Martin System Clotures E-fence
Nehodnoceno

Martin System Clotures E-fence

Nejprodávanější

Elektronický neviditelný ohradník Martin System Clotures E-Fence je kvalitní a moderní zařízení sloužící pro ochranu vašeho pejska, které ho ochrání na pozemku velkém až do 3,7 km. Tento elektronický ohradník Martin System Clotures E-Fence disponuje třemi úrovni postupně narústajíciho impulzu, varovným upozorněním u vstupu do výstražné zóny, má vodotěsný přijímač a je vhodný pro všechny plemena psů.

Výběr varianty produktu

9 490 Kč 7 843 Kč bez DPH
2 týdny
Kdy zboží dostanu?
v pátek 09. 07. u Vás
+ - ks
zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Martin System Clotures E-fence

Elektronický neviditelný ohradník Martin System Clotures E-Fence je kvalitní a moderní zařízení sloužící pro ochranu vašeho pejska, které ho ochrání na pozemku velkém až do 3,7 km. Tento elektronický ohradník Martin System Clotures E-Fence disponuje třemi úrovni postupně narústajíciho impulzu, varovným upozorněním u vstupu do výstražné zóny, má vodotěsný přijímač a je vhodný pro všechny plemena psů od 10kg. Před samotnou korekční zónou se nachází zóna varovná. V té je pes upozorněn zvukem, že se blíží k zakázanému prostoru. Obě tyto oblasti jsou nastavitelné na základně, což je mezi elektronickými ohradníky unikátní. Jakmile se pes přiblíží k varovné zóně, obojek vydá zvukové upozornění, pokud pes půjde dál ke korekční zóně, obojek vyšle elektrostatickou korekci. Celková oblast, kterou můžete psovi zakázat je nastavitelná od 0,5m do 3m. Přijímač je napájen 3V baterií, typ CR2, která vydrží v nepřerušovaném provozu 1 rok (v závislosti na četnosti spouštění). Základna, vysílající signál do drátu, je napájena ze sítě adaptérem. Nastavujete na ní velikost varovné a korekční zóny.

 


Nastavení zón

Šířka zóny je nastavitelná na základně, a to v rozmezí od 0,5 m do 3 metrů, v závislosti na typu instalace a délce drátu. 

 

 

Typ korekce 

Můžete nastavit jednu ze 3 úrovní impulzu (Nizká, Střední, Vysoká). Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí tlačítek na základni.

 


drát v baleníDrát v balení

Základní balení ohradníku Martin System Clotures E-Fence obsahuje 120 metrů izolovaného drátu o průřezu 0,5 mm, což je plně dostačující pro většinu instalací. Pokud drát v balení nestačí, lze jej snadno napojit.

 

Baterie a nabíjení

Přijímač ohradníku Martin System Clotures E-Fence je napájen 3V baterií, typ CR2. Baterie je snadno dostupná a vydrží v provozu při běžném použití 1 rok.  Základna je napájena ze sítě. Lze dokoupit záložní zdroj s akumulátorem pro provoz při výpadku proudu nebo při nedostupnosti síťového zdroje. 

 

Vodotěsnost 

Ohradník Martin System Clotures E-Fence disponuje plně vodotěsným přijímačem a jeho použití je vhodné v dešti a velmi vlhkém prostředí. Základna je voděodolná, doporučujeme její umístění do suchého prostředí. Může být také umístěna venku, ale tak, aby na ni nepršelo.

 

 

Délka obojku

Ohradník Martin System Clotures E-Fence má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z nylonu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 55 cm. Lze však zvolit jakýkoliv jiný obojek, který máte doma či může zakoupit u nás zde v kategorii - Obojky o ohradníkům.

  
Technické parametry

Délka obojku 20 - 55 cm
Baterie v přijímači 3V CR2
Obvod pozemku 3700 m
Drát v balení 120 m
Počet psů neomezeně
Vodotěsnost vodotěsný

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Týká se to veškoré elektroniky a nespotřebního zboží (například granule vrátit nelze). Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Produkt může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 14:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč a při nákupu nad 2000 Kč (Zásilkovna) nebo nad 3000 Kč (ostatní) je doprava zdarma. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.