Zavolejte nám (Po-Út 7-17, St 7-18, Čt-Pá 7-17)

O společnosti

 

Reedog je pečovatel. Láskyplně se stará o pohodlí vašeho pejska, zlepšuje váš vztah a přispívá ke komfortu i bezpečí. Ryze česká značka vznikla v roce 2015 z prosté lásky k pejskům. Jsme parta mladých lidí a každý z nás má doma svého chlupatého kamaráda, pro kterého samozřejmě chceme jen to nejlepší. Stejně jako vy. Když jsme založili e-shop s elektronickými obojky, nebavilo nás prodávat polovičatá řešení, často nekvalitní. A tak jsme začali vyvíjet vlastní značku, která nám bude vyhovovat, zohlední naše potřeby a zkušenosti. Nebylo to snadné, ale zrodil se Reedog. Pečovatel, který se láskyplně stará o pohodlí a bezpečnost psů i jejich majitelů.

 

   

                    

Naše mise má smysl

Naše mise nám stojí za námahu a energii, kterou do značky Reedog vkládáme. Zlepšujeme svět, ve kterém jsou spokojenější zvířata i lidé. Nechceme, aby pejskové končili v útulcích, proto pořád vylepšujeme výcvikové obojky, aby s nimi lidé snadno vycvičili své čtyřnohé kamarády.

Stojíme si za tím, že spokojený pes, který není agresivní, frustrovaný a zničený nesprávným výcvikem, je skvělým parťákem. Jsme rádi, že čas, který s produkty trávíme, se vyplácí a přináší užitek. A pejskům, kteří zatím neměli to štěstí, a skončili v útulku, posíláme psí dobroty a přejeme jim, aby brzy našli nového majitele.

 

Rosteme

Značku Reedog jsme vybudovali od nuly. Vložili jsme do ní energii, nadšení, úspory, čas a důvěru, že se vše povede. Dnes se náš roční obrat blíží 30 milionům korun. Věříme tomu, co děláme. A naše plány jsou velké. Chceme se stát jedničkou na celosvětovém trhu v prodeji elektronických obojků, chovatelských potřeb a dalších smart produktů pro psy. A nejen v Česku. Expandovali jsme do Polska, Slovenska, Německa a víme, že máme otevřené dveře i na další trhy.

      

 

 

 

 

 

 

Reedog má jasnou filozofii

  • Kvalita je podstatou výrobků. Nemluvíme o ní, tvoříme ji.
  • Vše testujeme. Prodáváme jen prověřené produkty.
  • Výrobkům věříme, proto si je můžete 30 dní bezplatně vyzkoušet.
  • Pořád inovujeme. Tvoříme nové produkty a zlepšujeme ty stávající.
  • Pečujeme o váš vztah s pejskem, o vaše pohodlí a bezpečí.