Prodloužení záruky
Nehodnoceno

Prodloužení záruky

Prodlouží záruku na produkt o vybrané období. Prodlouží záruku až na 6 let! Garance expresní opravy nebo zapůjčení náhradního zařízení v ceně!

Výběr varianty produktu

690 Kč 570 Kč bez DPH
10 dní
Kdy zboží dostanu?
v úterý 02. 11. u Vás
+ - ks
zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Prodloužení záruky

Prodlouží záruku na produkt o vybrané období. Prodlouží záruku až na 6 let!

  • Aetertek - až 6 let
  • SportDog - až 6 let
  • PetSafe - až 6 let
  • Petrainer - až 5 let

Záruku je možné přidat ke všem produktům. Při zakoupení zařízení pro dva a více psů je nutné zakoupit záruku vícekrát! To samé platí při zakoupení dvou a více rozdílných produktů.

  • Pečlivě uschovejte fakturu, která slouží zároveň jako záruční list!
  • Záruka se nevztahuje na mechanické poškození. 
  • Garantujeme vyřešení reklamace do 5-ti pracovních dnů, nebo zapůjčení náhradního produktu v odpovídající kategorii po dobu opravy zdarma.
  • Do 3 let je možné čerpat místo záruky servisní zásah, na který by se jinak záruka nevztahovala (mechanické poškození). Prodloužená záruka tím ale zaniká.

V případě nejasností nás kontaktujte na infolince +420 216 216 106, nebo emailem na info@reedog.cz.

 
Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Týká se to veškoré elektroniky a nespotřebního zboží (například granule vrátit nelze). Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Produkt může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 14:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč a při nákupu nad 2000 Kč (Zásilkovna) nebo nad 3000 Kč (ostatní) je doprava zdarma. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.