Velkoobchod

Sháníte pro váš e-shop či obchod nové a zajímavé produkty? Staňte se našimi partnery a rozšiřte segment chovatelských potřeb o zajímavou značku. Nabízíme pouze prémiové a kvalitní produkty v nezaměnitelném designu, které budete milovat vy i vaši mazlíčci!

 

Proč právě u nás?

Důvěra a dobré vztahy jsou u nás na prvním místě, a tak se i snažíme přistupovat k našim obchodním partnerům. Vždy víte, co kupujete a máte přehled o všech produktech. Nechceme být pro vás pouze další firma z mnoha, chceme být ta, s kterou budete vždy rádi spolupracovat! Jsme schopni plně uspokojit vaši poptávku a nalézt takové řešení, které budou výhodná pro obě strany.

Výhody velkoobchodu

  • Množstevní slevy = odebíráte od nás velké množství produktů? Staňte se našim TopPartnerem
  • Garance kvality a nejvýhodnější ceny na trhu
  • Doprava zdarma
  • Expresní doručení - objednané zboží obdržíte následující den
  • Mnohaleté zkušenosti v oblasti prodeje 
  • Silný partner na trhu 
  • Možnost další distribuce žádaného zboží na trhu

Jak to u nás funguje?

Naše produkty mohou zakoupit jak velkoobchodní, tak i maloobchodní odběratelé. Žádné smlouvy, ani minimální odběry, poštovné od 1500,- Kč zdarma. Všechny ceníky vám zašleme po zaregistrování vašich údajů. Registrovat se můžete sami, nebo nám napište a my už vše potřebné zařídíme za vás. Poté už stačí jen objednat a my vám co nejrychleji vaše zboží doručíme přímo až k vám, nebo k vašim zákazníkům.   

Dropshipping

Nechcete si brát zboží na sklad? Přesně pro vás máme připravený droppshiping (přeposílání objednávek). Zboží zařadíte do své nabídky a když někdo objedná, přepošlete nám objednávku a my jí odešleme za vás. Vám bude pak vypalcena domluvená procentuální provize z dané objednávky. 

Affiliate - bannery, xml, odkazy

Pomocí affilate systému můžete na svůj web umístit bannery, odkazy nebo stáhnout všechny produkty přes XML. Pokud někdo přes odkaz, banner nebo XML feed objedná, my vše vyřešíme a vy dostanete vaši provizi. Registrace do affiliate Reedog.

 

 

Napište nám