m
Váha přijímače 60 g
Drát v balení není m
Funkce impuls, zvuk
Počet psů neomezeně
Vodotěsnost ponořitelný
Výdrž přijímače 3 - 6 měsíců

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Týká se to veškoré elektroniky a nespotřebního zboží (například granule vrátit nelze). Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Produkt může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 14:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč a při nákupu nad 2000 Kč (Zásilkovna) nebo nad 3000 Kč (ostatní) je doprava zdarma. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.