Black Friday - Zákazníci si stěžují! Slevy jsou vymyšlené..

Stejně jako všichni, i my jsme se rozhodli udělat pro naše zákazníky BLACK FRIDAY a nabídnout zajímavé slevy na naše produkty. Jak to je ale doopravdy s těmi slevami? Jsou reálné nebo se jedná pouze o marketingový tah? Řekli jsme si, že se na to podíváme zblízka a prošli jsme profily známých eshopů na Facebooku a několik diskuzí na internetu. Zajímá vás jaký byl výsledek?

 

 

Ano, je to přesně tak, jak si většina z vás myslí. Ve většině případů jsou ceny týden před akcí uměle navýšeny a v černý pátek jsou přidané slevy. Dále jsme se setkali, se stížnostmi zákazníků na roboty, které produkty vykoupí. Nejmenovaný eshop udělá slevu 85% a když chcete zboží koupit, při objednávce vám naskočí : Jejda, zboží je už vyprodané.

Zajímá vás jak je to u nás? My jsme se rozhodli, že budeme fér.. Neslibujeme slevy 50%, ani 85%. Takovéto slevy dát ani nemůžeme! Rozhodli jsme se dát reálnou slevu 15% na vše.

 

Myslíte, že vám lžeme stejně jako ostatní? To opravdu ne, můžete se přesvědčit na Heureka.cz :) Produkty jsme nezlevnili, ceny jsou stále stejné. Vytvořili jsme, ale slevový kód: BLACK15, který vložíte do objednávky a sleva se vám odečte. 

 

Přejeme vám pěkné nákupy se slevou 20%.

S pozdravem, tým Elektro-Obojky.cz 

 Související produkty

Je nám líto, ale dle zadaných kritérií nebyly nalezeny žádné položky