SureFeed Connect Smart uzavíratelná miska na čip
SureFeed Connect Smart uzavíratelná miska na čipSureFeed Connect Smart uzavíratelná miska na čipSureFeed Connect Smart uzavíratelná miska na čip Zobraz video
Nehodnoceno

SureFeed Connect Smart uzavíratelná miska na čip

Miska SureFeed nabízí unikátní způsob krmení vašich mazlíčků. Prostřednictvím rozbočovače HUB, budou data o stravovacích návycích přenesena přímo do aplikace ve Vašem chytrém telefonu. Díky senzoru pro snímání mikročipu zvířete ( přívěšek nebo klasický čip) se miska otevře pouze mazlíčkovi s příslušným mikročipem. Po jídle se miska uzavře a krmivo zůstane čerstvé.  Kapacita misky je 400 ml. 

5 990 Kč 4 950 Kč bez DPH
+ - ks
zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

SureFeed Connect Smart uzavíratelná miska na čip

Miska SureFeed nabízí unikátní způsob krmení vašich mazlíčků. Prostřednictvím rozbočovače HUB, budou data o stravovacích návycích přenesena přímo do aplikace ve Vašem chytrém telefonu. Díky senzoru pro snímání mikročipu zvířete ( přívěšek nebo klasický čip) se miska otevře pouze mazlíčkovi s příslušným mikročipem. Po jídle se miska uzavře a krmivo zůstane čerstvé.  Kapacita misky je 400 ml. 

 

Hlavní funkce a výhody

 • Kapacita až 400 ml – ať už se jedná o suché nebo vlhké krmivo, uvnitř misky zůstane dlouho čerstvé. Misku lze rozdělit a použít pro 2 druhy jídla současně.
 • Unikátní design – miska je nejen velice funkční, ale také moderní a hodí se do každé domácnosti. 
 • Baterie vydrží až 6 měsíců - není nutné ji měnit příliš často.
 • Miska disponuje pamětí pro 32 zvířat - pokud jste jejich skutečným milovníkem, můžete pohodlně dávkovat krmivo pro každého mazlíčka zvlášť.
 • Kompatibilnost - mikročip nacházející se uvnitř misky SureFeed je kompatibilní se všemi typy mikročipů. Kočky bez čipu mohou používat přívěsek  na obojek RFID ( 1x součástí balení) 
 • Ideální pro psy a kočky, kteří mají předepsanou dietu , léky nebo redukují hmotnost.
 • Tlačítko pro otevření víka – v případě nutnosti můžete víko ručně otevřít.
 • Protiskluzové nohy - šetrné k podlaze, zajistí stabilitu přístroje
 • Integrovaná váha - váží jídlo vašeho domácího mazlíčka a diody LED vás povedou k podávání porcí jídla s přesností na 1 g.
 • Indikátor stavu baterie - LED dioda Vás blikáním upozorní na nízký stav baterie
 • Údržba- miska lze rozebrat a jednotlivé částí umýt
 • Rozměry - miska d 32 x š 23 x v 20 cm
 • Napájení - Bateriový provoz 4x baterie typu C, výdrž až 6 měsíců
 • Aplikace Sure Petcare - sledování stravovacích návyků a množství jídla, nastavení velikosti porcí a druhu krmiva, kalibrace váhy, přístup a individuální oprávnění pro přátelé a rodinu, přenos dat na chytrý telefon v reálném čase

Upozornění : Aplikace Sure Petcare lze používat pouze s rozbočovačem HUB!

 

 

Jak funguje miska SureFeed?

Dávkovač krmení funguje na principu mikročipu, který je zabudovaný v  přívěsku na obojek SureFlap RFID, nebo zavedený veterinářem v těle zvířete. Senzor mikročipů reaguje na přítomnost psa nebo kočky s nastaveným kódem jejich mikročipu a pouze jim umožní  přístup ke krmivu. Kompatibilitu mikročipu vašeho domácího zvířete si ověříte jednoduše zde v dolní části stránky.

