Hodnocení a recenze produktů


                                                                                                 
Petrainer PET852 Petrainer PET852
Zobrazit hodnocení
87%

hodnotilo uživatelů: 11

11. 11. 2021
100%
DOPORUČUJI
 • dobrá cena
 • vše dobře nastavitelné :-)


SH
19. 07. 2017
100%
DOPORUČUJI
 • jednoduchá obsluha
 • podrobný návod na použití09. 07. 2017
100%
DOPORUČUJI29. 06. 2017
80%
DOPORUČUJI

obojek funkční akorát když se pes oklepe tak se ozve 1.varovný ton nebo když projde dveřmi jinak dobrý pomocník při hlasitém štěkání doporučuji11. 06. 2017
100%
DOPORUČUJI10. 05. 2017
60%
DOPORUČUJI19. 04. 2017
80%
DOPORUČUJI17. 04. 2017
80%
DOPORUČUJI14. 04. 2017
100%
DOPORUČUJI


venzel
21. 03. 2017
100%
DOPORUČUJI
 • kvalita.Mám desetiletého psa,tak jsem musel použít 4.stupeň a funguje bez chyby.

Měl jsem zakoupit ten vírobek od vás již dříve..


vrtules
19. 02. 2017
60%
DOPORUČUJI
 • Dobrý poměr kvalita cena
 • pejsek rychle pochopil, že nemá štěkat
 • možnost nastavení citlivosti
 • postupné zvyšování el. impulzu (zkoušela jsem nejprve na sebe,první dva impulzy jsou opravdu mírné)
 • až zbytečně silný zvukoví signál
 • i na nejnižší citlivost obča
 • s snímá i jiné zvuky (pejsek se oklepal) a spouští varovný signál
 • nelze vypnout, leda vyndat baterii

S obojkem jsme celkově spokojení. Zakoupení obojku jsem se dlouho bránila, ale náš pes opravdu hrozně hlasitě a vytrvale vyl a nebyl se schopný naučit čekat tiše, proto jsem nakonec obojek ze zoufalství jako poslední možnost zakoupila. Ačkoli jsem tomu nevěřila, pejsek po dvou dnech pochopil, že nemá štěkat a výt když nejsme doma. Jen není dobré, že obojek snímá i třeba oklepání psa jako štěkot a aktivuje se. Ale jelikož náš pes pochopil rychle a reaguje už na první ,,pípnutí,, tak již nenasazuji obojek na krk, ale nechám ho u dveří nastavený na nejvyšší citlivost a pokut pes zaštěká je upozorněn zvukem. Připadá mi, že ten zvuk mu vadí více než el. impulz.


Petrainer PET853 Petrainer PET853
Zobrazit hodnocení
63%

hodnotilo uživatelů: 6

23. 06. 2017
80%
DOPORUČUJI
 • Funguje v pohodě
 • Nemá vypínač

Splnuje na co byl vyroben.15. 05. 2017
100%
DOPORUČUJI
 • Rychlé odnaučení nežádoucího štěkání
 • Nic

