Acana Dog Classics Prairie Poultry 340g
Nehodnoceno

Acana Dog Classics Prairie Poultry 340g

ACANA Prairie Poultry obsahuje volně chovaná kuřata a krůty plus celá vejce z hnízdních chovů, vše dodávané každý den čerstvé nebo syrové v podílu - Celé kořisti z místních prérijních farem. Zcela bez vysokoglykemických obilovin je ACANA plná potřebných živočišných proteinů a omega-3 mastných kyselin pro zajištění vrcholové kondice.


Další varianty:
79 Kč 69 Kč bez DPH
Týden
Kdy zboží dostanu?
v pátek 31. 05. u Vás
+ - ks
vyzvednout na prodejně zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Acana Dog Classics Prairie Poultry 340g

ACANA Prairie Poultry obsahuje volně chovaná kuřata a krůty plus celá vejce z hnízdních chovů, vše dodávané každý den čerstvé nebo syrové v podílu - Celé kořisti z místních prérijních farem. Zcela bez vysokoglykemických obilovin je ACANA plná potřebných živočišných proteinů a omega-3 mastných kyselin pro zajištění vrcholové kondice. Pro zajištění stabilní hladiny cukru v krvi a snížení rizika nadměrného ukládání tuku obsahuje ACANA Classics nízkoglykemický řezaný oves. Připravováno výhradně v našich oceňovaných kuchyních NorthStar® z čerstvých surovin od důvěryhodných dodavatelů je ACANA krmivem, které si zamilujete. A co je důležitější, váš pes také!

 

 

Vše je to o mase

Současní psi jsou stejní jako jejich předci a my věříme, že by také tak měli jíst. Jak zjistíte, že je krmivo vašeho psa Biologicky vhodné? Je to jednoduché, prostě si odpovězte na tři otázky Masové matematiky. ACANA Prairie Poultry obsahuje 50 % masa, což je až třikrát více, než v běžných krmivech pro psy. Navíc obsahuje jen minimum proteinů rostlinného původu. 1/3 masa v krmivu ACANA je ČERSTVÁ a dodává důležité živiny v té nejvýživnější podobě, a 2/3 jsou sušené a poskytují silný a přírodní zdroj proteinů. ACANA Prairie Poultry obsahuje 3 druhy čerstvého masa v podílu WholePrey™, včetně masa, orgánů a chrupavek, což dodává důležité živiny přirozenou cestou.

 

  • Volně chovaná kuřata – maso, játra, srdce, ledviny, chrupavky, čerstvé z místních prérijních farem
  • Volně chované krůty – maso, játra, srdce, ledviny, chrupavky, čerstvé z místních prérijních farem
  • Vejce z hnízdních chovů – celá a čerstvá z místních prérijních farem

 

V přírodě se nevyskytují žádné umělé doplňky stravy, a psi a vlci získávají potřebné živiny konzumací celé kořisti, celého uloveného zvířete, svalovina obsahuje proteiny; játra, ledviny a dršťky dodávají vitamíny a minerály; kosti a chrupavky dodávají vápník a fosfor. Bohatý obsah masa a podíl Celé kořisti (WholePrey™) v krmivu ACANA Prairie Poultry snižuje potřebu umělých doplňků pouze na vitamíny A, B5, D3, E, cholin a zinek.

 

 

 

Nejlepší a nejčerstvější suroviny

ACANA Prairie Poultry se vyznačuje bezkonkurenční rozmanitostí místních surovin, které jsou chovány a pěstovány lidmi, které známe a kterým důvěřujeme. Všechny suroviny jsou vhodné i pro lidskou spotřebu a jsou dodávány do našich oceňovaných kuchyní čerstvé každý den! Dehydrované kuře (25 %), řezaný oves (23 %), čerstvé kuřecí maso (5 %), čerstvé kuřecí droby (játra, srdce, ledviny) (5 %), celá červená čočka, celý zelený hrách, celá zelená čočka, čerstvá krůta (4 %), čerstvá celá vejce (4 %), kuřecí tuk (4 %), celá cizrna, celý žlutý hrách, celý oves, olej ze sledě (3 %), na slunci sušená vojtěška, vláknina z čočky, sušená hnědá mořská řasa, čerstvá dýně, čerstvá máslová dýně, čerstvý pastinák, čerstvá kapusta, čerstvý špenát, čerstvá mrkev, čerstvá jablka red delicious, čerstvé hrušky bartlett, mrazem sušená kuřecí játra (0,1 %), sůl, čerstvé brusinky, čerstvé borůvky, kořen čekanky, kurkuma, ostropestřec, kořen lopuchu, levandule, kořen ibišku, šípky. Výživové doplňky (na kg): Vitamín A: 7500IU, Vitamín D3: 500IU, Vitamín E: 100IU, Cholinchlorid: 500mg, E6 (zinek): 100mg, Vitamín B5: 12,5mg. Zootechnické doplňky: mikroorganismy druhu Enterococcus faecium NCIMB10415: 600×10^6 CFU.

 

Analytické složky

Hrubý protein (min.) 29 %
Obsah tuku (min.) 17 %
Hrubý popel (max.) 7.5 %
Hrubá vláknina (max.) 5 %
Vlhkost (max.) 12 %
Vápník (min.) 1.3 %
Fosfor (min.) 1.0 %
Omega-6 mastné kyseliny (min.) 2.6 %
Omega-3 mastné kyseliny (min.) 0.5 %
DHA (min.) 0.1 %
EPA (min.) 0.1 %
Glukosamin (min.) 1200 mg/kg
Chondroitin sulfate (min.) 900 mg/kg
Kyselina linolová (min.) 2.4 %
Sacharidy (NFE) 29.5 %

 

 

Vitamín A 10 KIU/kg
Vitamín D3 1,000 IU/kg
Vitamín E 170 IU/kg
Vitamín B1 (Thiamin) 12 mg/kg
Vitamín B2 (Riboflavin) 10 mg/kg
Vitamín B3 (Niacin) 60 mg/kg
Vitamín B5 (Kyselina pantothenová) 30 mg/kg
Vitamín B6 (Pyridoxin) 7 mg/kg
Vitamín B12 0.15 mg/kg
Kyselina listová 1.9 mg/kg
Cholin 2,200 mg/kg

 

Sodík 0.3 %
Chlorid 0.45 %
Draslík 0.7 %
Hořčík 0.1 %
Železo 190 mg/kg
Zinek 220 mg/kg
Měď 15 mg/kg
Mangan 24 mg/kg
Jód 1.9 mg/kg
Selen 0.4 mg/kg

 

 

Lysin 1.7 %
Threonin 1.08 %
Methionin 0.5 %
Isoleucin 1.09 %
Leucin 1.95 %
Valin 1.4 %
Arginin 1.9 %
Fenylalanin 1.22 %
Histidin 0.56 %
Tryptophan 0.3 %
Cystin 0.36 %
Tyrosin 0.8 %
Methionin-Cystien 0.86 %
Fenylalanin-Tyrosin 2.02 %

 

Kořen Čekanky Obecné 400 mg/kg
Kurkuma 100 mg/kg
Ostropestřec 100 mg/kg
Kořen Lopuchu 100 mg/kg
Levandule 100 mg/kg
Kořen Ibišku 100 mg/kg
Šípky 100 mg/kg

 
Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Týká se to veškoré elektroniky a nespotřebního zboží (například granule vrátit nelze). Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Produkt může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 15:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč a při nákupu nad 2000 Kč (Zásilkovna) nebo nad 3000 Kč (ostatní) je doprava zdarma. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.