Jestliže se ovšem přiblíží zvíře, kterému toto krmení nenáleží, miska se neotevírá. Každý z vašich mazlíčků tedy dostane pouze svou potravu, a vy nemusíte mít strach, že by některý z nich snědl něco, co nemá.

Jakmile pes nebo kočka opustí prostor snímače, víko dávkovače se automaticky uzavírá. Je zároveň možné vybrat si mezi třemi různými rychlostmi uzavření.  Horní okraje misek jsou navíc opatřeny speciálním těsněním, díky kterému vydrží suché i vlhké krmivo dlouho čerstvé.

 

Proč je skvělé vlastnit rozbočovat HUB?

Zařízení vám umožní nejen bezproblémový přenos dat pro vaši aplikaci, ale můžete také přidat až 10 dalších smart předmětů, hraček a další vymožeností a snadno je na vašem telefonu kontrolovat. Svítící ouška signalizují notifikace. Připojení k aplikaci máte díky HUB funkční ať jste kdekoliv. (HUB je součástí balení)

 

 

Jak na aplikaci Sure Petcare

Miska Sure Feed se připojuje k aplikaci Sure Petcare prostřednictvím rozbočovače SureFlap, který je připojen k domácímu routeru. Každý rozbočovač může připojit až deset zařízení. Rozbočovač je z umělé hmoty a tvaru kočičí havy se stmívatelnými LED ouškyProstřednictvím rozbočovače, budou data o stravovacích návycích Vaší kočky přenesena přímo do Vašeho chytrého telefonu. Budete mít tak neustálý přehled a můžete včas identifikovat změny v příjmu potravy. Pomocí aplikace Sure Petcare nastavte hmotnost porce a vyberte druh jídla (mokré, suché nebo obojí). LED dioda na misce se rozsvítí, jakmile přidáte jídlo a blesk Vás upozorní jakmile dosáhnete nastavené hmotnosti.

Aplikace Vám umožní:

 • Sledování stravovacích návyků a množství jídla
 • Nastavení velikosti porcí a druhu krmiva
 • Kalibrace váhy
 • Přístup a individuální oprávnění pro přátele, rodinu atd.
 • Přenos dat na smartphone v reálném čase

 

 

 

V čem vám smart produkty pomůžou?

 • Smart produkty pro psy jsou efektivní pomůckou, díky které zabavíte vašeho čtyřnohé mazlíčka i když jste v práci. Díky novým smart produktům je spojení s vaším mazlíčkem mnohem jednoduší.
 • Můžete vaše psa nebo kočku sledovat, cvičit, lokalizovat, mluvit s ním a poslouchat co dělá, sledovat online, hrát si na dálku a nebo jen zaznamenávat jeho aktivitu či spánek.

 

V čem dávkovač pomůže?

Dávkovače vody a krmiva jsou chytrá zařízení pro zdravé celkové stravovací návyky vašich mazlíčků. S podporou progresivních technologií s jednoduchým ovládáním na dálku přes vás chytrý telefon.

 

                                

 

 • Zabezpečí vašemu zvířeti pravidelný a průběžný přístup k potravě
 • Zajistí domácímu mazlíčkovi spolehlivý krmný plán po celé dny i na dálku
 • Poskytuje vám průběžné a detailní informace o množství a rozložení stravy. Pohodlně, odkudkoliv, přímo na váš smart telefon
 • Získáte přehled o dosavadních návycích a snadno je upravíte na vhodnější režim mazlíčkovi na míru
 • Umožňuje automatické nastavení a přesné odměření vhodných porcí
 • Pomáhá efektivně řešit problémy s nadváhou, která přináší další závažné zdravotní komplikace
 • Obstará vaší domácí šelmě důležitý přísun vody
 • Pro vašeho mazlíčka pohodlný přístup a pro vás designový estetický servis krmení zvířeteDoplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Týká se to veškoré elektroniky a nespotřebního zboží (například granule vrátit nelze). Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Produkt může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 14:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra, Zásilkovnu, Express kurýr po Praze, nebo Geis. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.