GPS pro psy NaviDog
GPS pro psy NaviDogGPS pro psy NaviDogGPS pro psy NaviDog Zobraz video
Nehodnoceno

NaviDog

Omlouvám se, ale tento výrobek se již nevýrábí. Vyberte si z řady GPS obojků pro psy ZDE.

Num Axes NaviDog je profesionální GPS obojek pro psy s dvojitou technologií lokalizace. Navidog využívá pro lokalizaci psa GPS signál a rádiové spojení. Dosah obojku je až 12 km přes rádiový signál a 7km přes GPS signál. Aktuální polohu psa sledujete na displeji vysílačky. 

Výběr varianty produktu

20 990 Kč 17 347 Kč bez DPH
10 dní
Kdy zboží dostanu?
ve středu 10. 04. u Vás
+ - ks
vyzvednout na prodejně zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

NaviDog

Num Axes NaviDog je profesionální GPS obojek pro psy s dvojitou technologií lokalizace. Navidog využívá pro lokalizaci psa GPS signál a rádiové spojení. Dosah obojku je až 12 km přes rádiový signál a 7km přes GPS signál. Takže pokud je pes v relativně menší vzdálenosti, pracujete od začátku s GPS, pokud je již značně vzdálen a jeho signál je velmi slabý, "pomůžete si" nejprve pro určení jeho směru a první přiblížení k němu radiovou lokalizací a až se k němu přiblížíte, pro konečnou lokalizaci použijete opět GPS. Aktuální poloha psa se vám zobrazuje na displeji vysílačky. Obojek je velmi odolný a plně vodotěsný, takže je ideální pro použití v těch nejnáročnějších podmínkách (les, bahno, terén). Přikoupením dalších obojků, můžete pomocí jedné vysílačky sledovat až 250 psů najednou. V obojku je zabudovaný mikrofon, takže slyšíte pokud pes štěká. Na displeji se vám zobrazuje vzdálenost od psa a směr jakým se pohybuje. Zařízení je velmi jednoduché na používání, nevyžaduje spolupráci se sítí GSM a za spojení a provoz se tedy neplatí žádné poplatky. Jedná se o nemapový systém - i v GPS režimu je informace na displeji ve tvaru směr a vzdálenost k hledanému psu, nikoliv bod na mapě - není tedy zapotřebí stahovat žádné mapy.

 

 

Hlavní funkce

  • S jednou vysílačkou lze ovládat až 250 psů
  • Dosah obojku: 12 km v režimu rádia - 7 km v režimu GPS
  • Plně vodotěsný a ponořitelný obojek
  • lokalizace v režimu rádia : zvukový signál a vizuální signál vám řekne, kterým směrem váš pes je umístěn
  • umístění v režimu GPS : směrová šipka ukazuje směr a vzdálenost k psovi / pes se zobrazuje na LCD displeji
  • Indikátor vizuální pohybu a / nebo zvuk na přijímací terminálu ukazuje, zda je pes v pohybu, nebo zastaven
  • Vizuální indikátor a / nebo zvuku vám umožní zjistit, zda se pes štěká
  • možnost připojení sluchátek

 

Dosah obojku

Num Axes NaviDog vám pomůže lokalizovat Vašeho psa na vzdálenost až 12 km v režimu rádia a 7km v režimu GPS. Num Axes NaviDog je speciálně navržen pro použití v těch nejnáročnějších podmínkách (les, terén) a nedochází u něj ke ztrátě signálu jako u jiných typů GPS. 

 

Baterie a nabíjení

Vysílačka i přijímač u Num Axes NaviDog je na Llithiové baterie 3,6V, SAFT LS 17500 s kapacitou 3600mAh. Jedná se o speciální baterie s obrovskou výdrží. Výdrž baterií je až několik měsíců a cena baterie je cca 250,-Kč.

 

Vodotěsnost 

U Num Axes NaviDog je vysílačka pouze voděodoln a přijímač je plně vodotěsný. Je tak ideální volbou pro trénink psů ve vodě nebo extrémních podmínkách (les, bahno). 

 

Počet psů 

Num Axes NaviDog je možné použít pro sledování  více psů najednou. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit až pro 250 psůa sledovat polohu pomocí jedné vysílačky.

 

Displej 

Num Axes NaviDog má displej, na kterém se vám zobrazuje směr a vzdálenost od psa. Jedná se o nemapový systém - i v GPS režimu je informace na displeji ve tvaru směr a vzdálenost k hledanému psu, nikoliv bod na mapě - není tedy zapotřebí stahovat žádné mapy.

 

Délka obojku

Num Axes NaviDog má velmi pevný a kvalitní pogumovaný obojek. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 70cm. 

 


Váha a rozměry

Vysílačka má výšku 21,5 x šířku 9 cm x hloubku 3,2 cm a její váha je 383 gramů. Přijímač má šířku 7,8 cm x výšku 3,7 cm x hloubku 3,8 cm a jeho váha je 203 gramů včetně obojku a baterie.

 
Technické parametry

Dosah obojku 12 km
Vodotěsnost vodotěsný
Výdrž vysílače 1 - 3 měsíce
Výdrž přijímače 1 - 3 měsíce

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Týká se to veškoré elektroniky a nespotřebního zboží (například granule vrátit nelze). Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Produkt může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 15:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč a při nákupu nad 2000 Kč (Zásilkovna) nebo nad 3000 Kč (ostatní) je doprava zdarma. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.