O společnosti

 

Reedog je pečovatel. Láskyplně se stará o pohodlí vašeho pejska, zlepšuje váš vztah a přispívá ke komfortu i bezpečí. Ryze česká značka vznikla v roce 2015 z prosté lásky k pejskům. Jsme parta mladých lidí a každý z nás má doma svého chlupatého kamaráda, pro kterého samozřejmě chceme jen to nejlepší. Stejně jako vy. Když jsme založili e-shop s elektronickými obojky, nebavilo nás prodávat polovičatá řešení, často nekvalitní. A tak jsme začali vyvíjet vlastní značku, která nám bude vyhovovat, zohlední naše potřeby a zkušenosti. Nebylo to snadné, ale zrodil se Reedog. Pečovatel, který se láskyplně stará o pohodlí a bezpečnost psů i jejich majitelů.

 

   

                    

Naše mise má smysl

Naše mise nám stojí za námahu a energii, kterou do značky Reedog vkládáme. Zlepšujeme svět, ve kterém jsou spokojenější zvířata i lidé. Nechceme, aby pejskové končili v útulcích, proto pořád vylepšujeme výcvikové obojky, aby s nimi lidé snadno vycvičili své čtyřnohé kamarády.

Stojíme si za tím, že spokojený pes, který není agresivní, frustrovaný a zničený nesprávným výcvikem, je skvělým parťákem. Jsme rádi, že čas, který s produkty trávíme, se vyplácí a přináší užitek. A pejskům, kteří zatím neměli to štěstí, a skončili v útulku, posíláme psí dobroty a přejeme jim, aby brzy našli nového majitele.

 

Rosteme

Značku Reedog jsme vybudovali od nuly. Vložili jsme do ní energii, nadšení, úspory, čas a důvěru, že se vše povede. Dnes se náš roční obrat blíží 30 milionům korun. Věříme tomu, co děláme. A naše plány jsou velké. Chceme se stát jedničkou na celosvětovém trhu v prodeji elektronických obojků, chovatelských potřeb a dalších smart produktů pro psy. A nejen v Česku. Expandovali jsme do Polska, Slovenska, Německa a víme, že máme otevřené dveře i na další trhy.

      

 

 

 

 

 

 

Reedog má jasnou filozofii

  • Kvalita je podstatou výrobků. Nemluvíme o ní, tvoříme ji.
  • Vše testujeme. Prodáváme jen prověřené produkty.
  • Výrobkům věříme, proto si je můžete 30 dní bezplatně vyzkoušet.
  • Pořád inovujeme. Tvoříme nové produkty a zlepšujeme ty stávající.
  • Pečujeme o váš vztah s pejskem, o vaše pohodlí a bezpečí.

 

Náš tým

Zákaznická podpora
Zákaznická podpora
Manager prodejny

Gabriela Drázdová

+420 216 216 106

gabriela@reedog.cz

Lada Všechovská

+420 216 216 106

lada@reedog.cz

Karolina Šebestová

+420 216 216 106

karolina@reedog.cz

 

Sklad a expedice
Reklamace a servis
Velkoobchod a nákup

Ondřej Novák

ondra@reedog.cz

Jakub Kladiva

+420 228 225 794

jakub@reedog.cz

Lýdia Ondíková

+420 774 631 554

lydia@reedog.cz

 

PR a social media
Administrativa a fakturace
Copywriting a magazín

Nikola Krišteková

+420 216 216 106

nikola@reedog.cz

Lucie 

+420 216 216 106

lucie@reedog.cz

Jitka Zemanová

+420 216 216 106

jitka@reedog.cz

 

Country Manager Polsko
Country Manager Maďarsko
Country Manager Německo

Wojciech Marciniak

+48 579 061 399

wojciech@reedog.cz

Erik Bálint

+36 800 88 110

erik@reedog.cz

Petr Malota

+49 176 34 433 212

petr@reedog.cz

 

Big Boss

Online marketing

Finance a účetnictví

Tomáš Mráz

+420 721 031 449

tomas@reedog.cz

Matěj Jačka

+420 722 927 702

matej@reedog.cz

Tereza 

+420 216 216 106

tereza@reedog.cz

 

 

Prodejna

Showroom Praha 9 - Harfa 

Pod Harfou 32, Praha 9 - Vysočany, 190 00

Email:

Telefon:

harfa@reedog.cz

+420 228 224 371

 

Showroom Praha 10 - Bohdalec 

Sedmidomky 459/8, Praha 10 - Michle, 101 00

Email:

Telefon:

info@reedog.cz

+420 216 216 106

 

 

Jak se k nám
dostanete?

Nejbližší stanice metra jsou Želivského a Chodov. Z Želivského Autobusem 136, 213 na Bohdalec, z Chodova autobusem 135 na Bohdalec. Dále cca 5 min pěšky (směr Slavia). Mezi Bohdalcem a Slaviou nás najdete.

Od tramvaje ze zastávky Slavia cca 8 min pěšky, směr Bohdalec, pak doleva. Nebo bus směr Bohdalec.

Autobusy: 135, 188, 136, 101, 213

Tramvaje: 6, 7, 22, 24

Z Jižní spojky - Sjezd Michle - Vršovice

 

Zastávka Nádraží Vršovice, poté tramvaj 24, 7 nebo 22 na Bohemians, odtud bus č. 188 na Bohdalec.

Nebo zastávka Slavia, poté autobusem 135,136 a 213 na zastávku Bohdalec.

Autobusy: 135, 188, 136, 101, 213

Tramvaje: 6, 7, 22, 24

Napište nám