Pro výrobek jsem se rozhodla jako poslední řešení. Můj pes po přestěhování do bytovky neustále reagoval na každý sebemenší hluk štěkotem. Pokud navíc někdo běhal po chodbě, zvonil (stačilo i u sousedů, je to hodně slyšet), byl naprosto neodvolatelný a nepříčetný. Půl roku jsem s ním pracovala, zkoušela pozitivní motivaci, pamlsky i stočené noviny.V autě za jiízdy štěkal i na lidi venku. Nepomáhalo nic, dělal to dál. Po koupi obojku se situace naprosto změnila. Po dvou pípnutích dostal lehký výboj na který nereagoval, tudíž se intenzita stupňovala. Zareagoval až na pátý impuls, kdy do té doby nepříčetně štěkal u dveří na něco venku. Začal kňučet a běžel ke mě. Nechápal, že mám na něj najednou páku i když nejsem u něj. Od té doby stačí první výstražné zapípnutí a pes přestane štěkat. Už se naučil nereagovat na hluk a okázale ho ignoruje a spokojeně spí dál. Obojek je nyní nastaven na nižší intenzitu, takže občas nějaké štěknutí mu dopřeji, na jeho brblání nereaguje vůbec. To mu toleruji, nejsem nelida a nějakou radost musí mít. Dokonce jsme se dopracovali k tomu, že některé dny obojek ani nemá na sobě, ale pokud se nějak rozvášní a nereaguje na povely, poté obojek zase preventivně nasadíme, někdy bez baterky, jen jako připomenutí. V autě je také naprostý klid. Je to lovecký pes a venku na stopě je jeho štěkot naopak žádoucí a tolerován. Přesně teď ví, kdy štěkat může a kdy ne. Uvažuji i o koupi elektronického výcvikového obojku, který nám zajisté pomůže dopilovat poslušnost. Různé "zaručeně pravé" zvěsti o usmažení psa na obojku jsou lež, kterým spousta lidí věří. Obojek je naprosto bezpečný, sama jsem ho několikrát zkoušela na sobě, než jsem ho nasadila psovi. Pokud někdo doteď váhal s koupí, určitě doporučuji!!!


alena
04. 04. 2017
80%
DOPORUČUJI
 • občas štěkot nezachytí ale jinak funguje dobře


Romana
28. 03. 2017
40%
DOPORUČUJI
 • okamžitá reakce psa
 • pejsek po první "ráně" byl v šoku, nejde utáhnout kolem krku na pevno, vhodnější pro větší pejsky


Jan Jelínek
31. 01. 2017
0%
DOPORUČUJI
 • Obojek nedrží a nefunguje

Naprosto nespokojený


Michal
20. 01. 2017
80%
DOPORUČUJI
 • Jednoduchá "instalace"
 • zafungoval okamžitě

Měli jsme problém s vytím a štěkáním psa, který to vydržel klidně i dvě hodiny v kuse, pokud nikdo nebyl doma. Na základě informací od různých lidí jsme vyzkoušeli tento obojek. Musím říct, že jsem to nejdřív zkoušel na sobě a tedy nic příjemného a to jsem skončil u 2. ze 5 úrovní síly impulsu. Tak jsme to dali psovi a vyzkoušeli (pes totiž reaguje i na klíče v zámku, ale to nám tolik nevadí, je to pes, tak štěká, no). Musím říct, že když dostal první slabý impuls tak úplně nadskočil (spíš se lekl) a při druhém silnějším už se ani nehnul a jen ztuhle čekal, až to přejde (ale nekňučel). Takže mi ho bylo vlastně i líto. Na druhou stranu od té doby je naprostý klid, stačí první varovný signál bez impulsu a pes už neštěká, takže jsem i za něj rád, že to zvládnul a už nedostává ty impulsy. Jen jsme zjistili, že pokud začne zticha výt a neštěkne, tak obojek nezareaguje, takže můžeme doufat, že nebude až tak chytrý, a štěkot nevymění za táhlé a tišší vytí s "nájezdem" :-) ale zatím to funguje. Nicméně navzdory doporučení na obojku začínat od nejnižší úrovně citlivosti na štěkot jsme začali až od 4. (ze 7) a obojek prakticky nereagoval. Takže jsme rovnou nastavili nejvyšší citlivost a vše je jak má. Můj dojem: za mě není moc šťastně vyřešený mikrofon, který by neměl být na krku (tam se mi zdá, že je to trochu "přikryté" a tedy nesnímá tolik, jako když do toho nanečisto přímo do mikrofonu "štěknu" já) ale někde bokem. Jinak doporučuju, je to investice, která se vyplatí, především, pokud nemáte nejlepší vztahy se sousedy.. :-)


Patpet B68 Patpet B68 NEHODNOCENO
Patpet 258S Patpet 258S NEHODNOCENO
Petrainer PET854 Petrainer PET854 NEHODNOCENO
Petrainer PET855 Petrainer PET855 NEHODNOCENO