Fotopast UOVision 572
Fotopast UOVision 572
Nehodnoceno

Fotopast UOVision UV 572

Prodej ukončen, nahrazen novým modelem UV 575. Širokoúhlá fotopast s dvojnásobnou šíří záběru objektivu oproti běžným fotopastem. Fotopast UOVision UV 572 je ideální fotopast pro každého, kdo chce monitorovat pohyb lesní zvěře, ale výborně poslouží i pro monitorování majetku. Všechny fotopasti od výrobce UOVision jsou v plně české lokalizaci. Modely se navíc vyrábějí v provedení "polní šeď", nebo "Real Tree" (pro maskování v přírodě).

5 190 Kč 4 289 Kč bez DPH
10 dní
Kdy zboží dostanu?
v pondělí 04. 03. u Vás
+ - ks
vyzvednout na prodejně zpět nahoru

30 dní
na vyzkoušení
Nehodnoceno

Fotopast UOVision UV 572

Hlavní předností fotopasti UOVision UV 572 je širokoúhlý objektiv se záběrem 100°, díky kterému může monitorovat podstatně větší plochu než běžné fotopasti. U této fotopasti se nejedná o pouhou modifikaci běžného modelu, ale speciálně pro tento účel konstruovaný přístroj, takže šíři záběru objektivu odpovídají i záběry PIR čidel, osvětlovací jednotky a rozměry displeje.

Je však pořeba počítat s tím, že u takto extrémně širokoúhlého objektivu jsou kraje snímku deformovány (tzv. efekt rybího oka).

Fotopast je vybavena IR osvětlením v tmavě červeným světlem, které má větší účinnost oproti neviditelnému spektru.
Technické parametry

Čeština ano
Dosvit 15 - 20 m
Rozhraní USB, SD, konektor pro externí zdroj
Programování LCD nebo přes vytvořený soubor na SD
Napájení 12 ks. AA baterií - nouzově 4 ks.
Rychlost odezvy 1,2 s
Max dosah PIR (člověk) 25°C 15 - 20 m
Externí paměťová jednotka SD až 16 GB
Objektiv F: 3,1, 100°, IR clona
Displej 2" LCD barevný
Ovladač vestavěný uvnitř boxu
Foto + video ne
Skříňka maskovaná, otevírací
Video ANO
SMS ovládání NE
GSM brána NE
Foto ANO
Přehrání video ANO
Osvětlení IR viditelné
Závit pro stativ ano
Prohlížení foto ano
Záběr PIR Celá plocha záběru(multizon.)

Doplňující informace

Možnost vyzkoušení

Při nákupu v našem eshopu máte 30 denní možnost na bezplatné zapůjčení produktu. Týká se to veškoré elektroniky a nespotřebního zboží (například granule vrátit nelze). Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete nám jej zdarma a bez udání jakéhokoliv důvodu vrátit a my vám okamžitě zašleme peníze zpět. Produkt může být vyzkoušený, rozbalený avšak nesmí být poškozený.

Záruka na zboží

Ze zákona je standardní záruka na zboží 2 roky. U některých produktů jsme záruku prodloužili až na 3 roky. Při jakékoliv vadě nebo poruše vám bude produkt neprodleně opraven nebo vyměněn za nový kus. Oproti konkurenčním obchodům nabízíme našim zákazníkům nadstandardní reklamace.

Doba dodání produktu

Pokud máme zboží skladem (dostupnost je u produktu vždy uvedena) a objednáte do 15:00, zboží vám odešleme ještě ten den. Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 24 hodin od objednání. Především záleží na tom, jaký zvolíte způsob platby a dopravy.

Způsob dopravy a platby

Můžete si vybrat z několika variant dodání. Pro dopravu využíváme Českou poštu, PPL kurýra a Zásilkovnu. Cena dopravy je od 39 Kč do 149 Kč a při nákupu nad 2000 Kč (Zásilkovna) nebo nad 3000 Kč (ostatní) je doprava zdarma. Jako platební metodu můžete využít platbu v hotovosti, bankovním převodem, na dobírku nebo online kartou.